Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

The Club - Temat Ogólny

56 postów w tym temacie

Mam problem gra działa dobrze, ale gdychcę grać przez neta to pobiera jakięś aktualizacje, ale pasek w ogóle się nie przesówa. Czy jest inny sposób na pobranie lub ominięcie tej aktalizacji???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 19:28, Nevitro napisał:

Hej, mam pytanko - czy ktoś w to gra w trybie multiplayer? Jak tak - to jak? U mnie nie
wyszukuje serwerów (ale na statystykach widać że przynajmniej 1000 ludzi w to gra)...

Bardzo proszę o pomoc, grę do tego stworzono...


Na ten temat nic mi nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 19:51, MateoKiszlo napisał:

> Hej, mam pytanko - czy ktoś w to gra w trybie multiplayer? Jak tak - to jak? U mnie
nie
> wyszukuje serwerów (ale na statystykach widać że przynajmniej 1000 ludzi w to gra)...

>
> Bardzo proszę o pomoc, grę do tego stworzono...

Na ten temat nic mi nie wiadomo.



ja niby odpaliłem i live i w ogole ale nie znajduje mi zadnych serwerow co na pewno prawda nie jest, bo ktos w to na pewno gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem w skrócie - ta produkcja uświadomiła mi, że jeszcze z gier nie wyrosłem ;] A takie miałem wrażenie, bo ostatnio żadna nie potrafiła mnie przyciągnąć na dłużej. Ta gra to mistrzostwo po prostu, nie wiem co więcej powiedzieć. Polecam wszystkim, za 25 zł nie kupić czegoś takiego to grzech, no chyba że nie gustujemy w czymś takim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 22:27, ..::leŚniak::.. napisał:

Powiem w skrócie - ta produkcja uświadomiła mi, że jeszcze z gier nie wyrosłem ;] A takie
miałem wrażenie, bo ostatnio żadna nie potrafiła mnie przyciągnąć na dłużej. Ta gra to
mistrzostwo po prostu, nie wiem co więcej powiedzieć. Polecam wszystkim, za 25 zł nie
kupić czegoś takiego to grzech, no chyba że nie gustujemy w czymś takim ;]



grasz przez neta ? postawiłem server, jak chcesz to wbijaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 10:30, Kur0 napisał:

Noo właśnie a ja nie wiem co zrobić żeby grac w multi :( ???



ja najpierw 2h walczyłem z live, w końcu mi się udało, ale nie wyszukuje mi żadnych serverów, wiec wzielem " rozgrywki z listy " i "utwórz" no i teraz czekam aż ktoś się podłaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie gram przez neta, bo ten z którego piszę ma zbyt słabego procka i kartę. A, i wydaje mi się, że jak tak zrobisz to i tak nie będziesz widoczny, tą grę przez net trzeba inaczej obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 18:28, ..::leŚniak::.. napisał:

Niestety nie gram przez neta, bo ten z którego piszę ma zbyt słabego procka i kartę.
A, i wydaje mi się, że jak tak zrobisz to i tak nie będziesz widoczny, tą grę przez net
trzeba inaczej obejść.


to może podasz sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie kupiłem se tą gre i nie wiem czy jest coś takiego jak co-op czyli przychodzenie misji we 2 osoby przez neta lub na jednym kompie?? jest coś takiego w tej grze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie gram sobie w the club a nagle po 5 minutach wyrzuca mnie do windowsa i żaden błąd nie wyskakuje mam oryginała i spełniam wszystkie wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować