Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Painkiller: Overdose

71 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2009 o 10:25, Patryk_Mogilno napisał:

Ja takiego buga nie miałem :/ Tylko raz mi interfejs znikną :)
PS: A co do twojej oceny to zastanawia mnie jedno...czemu uważasz Overdose za słabą grę?
Lokacje są fajne bronie też i przeciwnicy dają rade. Doszedłeś ledwie do pustyni i już
narzekasz...to tak jak bym oceniał książkę po pierwszym akcje :]

Jakbym przeczytał pierwszy akt książki i później okazało by się że reszty aktów nie ma (error) to też bym się wkurzył. W Overdose bym pograł dalej bo grałem w gorsze gry ale na szczęście wywaliło mi błąd na tej pustyni i zaoszczędziłem trochę czasu na inne gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 19:03, Evil_Khan napisał:

> Ja takiego buga nie miałem :/ Tylko raz mi interfejs znikną :)
> PS: A co do twojej oceny to zastanawia mnie jedno...czemu uważasz Overdose za słabą
grę?
> Lokacje są fajne bronie też i przeciwnicy dają rade. Doszedłeś ledwie do pustyni
i już
> narzekasz...to tak jak bym oceniał książkę po pierwszym akcje :]
Jakbym przeczytał pierwszy akt książki i później okazało by się że reszty aktów nie ma
(error) to też bym się wkurzył. W Overdose bym pograł dalej bo grałem w gorsze gry ale
na szczęście wywaliło mi błąd na tej pustyni i zaoszczędziłem trochę czasu na inne gry
;)

A kolejne wczytanie zapisu gry nie pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 19:04, Patryk_Mogilno napisał:

A kolejne wczytanie zapisu gry nie pomaga?

Nic nie pomagało, przeinstalowanie i ponowne przejście też nie. Ale to było 2 miesiące temu - już dawno zapomniałem o tej gierce i ją sprzedałem. Teraz mam zamiar sprawdzić Necrovision. Zobaczymy czy da się w to pograć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta gra to mały nie wypał, grę raz przeszedłem i nie zamieżam więcej w nią grać. W w BooHa mogę cały cza grać. Postacie się powtarzają z poprzednich części. Na jednej mapie widzę pełno zapitych krów w rzeźni a za kilka minut widzę krowę rzeźnika. W innej mapie agresywne kury wylatują z domku dla ptaków, to nie pasuje! Skaczące nogi to też jakiś absurd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w biedronce za 10 zł niecałe. Za tą kasę nie żałuję. Jeśli chodzi o gameplay to spoko. Nie natknąłem się na jakieś rażące błędy itd. Jeśli natomiast chodzi o fabułę / klimat / muzykę / nawiązanie do poprzedniczki to... dobrze że to tylko 10 zł. Bronie robione na siłę, lokacje i potwory dobrane średnio udanie. Wręcz nie dobrane, ale wrzucone jak popadnie. Historia... Zemsta... no niech będzie. Jakoś Painkiller bardziej mnie wciągnął. Z broni wkurzył mnie ten miecz. No i nie było mojej ukochanej kołkownicy (o ile dobrze pamiętam) - boszszszsz... nie ma nic bardziej odprężającego niż widok jak nasz lecący po paraboli kołek trafia między oczy demona, rozwalając go na kilka kawałeczków. Nie. Nie miałem ciężkiego dzieciństwa. Po prostu lubię demolkę w grach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 16:16, Cos napisał:

Sorry, że tak nie do końca w temacie, ale mam pytanie. Konkretnie dotyczy ono Battle
out of Hell. Jaki jest sposób na zabicie Alastora?

No nie w temacie :)
Co sądzicie o grze Painkiller?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3082&u=625
Co do zabicie polecam ten poradnik:
http://www.painkiller.ugu.pl/boss/painkiller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować