Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar bez GTA IV na Games Convention?

53 postów w tym temacie

Może nie przełożą, w sumie to mozna sie po nich wszystkiego spodziewać ale mi i tak nie zależy za bardzo bo i tak trzeba będzie doliczyć rok do premiery konsolowej żeby dostać premierę na PC. Tak samo było ze wszystkimi poprzednimi częściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikrt premiery puki co nie przelozyl. nawet nie ma o tym wzmianki. Nauka czytania ze zrozum ieniem sie klania!;] Ta gra juz zostala przesunieta na II kwartal, a teraz jest o tym przypomnienie (nie wiem jak wy, ale ja wole poczekac dluzej na gre ktora zmiazdzy wsztsrko, niz dostac juz teraz chłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg. bardzo dobrze, że nie pokażą gta, lepiej jak je skończą i wtedy pokażą. Sam wole nie masakrować się trailerami i gameplayami zanim nie zagram w grę to mnie tam ta prezentacja zbytnio nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... niech najlepiej pracują nad GTAIV dzień i noc. No i na dodatek nowe GTA ma ponoć łączyć to co najlepsze z poprzednich części ;)
Więc najlepiej, żeby nie robili sobie szumu w głowach i robili GTA. Przynajmniej dobrze może będzie jeśli będzie GTA bez bugów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to właśnie, drogi Czytelniku, dałem w tytule znak zapytania. Rockstar podał line-up BEZ GTA IV, stąd taki właśnie kształt tej informacji. ale cenna uwaga, Szkoci wpuścili nas w maliny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gta 4 z pewnością będzie zapierające dech w piersi wiecie grafika ,akcja ale jak dla mnie nie będzie lepsze od SA bo akacja w jednym mieście na dodatek w tym samy co 3 liberty city które zdaje się będzie LC z nazwy tylko bo układ miasta będzie zdaje się całkowicie inny .Ma tylko nadzieje Rockstar Games nierobi użytkownikom kompa nazłość i wyda wersje na pc nie chciał bym kupować chłamu(czytaj konsole )aby zagrać w GTA4 . Mimom wszystko czekam na ten tytuł z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 09:21, Meykan napisał:

No może nie przełożyli no to jaka jest przyczyna że GTA IV na Games Convection się nie pojawi?


byc moze jest, ale pamietajcie ze i tak juz o TA wiemy bardzooooo duzo i moze stwierdzili ze nie ma sensu. a zreszta jak wiadomo premiera po lutym wiec kawal czasu. a moze poprostu nie wyrobili sie z trailerem?;] nie wiadomo, ale kolejne przelozenie premiery to jest njabardziej pesymistyczne podejscie i na to jest za wczesne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej dobrze może będzie jeśli będzie GTA bez bugów :)


Dobry żart ale daleki od rzeczywistości


Ma tylko nadzieje Rockstar Games nierobi użytkownikom kompa nazłość i wyda wersje na pc nie chciał bym kupować chłamu(czytaj konsole )aby zagrać w GTA4 .


żebyś sie nie zdziwił po premierze GTA4 na konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 09:56, pepsi' napisał:

Po to właśnie, drogi Czytelniku, dałem w tytule znak zapytania. Rockstar podał line-up BEZ
GTA IV, stąd taki właśnie kształt tej informacji. ale cenna uwaga, Szkoci wpuścili nas w maliny
;)

Pewnikiem chodziło im o pozycje, które będą grywalne, o nie ma wątpliwości, że trailer GTA ukazujący być może coś nowego z gameplayu będzie puszczany - muszą czyś podgrzać atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować