Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Play 9 już w czwartek w kioskach

127 postów w tym temacie

Yeah! Niezłe fulle i świetny numer :) CD Action może zacząć się bać, na prawdę. Zresztą CDA jest trochę nudne ostatnio a Play wręcz przeciwnie.

Witamy nowego króla - Play! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:33, Yennefer napisał:


A na Play''a żal by mi było 9zł, nawet gdyby jako pełną wersję dali Crysis albo FarCry 2. Od
gier są sklepy, a nie gazety (...)

>

O już to widze jak lecisz do empika po crysis''a za 139zl jak bys go mogl mic za 9zl . No tak bo od gier to nie sa gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:49, swietlik94 napisał:

Dla mnie Kohan II, ale na początku września dopiero.
PS. Vietcong jakbym miał 18 lat, a mam 13.


O_O Ty żartujesz, czy poważnie tak mówisz? =))
Jak żartujesz to gratuluję pomysłu...
A jak mówisz zupełnie poważnie to gratuluję rodzicom i Tobie również =)
Żadko się spotyka kogoś przestrzegającego ograniczeń wiekowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:50, DeRuleX napisał:

>
> A na Play''a żal by mi było 9zł, nawet gdyby jako pełną wersję dali Crysis albo FarCry
2. Od
> gier są sklepy, a nie gazety (...)
>

O już to widze jak lecisz do empika po crysis''a za 139zl jak bys go mogl mic za 9zl . No tak
bo od gier to nie sa gazety.


Wierz mi - mimo iż nie mam za dużo kasy - wolę kupić grę za 139, czy nawet 200zł, niż kupić ją za 9zł w takim Play''u. Płytka oklejona różnymi śmieciami, obrazeczkami i innym syfem. Bleh. Niesmacznie aż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 16:50, DeRuleX napisał:

O już to widze jak lecisz do empika po crysis''a za 139zl jak bys go mogl mic za 9zl . No tak
bo od gier to nie sa gazety.

A ja już widzę taką sytuację że w tym samym czasie kiedy gra jest w sklepie za 139 zł, ukazuje się także w piśmie za 9zł.
Nie opieraj swoich argumentów na rzeczach niemożliwych. W momencie dania Heroes 3 do Playa, w sklepie kosztowała 19zł. Oczywiście również z dodatkami. Różnica w cenie to 10, a nie 130zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, to chucherko przeczytałbym w przerwe na kawę. 64 strony przy 149 z CDA jest niczym. Cda przeczytam od deski do deski w około 4-5 godzin z przerwami. pozatym zawartość merytoryczna sidi-ekszyn jest o niebo lepsza od ten z pleja. Dodatkowo CDA ma plastikowego DVD Boxa, a Play tekturowe. I jeszcze ten napis ''Prawdopodobnie najlepsze fulle na rynku'' żal.
O wszystkich grach jakie były wymienione w pleju można było w CD-Actrion przeczytać już w zeszłym tygodniu. Co do wywiadu, to jedyna rzecz, która jest warta uwagi, choć znając długość tekstów w Play''u to śmiało mogę stwierdzić, że półtorej strony to max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A są jakieś recenzje?? :)

No nieźle. Poziom utrzymany. Tylko za dużo chawalipięctwa :P
Co do pełniaków to Vietcong może i jest najlepszym FPSem w wietnamie, ale to światczy o marności tego gatunku w tych realiach. Ogólnie nieźle. Nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż może jestem inny albo stary ale przy KOHAN II pełne gry z cd-action mogą się schować, każdy koneser gatunku nie może przejść obojętnie obok tego tytułu. I nic mnie nie obchodzi poziom pisma bo nie po to go kupuje. Zresztą CD też już dawno pozbyła się moich ulubieńców, więc nie dołącze też do grona pochlebców i co by nie mówic fakt faktem że już dawno nie dali porządnej pełnej wersji, kiedyś to potrafili zaskoczyć takim Majesty czy Star Trek Armada teraz nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż może jestem inny albo stary ale przy KOHAN II pełne gry z cd-action mogą się schować, każdy koneser gatunku nie może przejść obojętnie obok tego tytułu. I nic mnie nie obchodzi poziom pisma bo nie po to go kupuje. Zresztą CD też już dawno pozbyła się moich ulubieńców, więc nie dołącze też do grona pochlebców i co by nie mówic fakt faktem że już dawno nie dali porządnej pełnej wersji, kiedyś to potrafili zaskoczyć takim Majesty czy Star Trek Armada teraz nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm... Play zbytnio szpanuje skaterstwem. Po prostu mogę się zrazić, że teksty są podobnego poziomu co zapowiedź :/
CDA i Click! mają już teksty na poziomie - te bardzo miło się czyta od deski do deski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, no i teraz mam problem. Miałem kupic CDA, bo dali 2 ciekawe pełniaki, ale ten wywiad muszę przeczytać. W dodatku kilka ciekawych tekstów...
Fani CDA pewnie na wspomnienie tego co tu teraz napiszę będa się w grobie przewracać, ale kupię CDA dla pełniaków, a PLAYa dla tekstów. HA! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:20, PatrolPatryk napisał:

Jak byk napisane, że w czwartek !! ;);)


Nius przeczytałem dokładnie , a data jest w tytule.Pomroczność jasna chyba mnie dopadła. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 17:13, evilADM napisał:

A ja i tak wolę CDA. CDA RULEZ. Play jest dobry w grach, ale słaby w treści.

Krusty:
"don`t spam my friend"


to wynik chwilowego zawieszania a przycisk edycji lub kasowania by sie przydał na ty m forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Vietcong :/. Kupiłem już CDA, więc raczej Play''a nie kupię, ale kusi strasznie :). Pełniakowo jest na 10/10 :). I to Vietcong z dodatkiem :/. A może będzie w jakiejś taniej serii? :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Zupełnie jak miesiąc temu. I dwa miesiące temu.
Dla samego Purple Haze(Vietcong + dodatek) warto kupić Playa, a tu dodatkowo sequel niezgorszej strategii i żołnierzyki na dokładkę :P. Wormsy pominę, bo ile można zalewać robaka...propozycją wystapienia jako pełniak w piśmie :P.
Ogółem:
Już nie mogę się doczekać.

Swoją drogą - Teksty pominę, ponieważ Playa da się przeczytać bardzo szybko. Co nie znaczy, że to jest złe :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Darkstar181

Vietcong gorszy od UberSoldier ''a? Grałeś w oba tytuły że tak sądzisz? UberSoldier ''a przeszedłem w 7h na medium, a Vietcong - u nie da sie przejść w stylu Rambo - tak jak w Operation Flashpoint trzeba się czołgać, skradać oraz atakować z zaskoczenia.
No ale jeśli lubisz gry które pozwalają Ci się rozerwać po męczącym dniu - to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:58, Darkstar181 napisał:

A ja już widzę taką sytuację że w tym samym czasie kiedy gra jest w sklepie za 139 zł, ukazuje się także w piśmie za 9zł.
Nie opieraj swoich argumentów na rzeczach niemożliwych.


Powiedz to Yennefer. Zdaje się że to on podał ten absurdalny przykład (w dodatku potwierdził, że kupiłby wersję za 200 zł. A mówią, że Polska to biedny kraj...)

@ Homeja

Dnia 14.08.2007 o 16:58, Darkstar181 napisał:

choć znając długość tekstów w Play''u to śmiało mogę stwierdzić, że półtorej strony to max.

I jesteś tego pewien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować