Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2008 o 21:20, makli napisał:

ale chodzi o to, że będziesz miał OOBE i będziesz w astralu czy o to, że to będzie LD
z jakimś astralem??

Będziesz miał LD. Nie można mieć OoBE i być w astralu jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:22, Kalejdoskop86 napisał:

> ale chodzi o to, że będziesz miał OOBE i będziesz w astralu czy o to, że to będzie
LD
> z jakimś astralem??
Będziesz miał LD. Nie można mieć OoBE i być w astralu jednocześnie.

Aha. A nie bo to kiedyś ktoś mi tłumaczył, że w OOBE przechodzi się ze świata do świata czy coś. Pierwszy świat to ten gdzie wpadamy po uzyskaniu OOBE a drugi to właśnie astral. Sorki, że głupoty pisze ale pamięć mnie czasem zawodzi i zdrowo szwankuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy takie metody osiągnięcia LD mają swoje nazwy? (obie sprawdzone):
1. Zapamiętuję ostatni sen i przed zaśnięciem staram się go odtworzyć w myślach i gdy już śpię to ten sen wygląda podobnie do tego co sobie wyobrazilem i najważniejsze to wiem, że to sen i go kontroluję.
2. Przed zaśnięciem cały czas zachowuję świadomość, że już usypiam, że już śnię. I po zapadnięciu w sen faktycznie zachowuję swoją świadomość.
Dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:29, junior17 napisał:

Mam pytanie. Czy takie metody osiągnięcia LD mają swoje nazwy? (obie sprawdzone):
1. Zapamiętuję ostatni sen i przed zaśnięciem staram się go odtworzyć w myślach i gdy
już śpię to ten sen wygląda podobnie do tego co sobie wyobrazilem i najważniejsze to
wiem, że to sen i go kontroluję.
2. Przed zaśnięciem cały czas zachowuję świadomość, że już usypiam, że już śnię. I po
zapadnięciu w sen faktycznie zachowuję swoją świadomość.
Dzięki. Pozdrawiam


Wg mnie ta pierwsza to MILD a druga to WILD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Człowiek nie jest doskonałą istotą. ;)

@kitek0101

To były chyba fotony i protony... nie wiem, ale teleportują i za kilkanaście lat spróbują nawet jakiś prymitywny organizm prze teleportować! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:29, junior17 napisał:

Mam pytanie. Czy takie metody osiągnięcia LD mają swoje nazwy? (obie sprawdzone):
1. Zapamiętuję ostatni sen i przed zaśnięciem staram się go odtworzyć w myślach i gdy
już śpię to ten sen wygląda podobnie do tego co sobie wyobrazilem i najważniejsze to
wiem, że to sen i go kontroluję.
2. Przed zaśnięciem cały czas zachowuję świadomość, że już usypiam, że już śnię. I po
zapadnięciu w sen faktycznie zachowuję swoją świadomość.
Dzięki. Pozdrawiam



Tak mają.

1. Chyba Jakaś egzotyczna odmiana Milda. (dokładnie nie pamiętam nazwy.)

2. Z tego co opisałeś, śmierdzi mi Wildem.

Co do tych psi - balli. Czy są realne? No nie wiem, grzybków się nie nażarłem dlatego mam czelność stwierdzić, że nie wydawało mi się, gdy poruszyłem nim firanę w pokoju... (To ja zrobiłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:29, junior17 napisał:

Mam pytanie. Czy takie metody osiągnięcia LD mają swoje nazwy? (obie sprawdzone):
1. Zapamiętuję ostatni sen i przed zaśnięciem staram się go odtworzyć w myślach i gdy
już śpię to ten sen wygląda podobnie do tego co sobie wyobrazilem i najważniejsze to
wiem, że to sen i go kontroluję.

MILD.

Dnia 21.08.2008 o 21:29, junior17 napisał:

2. Przed zaśnięciem cały czas zachowuję świadomość, że już usypiam, że już śnię. I po
zapadnięciu w sen faktycznie zachowuję swoją świadomość.

WILD.

Dnia 21.08.2008 o 21:29, junior17 napisał:

Dzięki. Pozdrawiam

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było by osiągać LD, gdyby tylko zachowywać świadomość, patrzeć się w ciemność, a mimo tego chciało by się spać, utrzymujemy świadomość, otwieramy oczy i LD :)
P.S Co tam u OBE Maniaków? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:39, jcl99 napisał:

Fajnie było by osiągać LD, gdyby tylko zachowywać świadomość, patrzeć się w ciemność,
a mimo tego chciało by się spać, utrzymujemy świadomość, otwieramy oczy i LD :)

Z tego co zrozumiałem to muszę powiedzieć - da się tak. :)

Dnia 21.08.2008 o 21:39, jcl99 napisał:

P.S Co tam u OBE Maniaków? ;)

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:39, jcl99 napisał:

Fajnie było by osiągać LD, gdyby tylko zachowywać świadomość, patrzeć się w ciemność,
a mimo tego chciało by się spać, utrzymujemy świadomość, otwieramy oczy i LD :)
P.S Co tam u OBE Maniaków? ;)


Hehe. Czytałeś książke Darka Sugiera?

Byłeś już w OoBE? Jeżeli tak, to w jakich kolorach widziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro metoda nr.2 to WILD to czemu Ziptofaf napisał?:
"A tam, nieważne. I tak nikt normalny nie używa WILD... :)"
ta metoda, przecież jest najłatwiejsza, najszybsza i najpewniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:43, junior17 napisał:

Skoro metoda nr.2 to WILD to czemu Ziptofaf napisał?:
"A tam, nieważne. I tak nikt normalny nie używa WILD... :)"
ta metoda, przecież jest najłatwiejsza, najszybsza i najpewniejsza.


Zależy do czego ;) Jeśli chcesz LD to nie polecam bo przez przypadek w OOBe możesz wejść(jakieś 80% to to że będziesz miał OOBE i halucynacje) może troche ciężej ale bezpieczniej jest robić MILD-a ryzyko uzyskania OOBE i halucynacji jest bardzo małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:43, junior17 napisał:

Skoro metoda nr.2 to WILD to czemu Ziptofaf napisał?:
"A tam, nieważne. I tak nikt normalny nie używa WILD... :)"
ta metoda, przecież jest najłatwiejsza, najszybsza i najpewniejsza.

Tak jak powiedział makli, ta metoda jest dobra, ale felerna. Lepiej zacząć od czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:48, makli napisał:

> Skoro metoda nr.2 to WILD to czemu Ziptofaf napisał?:
> "A tam, nieważne. I tak nikt normalny nie używa WILD... :)"
> ta metoda, przecież jest najłatwiejsza, najszybsza i najpewniejsza.

Zależy do czego ;) Jeśli chcesz LD to nie polecam bo przez przypadek w OOBe możesz wejść(jakieś
80% to to że będziesz miał OOBE i halucynacje) może troche ciężej ale bezpieczniej jest
robić MILD-a ryzyko uzyskania OOBE i halucynacji jest bardzo małe :)


Jakoś często z niej korzystam i nigdy nie miałem Oobe tylko 2 razy paraliż senny.
Jak dzisiaj chciałem wejść w Oobe to zaliczyłem taką zwiechę, że siostra mnie ocucić nie mogła.
Ps. Ale jak poczytałem sobie o Oobe u Kalejdoskop86 na GS''ie to raczej z tej metody już nie skorzystam i nie bedę się starał wejść w Oobe.
Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:54, junior17 napisał:

Jakoś często z niej korzystam i nigdy nie miałem Oobe tylko 2 razy paraliż senny.

Na każdego działa troche inaczej ale w większości przypadków wywołuje się nią OOBE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:41, KooK napisał:

Hehe. Czytałeś książke Darka Sugiera?

Byłeś już w OoBE? Jeżeli tak, to w jakich kolorach widziałeś?


Czytałem, byłem. W jakich kolorach? W takich jak tutaj :)

Co do LD:
Miałem wczoraj, ale co z tego jak nie dość, że mam je rzadko to mam jakieś 10% świadomości (nigdy nie miałem takiej jak tutaj w rzeczywistości) tak, że tylko wiem że to sen, a i tak zaraz ją tracę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Oobe jest naprawdę tak niebezpieczne (kaput:)? Czy to tylko jakiś tam przypadek (jeden na milion)?
Przynajmniej wiem, że ta metoda osiągnięcia Oobe co dzisiaj ją stosowałem (nazwałem ją "na chama") nie wróży nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:10, junior17 napisał:

A Oobe jest naprawdę tak niebezpieczne (kaput:)? Czy to tylko jakiś tam przypadek (jeden
na milion)?
Przynajmniej wiem, że ta metoda osiągnięcia Oobe co dzisiaj ją stosowałem (nazwałem ją
"na chama") nie wróży nic dobrego.

Mógłbyś się z nami podzielić jak to chciałeś zrobić, że nazwałeś "na chama"? :) Przed chwilą próbowałem zrobić psiballa. Było fajnie, czułem się napełniony energią (jak wtedy kiedy zrobiłem go jedyny raz), ale tata zapukał do pokoju. Krzyknąłem wejść i rzuciłem się na łóżko. Swoją drogą zarwane (wyobraźcie sobie jak 45-kilowy chłopak zarywa łóżko). Dobra mniejsza z tym zaraz spróbuję jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:13, jcl99 napisał:

Nie ma żadnego przypadku ani niebezpieczeństwa.
Czuj się bezpiecznie :)


No co ty?!

Przecież wszyscy wiedzą, że podczas samego wchodzenia do OoBE można oszaleć, bo Cię poszukiwacze śmiałków (pś) dopadną. Mogą Ci nawet odebrać Ciało! A gdy wejdziesz do OoBE, to można tam znaleźć zbłąkane umysły, które doprowadzą Cię do szaleństwa.

Nie no joke, nic Ci się nie stanie w OoBE, a nawet jeśli, to mi to lotto, nie jestem twoim ubezpieczycielem.

Jest 0,00001 % Że Ci się coś stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować