Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar bez GTA IV na Games Convention?

53 postów w tym temacie

Moze to tylko tak "hłyt martekindowy"? Mafia 2 o czym była mowa wczoraj też ma sie nie pojawić na tych targach. Wydawcy planuja jakieś niespodzianki? To, że nie pojawia sie obie gr na tych targach wcale nie znaczy, że nie pojawią sie na jakiejś specjalnej imprezie poswieconej GTAIV, albo Mafii 2 za parę\naście dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA LCS i GTA VCS to są takie dodatki jakby do GTA.

Tytuły najważniejsze to GTA 1 GTA 2 i GTA 3. One wszystkie wyszły na PC

Gra GTA zabłysnęła tytułem 1 która wyszła na PC więc czemu 4 GTA IV miało by nie wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to dziwne ze nie będzie nic o GTA IV. Mam nadzieje ze nie oleją graczy i nie wydadzą gry z rocznym opóźnieniem. No i niech nie robią łaski i zrobią wersję na PC. Paniska wielkie...lol.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 12:22, Grz3chu napisał:

Nowy Midnight je je je je je !


No właśnie - nie samym GTA Rockstar stoi - ja bym chętnie przywitał news o Midnight CLub 3 Dub Edition na PC. Dwójeczka podobała mi się bardziej niż Underground od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 11:48, rafael18 napisał:

Zebys sie nie zdziwił jak GTA4 nie wyjdzie na PC i bardzo dobrze bo to badziew na tym sie nie
da grac w takie gry!!


A co ty wiesz głupku ?? Idź sie leczyć a nie wypisuj bzdur!! Nie znasz sie widocznie na niczym !! PC był pierwszą platformą na której wyszło GTA i na której można było grać w cokolwiek i będzie ostatnią która upadnie !! KPW ?? A jak nie to wyjazd z tego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak nawet się nie interesuje tym tytułem. Tam nie ma klimatu jak np. w Mafii. Nudne misje, muzyczka jako taka, grafa średnia(ale Ona najmniej jest ważna w grach). Najlepsze z części to wg. mnie GTA3. Tam jeszcze dało się grać. Reszta bardzo przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 08:56, ANDREO8 napisał:

jaja oni sobie robią??????który już raz przekładają premiere?!?!?!?!?!??!?!?!?!?


Odpowiem Ci na to pytanie gdyż nie wiesz człowieku co czynisz.. przekładają pierwszy raz premierę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 11:55, szczepcio napisał:

na pc gta 4 a nie na jakieś konsole za 2000 zł


Konsola dla GTA4 kosztuje 1300 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co? Według mnie przełożenie premiery GTA IV i jej brak na Games Convention 2007 to nie taka zła wiadomość :)

1. Przełożenie premiery gry, może oznaczać to, że producent chcę grę dopracować i nie robi jej "na szybko", aby tylko zdarzyć na obiecaną datę premiery. Śpiesząc się można popełnić wiele błędów, przez co gra byłaby niedopracowana. Uwierzcie mi - warto poczkać trochę dłużej a mieć grę na prawdę dopracowaną. Widać, że R* stawia na jakość gry a nie na czas wydania.

2. Brak gry na Games Convention 2007 też może mieć swoje plusy. Jakie? R* chce pracować w zaciszu i dopracować grę. Pokażą Gameplay lub następny trailer wtedy, kiedy będą uważali to za odpowiedni moment.

Pozdrowienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować