Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo zdobywa Anglię

21 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Dla tych, którzy śledzą brytyjskie Top10 sprzedaży gier wideo, z pewnością to stwierdzenie nie będzie zaskoczeniem - firma Nintendo ze swoimi konsolami DS i Wii jak błyskawica zbliża się do objęcia pierwszeństwa we wszystkim, co konsolowe w Wielkiej Brytanii.

Przeczytaj cały tekst "Nintendo zdobywa Anglię" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla całego szacunku z każdej konsol, Wii to xbox 1 (podobne parametry) wsadzona do innego pudła i za to mam płacić 2 razy więcej niz moge kupić zwykłego Xa. Cena PSP ju na tyle zmalała że nie warto kupować DS-a, a już można grać na Psp w gry z PSXa co na pewno zachęci do zakupu . Na tych dwóch konsolach NIny , nie znajdziemy nic oprócz popierdółkowatych i cukierkowatych gier do bólu. Ci co chcą to kupią , ja raczej będę omijał to szerokim łukiem. Ciekawe ile wyjdzie gier na Wii, bo na Gamecuba to była porażka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 12:53, yho79 napisał:

Dla całego szacunku z każdej konsol, Wii to xbox 1 (podobne parametry) wsadzona do innego
pudła i za to mam płacić 2 razy więcej niz moge kupić zwykłego Xa. Cena PSP ju na tyle zmalała
że nie warto kupować DS-a, a już można grać na Psp w gry z PSXa co na pewno zachęci do zakupu
. Na tych dwóch konsolach NIny , nie znajdziemy nic oprócz popierdółkowatych i cukierkowatych
gier do bólu. Ci co chcą to kupią , ja raczej będę omijał to szerokim łukiem. Ciekawe ile wyjdzie
gier na Wii, bo na Gamecuba to była porażka. Pozdrawiam.

Widać, że się nie znasz. To niby dlaczego Nintendo króluje na listach sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WII to zdecydowanie najlepsza pod względem grywalności konsola dzięki znakomitym kontrolerom w Polsce nie będzie popularna ponieważ nintendo nie stawiało na grafikę i na WII wychodzą słabe według polaków gry
Ale Wii jest zdecydowanie najładniejsza spośród konsol nowej generacji choć nie można oglądać filmów na dvd i grać przez internet ale wole wii od X360 ze względu na grywalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 12:53, yho79 napisał:

Dla całego szacunku z każdej konsol, Wii to xbox 1 (podobne parametry) wsadzona do innego
pudła i za to mam płacić 2 razy więcej niz moge kupić zwykłego Xa. Cena PSP ju na tyle zmalała
że nie warto kupować DS-a, a już można grać na Psp w gry z PSXa co na pewno zachęci do zakupu
. Na tych dwóch konsolach NIny , nie znajdziemy nic oprócz popierdółkowatych i cukierkowatych
gier do bólu. Ci co chcą to kupią , ja raczej będę omijał to szerokim łukiem. Ciekawe ile wyjdzie
gier na Wii, bo na Gamecuba to była porażka. Pozdrawiam.

No tak widać, że wiesz z jakiego powodu Wii jest tak popularne na całym świecie (zapewne jak to napisałeś, jest to x w nowym opakowaniu i z 2 razy wyższą ceną)...

Jeżeli uważasz, że DS''a kupuje się tylko wtedy gdy brakuje kasy na PSP (czyli twoim zdaniem jest to taka tania alternatywa [czemu mi to przypomina posty dzieci wow''a w tematach gw vs wow? - "gw to tani wow"...]), to widać że nigdy nie grałeś na tym handheldzie. Nawet gdyby był on droższy od PSP o 200-300 zł to i tak byłby znacznie lepszym zakupem, no ale jak ktoś ocenia konsolę tylko po wnętrznościach, to w ogóle nie powinien posiadać PS (n64 silniejszy), PS2 (xbox, gc silniejsze), czy nawet samego PSP (gizmondo silniejszy).

Co do "popierdułkowatości i cukierkowatości" gier na DS''a to aż szkoda komentować, wystarczy podać tytuły takie jak Metroid, Advance Wars, czy Resident Evil: Deadly Silence...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety konsole nowej generacji mają jedną poważną według mnie wadę-cenę. Dlatego pod tym względem uważam że PSP, DS, a nawet PS 2 są o wiele lepsze. Do dobrej gry nie potrzeba super grafiki i efektów dzwiękowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 12:53, yho79 napisał:

Dla całego szacunku z każdej konsol, Wii to xbox 1 (podobne parametry) wsadzona do innego
pudła i za to mam płacić 2 razy więcej niz moge kupić zwykłego Xa. Cena PSP ju na tyle zmalała
że nie warto kupować DS-a, a już można grać na Psp w gry z PSXa co na pewno zachęci do zakupu
. Na tych dwóch konsolach NIny , nie znajdziemy nic oprócz popierdółkowatych i cukierkowatych
gier do bólu. Ci co chcą to kupią , ja raczej będę omijał to szerokim łukiem. Ciekawe ile wyjdzie
gier na Wii, bo na Gamecuba to była porażka. Pozdrawiam.


Powiedz to kilkudziesięczno tysięcznej grupie Japończyków, z szałem w oczach czekających na Wii Fit.
Idiotyczna argumentacja - PSP i DSy to w zasadzie 2 cholernie się różniące handheldy, w zależności od tego jakich gier oczekujesz i w co lubisz grać. Co do mocy Wii wyraźnie kuleje ale podkreślam - co z tego skoro zestawy Wii Sports i Wii Fit biją grywalnością wszystko to co narazie jest na X360 i PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczony nie jestem, wreszcie Nina jest doceniana (oczywiście, nadal nie w PL... >< ) , a coś mi mówi, że dopiero się rozkręca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno żeby był o Polsce, w której wszyscy kiszą się w sosie kolejnych reedycji, a na szczytach list sprzedaży królują te same gry po raz enty, tylko jeszcze taniej, żeby ci z jeszcze mniejszą tygodniówką mogli sobie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 14:58, slaweks napisał:

Chciałem wyprowadzić was z błędu - otóż na Wii da się grać przez internet (chociażby powstające
Mario Kart WII).

Na DSie również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wcale mnie to nie zaskoczyło WII jest co prawda słabsza od X360 i Ps3 ale najbardziej grywalna dzięki znakomitym kontrolerom użytych w konsoli . Choć na wii nie wychodzi tyle gier to granie w nią to sama przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować