kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2011 o 13:06, Wojman napisał:

Eeeee... Pamiętacie jak narzekałem na konkursy SMSowe w CDA? No eeee... jakby to powiedziec...
skusilem sie na konkurs z Wiedzminem z numeru 04/2011, w ktorym do wygrania byla m.in.
możliwość zagrania w Wiedźmina 2 przed premiera. No i przed chwilą otrzymałem telefon
z wydawnictwa Bauer, że wygrałem i pojadę do CDP zobaczyć i pograć w Wiedźmina. Hurrrra.
:)


Powiem ze niejedna osoba chciała by się znaleźć na Twoim miejscu. Tylko pozazdrościć, to się nazywa być farciarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 13:06, Wojman napisał:

Eeeee... Pamiętacie jak narzekałem na konkursy SMSowe w CDA? No eeee... jakby to powiedziec...
skusilem sie na konkurs z Wiedzminem z numeru 04/2011, w ktorym do wygrania byla m.in.
możliwość zagrania w Wiedźmina 2 przed premiera. No i przed chwilą otrzymałem telefon
z wydawnictwa Bauer, że wygrałem i pojadę do CDP zobaczyć i pograć w Wiedźmina. Hurrrra.
:)

Czekam na pierwszą osobę, która powie, że to wszystko było ustawione, że przecież ty jesteś z Gramu, i że jak to może być, że po znajomości dostajesz główną nagrodę i że już nigdy nie kupi CDA, bo to normalnie nepotyzm i hipokryzja i hipopotam.

Gratulacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok to ja będę pierwszy! No nie, skandal! Wojman, na dodatek moderator z gramu! Toż to musi być ustawione >_>. Zgłaszam sprzeciw !111

No dobra a tak na serio to zazdroszczę i szczerze gratuluję :)! Jak już ktoś napisał czekamy na wrażenia z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 12:22, Damianuss1 napisał:

Mam pytanko. Czy w CDA jako pełna wersja był kiedyś dodawany jakiś symulator kosmiczny?
Coś z serii X lub podobne? Nie chodzi mi o strategie.

Pamiętam, że kiedyś Freespace 2 był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zapowiedzi GoW 3 pada zdanie: "Grając w sieci, po raz pierwszy w serii staniemy po stronie Szarańczy". Przecież w GoW na PC, w multi można grać jako Szarańcza. Mam rozumieć, że w wersji na xboxa nie było takiej możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 16:04, gothicsheep napisał:

O tak z ciekawosci, dopiero zauwazylem, ze byl recenzowany Rift, moze mi ktos napisac
jaka ocene dostal?


Ocena

Spoiler

8



Takie same były oceny cząstkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję numeru CDA, w którym było recenzowane Metro 2033. Prosiłbym też o jakąś podpowiedź odnośnie okładki tego numeru - co na niej było itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 22:15, Hommicide napisał:

Poszukuję numeru CDA, w którym było recenzowane Metro 2033. Prosiłbym też o jakąś podpowiedź
odnośnie okładki tego numeru - co na niej było itp.

20110430221853

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe info dotyczące czerwcowego numeru
1. Będzie w nim pierwsza na świecie recenzja Wiedźmina 2.
2. Będzie też megaplakat, dwustronny i dosyć duży (82 x 102 cm).
3. Znajdzie się też kod na dodatek do Wiedźmina 2 o wartości 20 zł (dodatek ten będzie dostępny tylko i wyłącznie z pismem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A na początek przypomnienie tego co już wiecie na temat nadchodzącego numeru..."
To już było wiadome od dłuższego czasu :) No ale dzięki za przypomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer- cena 14,99 ,czy skrobnąć +1zł? Różnicy mi to nie robi,ale miesiąc temu się pomyliłem i wziąłem 14,99 zł , babka z kiosku mi nie darowała i musiałem wracać ,wracać do dobrego i zaufanego kiosku całe 2 km. (Dlaczego zaufanego? Świetna jakość , niezniszczone i sprzedawczyni dbająca o towary. W markecie miałem sytuację,że zabrakło plakatu, a Ja maniak obwieszania pokoju plakatami.) 3 razy musiałem, po tym się okazało,że zamknięte,bo zrobiła se przerwę 3h o mnie zapominając i takie tam. Więc wolę sobie zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 18:35, BartexooN napisał:

Nowy numer- cena 14,99 ,czy skrobnąć +1zł? Różnicy mi to nie robi,ale miesiąc temu się
pomyliłem i wziąłem 14,99 zł , babka z kiosku mi nie darowała i musiałem wracać ,wracać
do dobrego i zaufanego kiosku całe 2 km. (Dlaczego zaufanego? Świetna jakość , niezniszczone
i sprzedawczyni dbająca o towary. W markecie miałem sytuację,że zabrakło plakatu, a Ja
maniak obwieszania pokoju plakatami.) 3 razy musiałem, po tym się okazało,że zamknięte,bo
zrobiła se przerwę 3h o mnie zapominając i takie tam. Więc wolę sobie zapisać.


Jeez, weź 20zł i będziesz miał z głowy martwienie się o to ile kosztuje pismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 18:35, BartexooN napisał:

Nowy numer- cena 14,99 ,czy skrobnąć +1zł? Różnicy mi to nie robi,ale miesiąc temu się
pomyliłem i wziąłem 14,99 zł , babka z kiosku mi nie darowała i musiałem wracać ,wracać
do dobrego i zaufanego kiosku całe 2 km. (Dlaczego zaufanego? Świetna jakość , niezniszczone
i sprzedawczyni dbająca o towary. W markecie miałem sytuację,że zabrakło plakatu, a Ja
maniak obwieszania pokoju plakatami.) 3 razy musiałem, po tym się okazało,że zamknięte,bo
zrobiła se przerwę 3h o mnie zapominając i takie tam. Więc wolę sobie zapisać.


Jak mogło zabraknąć plakatu skoro CDA zawsze jest w worku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 21:24, Orion napisał:

Jak mogło zabraknąć plakatu skoro CDA zawsze jest w worku?

Worek zamykany na naklejkę więc można odkleić tak aby nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś szansa na to, że w czerwcowym numerze będzie Mass Effect 1? Bo zamierzam sobie kupić tę grę, a nie chcę pieniędzy marnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 07:54, Richmond94 napisał:

Jest jakaś szansa na to, że w czerwcowym numerze będzie Mass Effect 1? Bo zamierzam sobie
kupić tę grę, a nie chcę pieniędzy marnować :)

A skąd my ludzie plebsu możemy to wiedzieć? :)
Szansa zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się