Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2008 o 02:15, ziptofaf napisał:

Hmmm...potężny to rzecz względna. Potężny dla nas, słaby jak niemowlę dla "innych"....

Heh, rzeczą względną jest też to, czy potężny jest w jakiej gęstości? Bo w stosunku do pierwszej (rośliny) to jest jest istotą... sam sobie odpowiedz jaką. :)

Dnia 05.08.2008 o 02:15, ziptofaf napisał:

ŻE CO? Jakie znowu Ra??? W to, że nas odkryli to nie wątpię, ale co to jest ta gęstość
Ra?

No bo jest wykaz gęstości.
I poziom gęstości - rośliny
II poziom gęstości - zwierzęta
III poziom gęstości - ludzie
IV poziom gęstości - istoty, które opanowały zdolności psioniczne (żyją około 120 lat o ile dobrze pamiętam)
Dalej to już nie pamiętam, ale jest tych poziomów chyba siedem. Ostatni to poziom bóstwa, nie znamy jeszcze żadnych takich istot.
Pewien poziom gęstości to taki, że są nieśmiertelni, potężni psionicznie, mądrzy i każdy jest całością wszystkich, co tworzą sieć. Trudno wytłumaczyć, ale tak jest.

Co do Ra to jest to istota z Plejad, która ostrzegła ludzi przed zmianami w 2012 (być może wtedy wszyscy ludzie przejdą w IV poziom gęstości, ale co do końca świata to wątpię) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wedle wikipedii:
VI poziom - Ra (ciekawe, kto jest na piątym...)
Swoją drogą, chyba obaj pleciemy już ździebko bez sensu :) Zaraz wyjdzie nam, że powinniśmy się już teraz bezpośrednio z Ra skontaktować, aby pomógł nam wejść "wyżej" już teraz. Może lepiej przełożyć dyskusję na porę "kiedy będziemy wypoczęci", bo to się już śmieszne (dla innych, którzy to przeczytają) robi :)
PS Moim zdaniem w 2012 nic się nie stanie.
EDIT
PS2 Cóż, ja tam na razie w Ra nie wierzę (właśnie poczytałem sobie fragment dialogu z nim). Byłem w OOBE, ale na razie nie wierzę w coś takiego. Może w tym osławionym 2012 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 02:32, ziptofaf napisał:

/.../
Wedle wikipedii:
VI poziom - Ra (ciekawe, kto jest na piątym...)
Swoją drogą, chyba obaj pleciemy już ździebko bez sensu :) Zaraz wyjdzie nam, że powinniśmy
się już teraz bezpośrednio z Ra skontaktować, aby pomógł nam wejść "wyżej" już teraz.
Może lepiej przełożyć dyskusję na porę "kiedy będziemy wypoczęci", bo to się już śmieszne
(dla innych, którzy to przeczytają) robi :)

No, ja zmykam już bo nie zasnę jak za późno spać pójdę, poza tym mógłbym rozmawiać, ale jest tak jak mówisz: lepiej rozmawiać na luzie, a nie głowić się jak zdanie ułożyć z powodu zmęczenia. :P
Poza tym nie łatwo się skontaktować z istotą pokroju Ra. Ona zapewne OoBE uważa za prymitywną metodę. :P
btw. my nie możemy być wyżej w gęstości. Byliśmy, jesteśmy i będziemy w III gęstości. IV gęstość to nie tylko zdolności psioniczne, ale również dłuższe życie i zaginięcie organów typu wątroba, żołądek, ponieważ wtedy (na IV poziomie gęstości) ciało będzie się odżywiać energią słoneczną (my możemy jej używać, ale samo pobieranie ze słońca energii nie jest potrzebne) .

Dnia 05.08.2008 o 02:32, ziptofaf napisał:

PS Moim zdaniem w 2012 nic się nie stanie.

Dla mnie też, chociaż nic nie wiadomo. ;)

Dnia 05.08.2008 o 02:32, ziptofaf napisał:

EDIT
PS2 Cóż, ja tam na razie w Ra nie wierzę (właśnie poczytałem sobie fragment dialogu z
nim). Byłem w OOBE, ale na razie nie wierzę w coś takiego. Może w tym osławionym 2012
roku...

:)
No, to dobrej nocy. Mam nadzieję, że po południu również pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:51, BulusMaximus napisał:

Hej Hej !! ja z tym wampirem sobie jaja robiłem a ten w to uwierzył xDDD A co do tych
poziomow (jestem noobem w tym) moze ktos mi wytlumaczyc o co biega ;]

Ekhem... wampiryzm energetyczny istnieje. :)
Co do poziomów to wyjaśniłem parę postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:51, BulusMaximus napisał:

Hej Hej !! ja z tym wampirem sobie jaja robiłem a ten w to uwierzył xDDD A co do tych
poziomow (jestem noobem w tym) moze ktos mi wytlumaczyc o co biega ;]


A ty się dziwisz...Późno było, a że ty jesteś trochę "narwany", to i uwierzyłem... :) Przezorny zawsze ubezpieczony, jak to mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, sprostowanie co do poziomów gęstości. Wczoraj byłem zmęczony, ale to wygląda tak:
I poziom gęstości - skały i pierwotna materia
II poziom gęstości - rośliny i zwierzęta
Sprostowałem. (poziomów gęstości jest 7)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 21:01, Kalejdoskop86 napisał:

Ach, sprostowanie co do poziomów gęstości. Wczoraj byłem zmęczony, ale to wygląda tak:
I poziom gęstości - skały i pierwotna materia
II poziom gęstości - rośliny i zwierzęta
Sprostowałem. (poziomów gęstości jest 7)



Dobra ale ze tak powiem mi chodzi o to co to jest ta gęstosc a nie jakie są poziomy xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 22:57, ziptofaf napisał:

Osiągnięcie LD jest łatwe. Bardzo łatwe. Tyle, że nie warto za bardzo się starać. Przed
snem powiedz sobie - "chcę mieć LD" i idź spać.


Coś jeszcze jeśli chodzi o tę technike? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 22:03, DartiReviMaster napisał:

Coś jeszcze jeśli chodzi o tę technike? :>

Tak, bez nadmiernych chęci. Ot, powiedz sobie tak i idź spać. ;)

PS Dla mnie najlepsze rezultaty przynosiła początkowo taka metoda (to chyba MILD, albo jakaś jego wariacja)
Kilka razy dziennie myślałem "Czy teraz śnię?" I próbowałem zrobić coś niemożliwego (ja zawsze próbowałem otworzyć okno siłą woli :)) W końcu wyszło, że zapytałem się o to we śnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 22:30, ziptofaf napisał:

> Dobra ale ze tak powiem mi chodzi o to co to jest ta gęstosc a nie jakie są poziomy
xP
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ra_(cywilizacja_pozaziemska)
Tam masz ładnie opisane.


Och dziekuje kochany kolego doceniam to ;]
Czasem mam wraznie ze jestem wyjątkowym człowiekiem czy ktos tutaj z forumowiczow czuje bol przez sen typu ktos cie walnie a ty to czujesz ?? xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 22:38, BulusMaximus napisał:

Czasem mam wraznie ze jestem wyjątkowym człowiekiem czy ktos tutaj z forumowiczow czuje
bol przez sen typu ktos cie walnie a ty to czujesz ?? xDD


W LD tak. W zwykłym śnie...różnie bywa. Chyba z raz, czy dwa się zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to trochę głupia pora, ale jesteś jedną z nielicznych osób na tym forum, które osiągnęły OOBE. I mam pytanie: jak u ciebie wyglądało OOBE? Rozmazane kolory, poświaty, aury itd. Bo robię ostatnio "wykres punktów wspólnych" dla różnych ludzi w OOBE, żeby zobaczyć, jak różni ludzie widzą ten sam stan.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 22:30, ziptofaf napisał:

Szczerze mistrzu? To brzmi nazbyt fantastycznie - brzmi jak matrix. "Wsystko jezd iluzją" - hah! Przepraszam.. ale dla mnie to brzmi trochę za znajomo. :)
Wybaczcie, że się z tego robię przysłowiowe jaja... ale to już brzmi za bardzo fantastycznie. W LD jestem w stanie uwierzyć, ba, kilka razy w nim byłem. W OOBE mimo, że nie byłem to wierzę. Ale to? To już mi brzmi trochę.. no, jak... nieważne, grunt, że nie wierzę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 22:45, Rusty Mike napisał:

> http://pl.wikipedia.org/wiki/Ra_(cywilizacja_pozaziemska)
> Tam masz ładnie opisane.
Szczerze mistrzu? To brzmi nazbyt fantastycznie - brzmi jak matrix. "Wsystko jezd iluzją"
- hah! Przepraszam.. ale dla mnie to brzmi trochę za znajomo. :)
Wybaczcie, że się z tego robię przysłowiowe jaja... ale to już brzmi za bardzo fantastycznie.
W LD jestem w stanie uwierzyć, ba, kilka razy w nim byłem. W OOBE mimo, że nie byłem
to wierzę. Ale to? To już mi brzmi trochę.. no, jak... nieważne, grunt, że nie wierzę.
;]


Strzel se kulke w łeb a uwierzysz xDDDD a tak na serio to sie nie dziwie ze nie wierzysz wielu ludzi sie ze mnie brecha jak o tym wspominam dlatego niektorym o tym nie mowie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 22:48, BulusMaximus napisał:

Strzel se kulke w łeb a uwierzysz xDDDD awspominam tak na serio to sie nie dziwie ze nie wierzysz
wielu ludzi sie ze mnie brecha jak o tym dlatego niektorym o tym nie mowie
xD


Nie wiem, czy wiesz, ale w języku polskim mamy polskie znaki, przecinki, kropki i duże litery...Bywają przydatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 22:50, ziptofaf napisał:

Szczerze mówiąc, to ja też nie :) Ale poczytać takie artykuły warto.

Tja, warto wiedzieć jakie jeszcze nowe typy urojeń ludzie powymyślali.. a może to jest tak jak z OOBE czy LD? Naczytasz się tego tony ton przed zaśnięciem i będziesz się mógł skomunikować ze starożytnym Bogiem? Hah. Poddam to próbie... spróbuję odnaleźć jakieś większe skupisko informacji na temat tego całego zjawiska Ra.
Bulus po kulce w łeb wszystkie tajemnice świata staną przed Tobą otworem. Co z tego, skoro będziesz martwy? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować