kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Teraz będę wypatrywać pyszczków Qnia, Cormacza

Dnia 28.03.2007 o 21:59, s2nto napisał:

czy Smuga (:D) na Wroclawskich ulicach. :)


Zastanawiało mnie to, pokazali twarz Smugglera i nawet wrzawa nie przeszła? xD
Jak dla mnie to jest jakiś primaaprilisowy fake ^^
Chaos by w świecie zapanował ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazaliby Smuga, bo wiadomo, że jakby to zrobili, to CDA straciłoby trochę swojej legendy. A tak, póki Smug jest nieznany, to jest OK. I CDA o wie.
Choć... mogli go pokazać i napisać, że to Smug, wiedząc, że i tak nikt nie uwierzy. jestem nawet skłonny stwierdzić, ze zdjęcia Smuga z tipsomaniaka na 10 lecie chyba nie było fake''iem, bo Pan Marek Lenc przedstawia Smuga jako gościa łysiejącego z włosami po bokach, a ten fakt mógł umknąć niezauważenie, ale równie dobrze, moze to być ustawione.
Nigdy się raczej nie dowiemy i to jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 18:49, SlimPole napisał:

> farciarz, tak, dawali TYLKO 1 karte rabatowa. Wychodzi na to ze jak ty masz 2 tzn, ze
ktos
> swojej nie dostal, ale to niewielka strata.

Już drugi raz mnie taki zaszczyt kopnął (kiedyś miałem dwa poradniki do Broken Sworda, potrzebne
mi jak kaczce sandały).

ja miałEM 3 ! ;) . otwieram folie patrze a tu 3 poradniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to ja otrzymałem najnowszego Tipsomaniaka w formie raczej niezbyt wygodnej do przeczytania... wygląda, jakby go ktoś poprzecinał w paru miejscach i nie rozdzielił kartek. Wymieni mi to ktoś? Wątpię x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 23:48, Pediator napisał:

ja miałEM 3 ! ;) . otwieram folie patrze a tu 3 poradniki!

To nie fair! Blee (joke0
W następnym numerze życzę sobie dwa egzemplarze czasopisma ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Będę musiał wtedy czytać CDA przy świecy (albo przy lampce...

Dnia 28.03.2007 o 20:31, rob006 napisał:

ale przy świecach jakoś tak bardziej romantycznie xD)


HAHAHA dobre XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 00:02, Taschon napisał:

> ja miałEM 3 ! ;) . otwieram folie patrze a tu 3 poradniki!
To nie fair! Blee (joke0
W następnym numerze życzę sobie dwa egzemplarze czasopisma ;D

a ja zabawkę pluszową xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 23:38, Sztywny-pl napisał:

Teraz będę wypatrywać pyszczków Qnia, Cormacza
> czy Smuga (:D) na Wroclawskich ulicach. :)

Zastanawiało mnie to, pokazali twarz Smugglera i nawet wrzawa nie przeszła? xD
Jak dla mnie to jest jakiś primaaprilisowy fake ^^
Chaos by w świecie zapanował ;]


Stara zagrywka - już rok temu w Tipsomaniaku wycieli podobny numer primaaprilisowy. :) Jest jedno zdjęcie na którym musiał wystąpić SMG. Gdy był wielki zjazd fanów CDA we Wrocławiu redakcja chucznie wtedy obchodziła urodziny - cały rynek wrzał od okrzyków radości fanów, a w czasopiśmie pojawiło się zdjęcie grupowe całej redakcji - czyli około 25 osób. By dobrze wycelować w SMG trzeba być mistrzem dedukcji - Sherlockiem Holmsem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 06:49, s2nto napisał:

By dobrze wycelować w SMG
trzeba być mistrzem dedukcji - Sherlockiem Holmsem. ;P


Można, ale w sumie po co? :P Jakoś nigdy nie zrozumiałem tej zagadki - jak ygląda Smugg? :P To nie Big Brother, w innych pismach nie wiemy jak połowa redaktorów wygląda. A SMG - grunt że fajnie pisze (litościwie pomijam niektóre felietony w których ciągle zrzędził, ostatnio poprawił się ten nasz koleżka) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest to choroba przenoszona drogą płytową. ja też padłem jej ofiarą. zostawia stały ślad w psychice zarażonego. zarażony zaczyna nosić na szyi znak Innosa, na tapecie ustawia Xardasa i wiesaz plakaty z ,,Fantastyczną Czwórką" (chodzi oczywiście o Miltena, Gorna, Diego i Lestera, a co myśleliście? :) ) . nie można się z niej wyleczyć, nie można się też zaleczyć, bo szczepionki jak nie było tak nie ma. niektórzy mówią że szczepionką są bakterie zwane The Elder Scrolls, ale nie próbowałem. boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem leczyć się tabletkami Morrowind ale niewiele dały. Wręcz podniosło to mój nałóg do gotyckiego metalu ;)
Ale żeby nie robić offtopu - co myślicie o wywaleniu XIII i daniu SPECa? Moim zdaniem to kiepskie posunięcie, bo przyzwyczaiłem się do klimatycznej XIII ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:04, tykus napisał:

Ja próbowałem leczyć się tabletkami Morrowind ale niewiele dały. Wręcz podniosło to mój nałóg
do gotyckiego metalu ;)
Ale żeby nie robić offtopu - co myślicie o wywaleniu XIII i daniu SPECa? Moim zdaniem to kiepskie
posunięcie, bo przyzwyczaiłem się do klimatycznej XIII ;)


Moim zdaniem tak będzie lepiej. Np. numer czerwcowy nareszcie będzie w czerwcu. Będzie się trzeba się przyzwyczaić do numeru SPEC, który zastąpi XIII. Według zapewnień CDA numer świąteczny będzie "wypasiony jak XIII".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 23:45, Taschon napisał:

Nie pokazaliby Smuga, bo wiadomo, że jakby to zrobili, to CDA straciłoby trochę swojej legendy.
A tak, póki Smug jest nieznany, to jest OK. I CDA o wie.
Choć... mogli go pokazać i napisać, że to Smug, wiedząc, że i tak nikt nie uwierzy. jestem
nawet skłonny stwierdzić, ze zdjęcia Smuga z tipsomaniaka na 10 lecie chyba nie było fake''iem,
bo Pan Marek Lenc przedstawia Smuga jako gościa łysiejącego z włosami po bokach, a ten fakt
mógł umknąć niezauważenie, ale równie dobrze, moze to być ustawione.
Nigdy się raczej nie dowiemy i to jest piękne.

a moze smug bo sie pokazac swojej twarzy hę? moze spojrzal wreszcie w lustro nie chcial sie zblaznic :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że ta szczepiona również uzależnia, a leczenie uzależnienia uzależnieniem mija się z celem. Poza tym słyszałem o przypadkach, gdy szczepionka wcale nie leczyła, a uzależniała i delikwent wychodził z tej kuracji z dwoma uzależnieniami! Wolę nie ryzykować... chociaż może kiedyś przeczytam ulotkę ;)
_________

Jakoś się przemogłem i przeczytałem artykuł o Wiedźminie. To, co mnie przeraziło, to wygląd Geralta na pierwszej stronie. Ludzie, on wygląda jakby miał świnkę (na początku myślałem, że to strzyga :))! Pytam się: kto to zrobił?! Jako obrońca praw wiedźminów żądam zadośćuczynienia w postaci plakatu! W przeciwnym razie grożę wytoczeniem procesu o zniesławienie, a w krytycznych wypadkach zorganizuje wiec i rzesza fanów przejdzie po redakcji CDA tak, że nie pozostanie kamień na kamieniu. Wybierajcie.
Podpisano
-------------mgr inż dr rehabilitowany rob006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc dziadu :P Poczytałem trochę i na forum do którego link podałeś i na forum Metropolis. Z jednej strony dobiło mnie, że Scorpik oczekuje obiektywnych recek :D Ale w sumie miał rację, o dźwięku nic nie było, a jest to element wpływający na to, jak odbieramy grę. Mi osobiście kawałki z Infernala wypadły z pamięci i średnio to przyjąłem :P A gema średnio lubię, bo mnie dobił że w recenzji Bitwy o Śródziemie II stwierdzeniem, że książka jest wielka ale i słaba w wielu momentach oraz że film jest lepszy - żenada moim zdaniem, chyba dużo nie czytał. No i czekam aż smugg na tamtym forum odpowie, choć najchętniej to widziałbym tą dyskusję na gramie, ale smugg coś rzadko tu pisze :P

P.S. Twoją licytację do której link podałeś wcześniej już widziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się