Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East w planie wydawniczym CD Projekt

111 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2007 o 12:21, Vesper Lynd napisał:

> Będzie jakiś pakiecik z podstawką i poprzednim dodatkiem? :)
A i owszem. Będzie :)

GOLD Edition - za ile zł ? 129 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 12:46, Evil Khan napisał:

> > Będzie jakiś pakiecik z podstawką i poprzednim dodatkiem? :)
> A i owszem. Będzie :)
GOLD Edition - za ile zł ? 129 ?

Pewnie coś koło tego albo dokladnie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 12:14, Vesper Lynd napisał:

Według oficjalnych informacji Ubisoftu premiera światowa będzie miała miejsce 28 września
2007, a więc w zasadzie to prawie październik... Robimy wszystko, żeby data polskiego wydania
nie odbiegała znacznie od innych krajów.

Jak to miało miejsce w przypadku Kuźni Przeznaczenia... US i A grywało sobie już w listopadzie, kiedy my musieliśmy czekać tydzień + weekend... mam nadzieję że tym razem uda się Wam wyjść na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie dodatek
myślałem że się nie doczekam
mam nadzieje że tu jest poziom trudności. najmniejszy to były ekspert no a max to real:-)
60 złoty to mało
hirołsi jesteście moi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"5 map dla jednego gracza. "
Mam rozumiec, ze kampania sklada sie z 5 map???? za 60zl??? eeee toz to ostatni dodatek mial 15 o ile pamietam. Masakra. Poczekam az stanieje do 20zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 17:03, SławekT napisał:

"5 map dla jednego gracza. " Mam rozumiec, ze kampania sklada sie z 5 map???? za 60zl??? eeee toz to ostatni dodatek mial 15 o ile pamietam. Masakra. Poczekam az stanieje do 20zl

-_-'' 5 pojedynczych map niezwiązanych fabularnie + pewnie generator z Kuźni Przeznaczenia. Kampania będzie pewnie zawierać 15 misji - po 5 na rasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się do Ciebie jako do jedynej błękitnokrwistej istoty wypowiadającej się od bardzo dawna w jakimkolwiek temacie związanym w jakikolwiek sposób z Heroes of Might and Magic 5 :)
Uprzejmie zapytuję zatem czy wiadomo w jakiej wersji językowej (w całości po polsku czy kinowa) zostanie wydany nowy dodatek do HoMM5? Trzeba bowiem przyznać, że "brak danych" w planie wydawniczym i sugerujący wersję kinową obrazek ( http://www.gram.pl/upl/katalog/w3/200709031733191442.jpg) są dość niepokojącymi znakami.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że pre-order wychodzi tak późno w Polsce na ubi serwerach każdy ma wersje 3.0 niema z kim nawet pograć
jednym słowem katastrofa .

Sądze że to było spowodowane prztłumaczeniem wersji na pl ale każdy wokół ma 3.0 wersje (niema to jak 3 świat ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paranoja!!!!!!
bo nie wiem jak inaczej nazwać to co CDPROJEKT robi z premierą Dzikich Hord...
to smutne,bo tysiące graczy czekają, a premiera jest po raz kolejny przełożona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować