Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2008 o 22:13, jcl99 napisał:

Nie ma żadnego przypadku ani niebezpieczeństwa.
Czuj się bezpiecznie :)


No wiesz. Jakoś nie za bardzo pragnę zostać zaatakowany, przez jakieś coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kude chyba psiballa zrobiłem :D <jupi> stałem sobe w pokoju i wybrażąłem sobie, że czerpie energie z ziemi (planeta) (dokładnie z chodnika) i skierowałem energie ku rąk poczułem lekkie drgania w przed ramionach i między rękami pojawiła sie kulka wielkości piłki do tenisa i w palcach poczułem lekkie elektryzowanie. Dziwne jest to, że kulka była przeźroczysta tylko jej brzegi były lekko zarysowane i widziałem ten jakby prąd co od kulki mi po paluchach jechał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2008 o 22:17, ibisz napisał:

Mógłbyś się z nami podzielić jak to chciałeś zrobić, że nazwałeś "na chama"? :) Przed
chwilą próbowałem zrobić psiballa. Było fajnie, czułem się napełniony energią (jak wtedy
kiedy zrobiłem go jedyny raz), ale tata zapukał do pokoju. Krzyknąłem wejść i rzuciłem
się na łóżko. Swoją drogą zarwane (wyobraźcie sobie jak 45-kilowy chłopak zarywa łóżko).
Dobra mniejsza z tym zaraz spróbuję jeszcze raz.


Usiadłem sobie wygodnie na łóżku, rozluźniłem wszystkie mięśnie i patrząc w jeden punkt w przeciwległym pokoju (drzwi były otwarte) chciałem się tam dostać nie poruszając się. Efekt był taki, że po dłuugiej chwili oczy zaszły mi mgłą i dalej nic nie pamiętam. Siostra mówiła,że oczy miałem otwarte (ale jej nie wierze) i że złapała mnie za łeb i zaczęła nim potrząsać, ale z mizernym skutkiem. Jak krzyknęła to dopiero zadziałało. Nie polecam Ci tego próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:19, Kalejdoskop86 napisał:

> Jest 0,00001 % Że Ci się coś stanie...
Większe trochę, a oszaleć można swoją drogą. ;)


A mnie napadł w OoBE Bandyta...

Można, ale trzeba mieć NAPRAWDĘ słabą psychikę...

makli Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:26, makli napisał:

Kude chyba psiballa zrobiłem :D <jupi> stałem sobe w pokoju i wybrażąłem sobie,
że czerpie energie z ziemi (planeta) (dokładnie z chodnika) i skierowałem energie ku
rąk poczułem lekkie drgania w przed ramionach i między rękami pojawiła sie kulka wielkości
piłki do tenisa i w palcach poczułem lekkie elektryzowanie. Dziwne jest to, że kulka
była przeźroczysta tylko jej brzegi były lekko zarysowane i widziałem ten jakby prąd
co od kulki mi po paluchach jechał :D

Gratuluję, zrobiłeś psiballa :) Ile trenujesz? I robiłeś to z otwartymi oczyma, mi się o wiele trudno skupić, muszę zamknąć oczy :)

@junior17
Po Twoim opisie na pewno nie spróbuję. Ale nazwa trafna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:28, KooK napisał:

A mnie napadł w OoBE Bandyta...

Bez takich żartów proszę, bo IMO jest to możliwe. ;P

Dnia 21.08.2008 o 22:28, KooK napisał:

Można, ale trzeba mieć NAPRAWDĘ słabą psychikę...

Tak. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:26, makli napisał:

Kude chyba psiballa zrobiłem :D <jupi> stałem sobe w pokoju i wybrażąłem sobie,
że czerpie energie z ziemi (planeta) (dokładnie z chodnika) i skierowałem energie ku
rąk poczułem lekkie drgania w przed ramionach i między rękami pojawiła sie kulka wielkości
piłki do tenisa i w palcach poczułem lekkie elektryzowanie. Dziwne jest to, że kulka
była przeźroczysta tylko jej brzegi były lekko zarysowane i widziałem ten jakby prąd
co od kulki mi po paluchach jechał :D

Tak, to był psiball. :)
Jeśli go widziałeś przed oczami to był to psiball widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:30, ibisz napisał:

> Kude chyba psiballa zrobiłem :D <jupi> stałem sobe w pokoju i wybrażąłem sobie,

> że czerpie energie z ziemi (planeta) (dokładnie z chodnika) i skierowałem energie
ku
> rąk poczułem lekkie drgania w przed ramionach i między rękami pojawiła sie kulka
wielkości
> piłki do tenisa i w palcach poczułem lekkie elektryzowanie. Dziwne jest to, że kulka

> była przeźroczysta tylko jej brzegi były lekko zarysowane i widziałem ten jakby
prąd
> co od kulki mi po paluchach jechał :D
Gratuluję, zrobiłeś psiballa :) Ile trenujesz? I robiłeś to z otwartymi oczyma, mi się
o wiele trudno skupić, muszę zamknąć oczy :)

@junior17
Po Twoim opisie na pewno nie spróbuję. Ale nazwa trafna :)


Robiłem to pierwszy raz (ale tak porządnie ze skupieniem itp.) Na początku przy wchłanianiu energii zamknąłem oczy. Jak jej troche zgromadziłem to otworzyłem i powtarzałem sobie "chce zimnego psiballa" (równocześnie wizualizując) później patrzyłem na przestrzeń między dłońmi i starałem się skierować energie właśnie do nich.
JAk poczułem,że drżą mi przedramiona to wiedziałem że to już blisko :). I nagle poczułem lekki prąd uderzający o palce i zarys kulki. I tak powstał psiball :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiam ze swoim najlepszym kumplem o snach. Mówi mi co tam się śniło, że coś tam z jakąś dziewczyną... nieważne. W każdym bądź razie, on do mnie przed chwilą: Ej, ale najfajniejszy jest taki sen, gdzie się skapniesz, że śnisz. o_O O LOL bez treningu, chciałbym mieć takie podejście jak on.

@makli
Tak to powstał chocapic. Nie no ja Wam zazdroszczę, za pierwszym razem psiball. Ja ponad miesiąc trenowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:36, ibisz napisał:

Rozmawiam ze swoim najlepszym kumplem o snach. Mówi mi co tam się śniło, że coś tam z
jakąś dziewczyną... nieważne. W każdym bądź razie, on do mnie przed chwilą: Ej, ale najfajniejszy
jest taki sen, gdzie się skapniesz, że śnisz. o_O O LOL bez treningu, chciałbym mieć
takie podejście jak on.

@makli
Tak to powstał chocapic. Nie no ja Wam zazdroszczę, za pierwszym razem psiball. Ja ponad
miesiąc trenowałem.


Wiesz jeśli człowiek bardzo chce to naprawde wszystko potrafi ;) Nie załamuj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:36, ibisz napisał:

@makli
Tak to powstał chocapic. Nie no ja Wam zazdroszczę, za pierwszym razem psiball. Ja ponad
miesiąc trenowałem.

Kwestia nastawienia się, samozaparcia, czytania o samej psionice i lepsza pewność siebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh nie no luz, tylko jak tu być pewnym siebie :) Chyba niedługo pójdę do wanny, tam mi zawsze wszystko lepiej wychodziło :) I łatwiej będzie wyczuć psiballa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:45, ibisz napisał:

Ehhhh nie no luz, tylko jak tu być pewnym siebie :) Chyba niedługo pójdę do wanny, tam
mi zawsze wszystko lepiej wychodziło :) I łatwiej będzie wyczuć psiballa.

Zależy, lepiej jest, jak masz suche ręce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:46, Kalejdoskop86 napisał:

> Ehhhh nie no luz, tylko jak tu być pewnym siebie :) Chyba niedługo pójdę do wanny,
tam
> mi zawsze wszystko lepiej wychodziło :) I łatwiej będzie wyczuć psiballa.
Zależy, lepiej jest, jak masz suche ręce. :)

I ciepłe o ile robisz zimnego psiballa łatwiej go będzie wyczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:48, makli napisał:

I ciepłe o ile robisz zimnego psiballa łatwiej go będzie wyczuć :)

Suche ręce i w temperaturze normalnej. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:32, Kalejdoskop86 napisał:

> A mnie napadł w OoBE Bandyta...
Bez takich żartów proszę, bo IMO jest to możliwe. ;P

>

O jej :(

Dnia 21.08.2008 o 22:32, Kalejdoskop86 napisał:

> Można, ale trzeba mieć NAPRAWDĘ słabą psychikę...
Tak. :]

Tak ;]


Mogę się o coś zapytać? Dlaczego ciąle robisz 2 posty naraz? Zależy Ci na randze czy jak? Można w jednym poście odpowiedzieć kilku osobom ;-)


makli, coś mi się wydaje, że ktoś tu ma talent. ;-) Jeżeli przy tak wczesnych próbach, zrobiłeś widzialnego psi balla, to Congratulations ;] Spróbuj go teraz w jakimś celu wykorzystać, nie tylko żeby był xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze robię zimnego psiballa, więc wanna z gorącą wodą się nadaje. A mokre ręce mi w niczym nie przeszkodziły, kiedy robiłem pierwszy (i jak na razie jedyny) raz. Ale troszkę z tematu zeszliśmy, ma być o LD i OoBE a my tu o psiballach ględzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:50, KooK napisał:

O jej :(

Można mieć takie bliskie spotkanie z kimś w OoBE.

Dnia 21.08.2008 o 22:50, KooK napisał:

Tak ;]

;]

Dnia 21.08.2008 o 22:50, KooK napisał:

Mogę się o coś zapytać? Dlaczego ciąle robisz 2 posty naraz? Zależy Ci na randze czy
jak? Można w jednym poście odpowiedzieć kilku osobom ;-)

Nie zależy mi na randze (ale nie powiem, przewodniczącym chciałbym już być ^^) , czasem odpisuję paru osobom, a czasem muszę nowego posta napisać by osoba wiedziała, że coś mam ważnego do powiedzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

makli, coś mi się wydaje, że ktoś tu ma talent. ;-) Jeżeli przy tak wczesnych

Dnia 21.08.2008 o 22:50, KooK napisał:

próbach, zrobiłeś widzialnego psi balla, to Congratulations ;] Spróbuj go teraz w jakimś
celu wykorzystać, nie tylko żeby był xP


No próbowałem go popchnąć (jak kończyłem) w strone firanki żeby nią poruszyć ale nic z tego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować