Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze MMO nie są odludkami

78 postów w tym temacie

Wydaje mi sie że poprostu graczy mmo traktowano jak odludki
Tibia ... no tu wiele można powiedzieć
Zazwyczaj ludzie grający w mmo nie są inni poprostu lubią uciec w inną rzeczywistość gdzie jak im sie nie uda spróbują jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla, ale... Sam znalazłem w grze dobrego kumpla, zwanego Arfinem... Gadamy o różnych rzeczach i często gramy w GW i nie tylko... :D Pozdro dla Arfina :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy w jakis spoób chce ucieknąc z rzeczywistego świata bo ten jest naprawde dziwny oO a w świecei mmo można spotkac bardzo duzo ciekawych ludzi i to razej zacheca do znajomosci niz stawaniem sie odludkiem zawsze mozna pogadac pograc razem cos dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to prawda mozna w takich MMO nawiązać naprawde wiele przyjazni. Ja grając w GW poznałem takich ludzi jak Sopel i Kabhi dzieki ktorym PvE wydaje sie jeszcze bardziej zajebiste.. ale w GW takze zniechecilem sie do mojego kumpla z liceum wiec jak widac wszystko ma swoje plusy i minusy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"a 1/10 nawiązała bardziej fizyczny kontakt"
Aha! chyba gracze w sieciowego strip pokera, z webcamami itd. Bo nie wierzę, że taki gracz WoWa. Jedynie, że chodzi o pedofilię wśród grających w Tibię, to jeszcze zrozumiem.
Bo już wiem o co chodzi z tym krzesłem, uderzył matkę, bo wyłączyła mu kompa, gdy akurat umawiał się na bardziej intymne spotkanie ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny obrazek xD. Ale tibia na te badania akurat najlepszym przykładem nie jest bo większość społeczności owego mmo to co najmniej chamy. Za to wow pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze mądre słowa o MMO. Ja mam wielu dobrych znajomych z MMO i z wieloma sie widziałem w realu. Moja dziewczyna tez dostała zaciąg do mojego życia z netu.Kobiety te które poznałem na necie są bardziej cwane i inteligentniejsze od tych poznanych na normalny podryw. MMO wg mnie powoduje rozwijanie podejścia do relacji miedzy ludzkich - wystarczy tylko chcieć i być sobą, a nie udawać

Tylko osoby które nie mają co robić w życiu twierdza iż internet powoduje zanik umiejętności towarzyskich.

Pozdrawiam.

WoW - Kalterius lvl 70 Paladyn, Casterius, lvl 51 Mage, Brokenheart lvl 39 Warrior
LotR - Aricia lvl 49 Champion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 19:04, deepack napisał:

dlaczego jeden głupi wyczyn buduje stereotyp o wszystkich graczach MMO?:D

Bo masy są leniwe i wolą proste stereotypy niż wiedzę (chociaż to może też stereotyp :P).

Anyway, może i news mądry, bo prostuje trochę skrzywiony widok gracza MMO. Sam mam znajomego z MMO (ba, nawet paru), z którymi utrzymuję jakiśtam kontakt, mimo że MMO mi się znudziło. Ciekawe tylko, kiedy pojawi się news, że te badania nie są wiarygodne, że MMO utrudnia rozwój itp.

O Tibi się nie wypowiadam, bo nie grałem i nie znam jej społeczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować