Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Mafii znów w grze

51 postów w tym temacie

EJ MAM PYTANIE!!! WAŻNE!!! KTO ZNA TUTUŁ PIOSENKI CO LECI W MAFII W TEJ MISJI NA POCZĄTKU CO TRZEBA LUDZI ROZWOZIĆ TAKSÓWKAMI I TAK PIOSENKA LECI POTEM CO CI ZIOMALE GONIA SA Z PAŁAMI I PISTOLETAMI I MUSIMY UCIEKAC DO BARU SALARIELI?? BŁAGAM DAJCIE TYTUŁ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 21:05, DK. napisał:

EJ MAM PYTANIE!!! WAŻNE!!! KTO ZNA TUTUŁ PIOSENKI CO LECI W MAFII W TEJ MISJI NA POCZĄTKU CO
TRZEBA LUDZI ROZWOZIĆ TAKSÓWKAMI I TAK PIOSENKA LECI POTEM CO CI ZIOMALE GONIA SA Z PAŁAMI
I PISTOLETAMI I MUSIMY UCIEKAC DO BARU SALARIELI?? BŁAGAM DAJCIE TYTUŁ :(


Widać po czcionce, że zdesperowany jesteś? Proszę, używaj czasem przecinków, w końcu po to je wynaleziono.
Na Twe pytanie niestety nie odpowiem.

A szkoda, że to nie Mafia2, ale pozostaje się łudzić ("Nadzieja matką głupich"), że kiedyś powstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... aż miło przeczytać takiego newsa. Hidden&Dangerous jest do dziś jedną z moich głównych "favourite game". Mafia też była cudna, jednak H&D wywarł na mnie większe wrażenie. Teraz tylko pozostaje czekanie na szczegóły na temat kolejnej gry z ich studia. Oby miała chociaż 60% tego klimatu co poprzednie i hit murowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 18:46, Rojo napisał:

Pokaż mi chociaż jedną rożnice w której w mafii było mniej swobody niz w GTA? I moim zdaniem
to własnie w gta było wiecej błędów niz w Mafii

co z tego, że w mafii mogłeś błąkać się po mieście ? Po co ?
W GTA mogłeś szukać sekretów lub wykonywać poboczne zadania, a w Mafii jedynie możesz się błąkać bez celu.
Co do błędów, to obie produkcje mają ich aż za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 22:16, Grz3chu napisał:

> Pokaż mi chociaż jedną rożnice w której w mafii było mniej swobody niz w GTA? I moim zdaniem

> to własnie w gta było wiecej błędów niz w Mafii
co z tego, że w mafii mogłeś błąkać się po mieście ? Po co ?
W GTA mogłeś szukać sekretów lub wykonywać poboczne zadania, a w Mafii jedynie możesz się błąkać
bez celu.
Co do błędów, to obie produkcje mają ich aż za dużo.


Zawsze można było pobawić się w taksówkarza. A można było po ukończeniu gry grać w jazdę ekstremalną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy chciałby Mafię 2. Nowe misje, grafika, bohaterowie oraz stara dobra marka i ta sama grywalność - czego chcieć więcej ;) Co do tego tematu to zastanawiam się co do będzie za gra.. jeśli to ma być ten FPS wojenny to sam nie wiem czego oczekiwać. Trudno będzie powtórzyć sukces takich serii jak Medal of Honor, Call of Duty czy Brothers in Arms. Na miejscu Illusion Softworks zostawiłbym ten temat i skupiłbym się na stworzeniu jakiegoś prawdziwego, next-genowego shootera. Najlepiej z jakąś oryginalną fabułą żeby miał szansę przebić się w natłoku innych produkcji z tego gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, Mafia - ta gra była genialna. To zdecydowanie mój ulubiony tytuł. Takiego KLIMATU, muzyki, wspaniałego nastroju, emocji w żadnej innej grze nie spotkałem do dziś! Mafię przeszedłem około pięciu razy i znam ją praktycznie na wylot... Też bardzo bym chciał, żeby wypuścili dwójkę... Ale na to chyba nie ma szans. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować