kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2007 o 22:29, awesome napisał:

NIkt nie mówił że będzie przyjemnie. Pozatym skoro to ci się nie podoba to zapewne i durne
reksty redaktorów CDA w dziale gamewalker czy też idiotyczne odpowiedzi na posty.
Widzisz, ani razu nie przeklnąłem a ładnie zjechałem całe to towarzystwo wzajemnej adoracji
im. CDA.


Zjechałeś kogo zjechałeś :| sam sobie robisz większy obciach....
A jak GW był ''normalny'' to wszyscy zrzędzili, że jest za ''poważnie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe podoba Ci się gamewalker? NIe czytaj:) Nie chcesz znać zdania redaktorów na temat gry (no dobra, czasami nie wyrażają zdania na temat gry:P) ? Nie czytaj:) Omiń:) NIe podobają się pełniaki ? Nie graj albo nie kupuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:29, awesome napisał:

NIkt nie mówił że będzie przyjemnie. Pozatym skoro to ci się nie podoba to zapewne i durne
reksty redaktorów CDA w dziale gamewalker czy też idiotyczne odpowiedzi na posty.

Jeśli tak bardzo nie cierpisz CDA to mówię ci przejdź do konkurencji. Prawa Wolnego Rynku znasz prawda ?? Utrzymuje się na nim tylko to co dobre/popularne, tak więc najlepszy sposób w jaki możesz zaszkodzić znienawidzonemu CDA to przejść do konkurencji i odebrać im kasę. Ja po prostu nie lubię jednej rzeczy, gdy ludzie zgrzytają na coś zębami ile tylko wlezie, ale nie kiwną nawet palcem w bucie by to zmienić. I jeszcze co do nie dawania w CDA FPSów to:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=3651

Zanim zaczniesz narzekać na ich poziom powiem coś od siebie. Dla mnie Tribes było naprawdę fajną strzelanką, szybką, dynamiczną pełną akcji z całkiem ciekawą fabułą i przeszedłem ją praktycznie nie grając w nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:32, Ivo kudlaty napisał:


> NIkt nie mówił że będzie przyjemnie. Pozatym skoro to ci się nie podoba to zapewne i durne

> reksty redaktorów CDA w dziale gamewalker czy też idiotyczne odpowiedzi na posty.
> Widzisz, ani razu nie przeklnąłem a ładnie zjechałem całe to towarzystwo wzajemnej adoracji

> im. CDA.

Zjechałeś kogo zjechałeś :| sam sobie robisz większy obciach....
A jak GW był ''normalny'' to wszyscy zrzędzili, że jest za ''poważnie''



Ja tak bynajmniej nie mówiłem. To jest najgorsza część całego tego CDA. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:31, Darkstar181 napisał:

Eee... pracowników Empiku? Wydawców? Wszystkich ludzi związanych z taką branżą? Tu nie chodzi
tylko o CDA,tylko w ogóle o czytanie książek w sklepie,zamiast ich kupowania.


Nigdy żaden pracownik Empa nie zwrócił uwagi mnie albo nikomu innemu, może po prostu się już do tego przyzwyczaili :P Poza tym mało jest osób, które tak naprawdę czytają całe książki, zazwyczaj siadają na godzinkę, zaczynają, jak im się spodoba to kupują.

Dnia 13.03.2007 o 22:31, Darkstar181 napisał:

Poczekaj aż sam będziesz miał 50 lat.


I z przyjemnością NIE BĘDĘ ustępował miejsca tym innym 50letnim "babciom". Zwróć uwagę, że nie wspomniałem słowem o facetach, bo nigdy się nie spotkałem z czymś takim u płci brzydszej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:32, awesome napisał:

JA z gier czerpię tylko i wyłącznie radość. nie mam zamiaru się wysilać jak banda mózgów. Siedzą
takie jany i tylko grają całe dnie w durne strategie.


Tak samo ludzie grający w RPG i RTS czerpią przyjemność z grania... Tylko w inny sposób niż ty, jakie to proste nie? Nie zaznałeś tej przyjemności to po co się odzywasz na ten temat? Boże, co z ciebie naprawde za ograniczony typek zamknięty na poglądy innych ludzi. Samowystarczalny jesteś jak widze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:32, awesome napisał:

JA z gier czerpię tylko i wyłącznie radość. nie mam zamiaru się wysilać jak banda mózgów. Siedzą
takie jany i tylko grają całe dnie w durne strategie. Wole się zrelaxowac.


Ej, teraz to już przesadziłeś. Możesz wytykać wady pismu, nie przeczę, ale teraz to zlekceważyłeś wszystkich, którzy z gier czerpią przyjemność nie poprzez sieczkę. Nic nie mam do maniaków gier akcji, umiem uszanować ich wolę. Ja grywam w RPG, bo lubię gdy gtra jest nieliniowa i kiedy fabułaa jest bardziej rozbudowana. Ale nie uważam się też za jajogłowego, więc, pliss, przestań myśleć tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2007 o 22:35, qrczak90 napisał:

Nigdy żaden pracownik Empa nie zwrócił uwagi mnie albo nikomu innemu, może po prostu się już
do tego przyzwyczaili :P

Albo po prostu wiedzą że nic nie wskórają, bo prawo tego nie zabrania.
>Poza tym mało jest osób, które tak naprawdę czytają całe książki,

Dnia 13.03.2007 o 22:35, qrczak90 napisał:

zazwyczaj siadają na godzinkę, zaczynają, jak im się spodoba to kupują.

Gdyby tak nie było, już dawno zaprzestaliby rozprowadzania książek.

Dnia 13.03.2007 o 22:35, qrczak90 napisał:

> Poczekaj aż sam będziesz miał 50 lat.

I z przyjemnością NIE BĘDĘ ustępował miejsca tym innym 50letnim "babciom". Zwróć uwagę, że
nie wspomniałem słowem o facetach, bo nigdy się nie spotkałem z czymś takim u płci brzydszej
:]

Właśnie o to mi chodziło:) Sam będziesz wtedy pchał się na siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko jest tak, że podoba sie jakieś czasopismo/gazeta od początku do końca. Jak kupujesz np Anonse(gazetę z ogłoszeniami)to nie czytasz całej tylko ten dział, który cie interesuje. Jeśli nie podoba Ci się GR nie czytaj jest masa innych działów.
A jeśli chodzi o zamianę na konkurencję to w grę wchodzi tylko Game Ranking, ale jak komuś zależy na płyty+dobra gazeta, to nie ma alternatywy dla CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:35, Mistic napisał:

> JA z gier czerpię tylko i wyłącznie radość. nie mam zamiaru się wysilać jak banda mózgów.
Siedzą
> takie jany i tylko grają całe dnie w durne strategie.

Tak samo ludzie grający w RPG i RTS czerpią przyjemność z grania... Tylko w inny sposób niż
ty, jakie to proste nie? Nie zaznałeś tej przyjemności to po co się odzywasz na ten temat?
Boże, co z ciebie naprawde za ograniczony typek zamknięty na poglądy innych ludzi. Samowystarczalny
jesteś jak widze ^^



I to sobie cenie w sobie. Jestem nie zależy od innych. Nie robie tego co robią inni żeby być na topie. Robie co lubie.
I nigdy nie zaczne grać w denne strategie itp bo szkoda na to czasu.
I tez nie zaczne czytać GW to to nic nie wnosi. Sztuczne zapełnianie stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:35, awesome napisał:

Ja tak bynajmniej nie mówiłem. To jest najgorsza część całego tego CDA. Żenada


GR będzie takie bo taki rodzaj humoru uznaje większość czytelników. Takie są prawa rynku robisz gazetę dla większości, albo plajta nic na to nie poradzisz. Zaciśnij zęby i wyrwij ten dział nie będziesz musiał na niego patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:40, awesome napisał:

I to sobie cenie w sobie. Jestem nie zależy od innych. Nie robie tego co robią inni żeby być
na topie. Robie co lubie.
I nigdy nie zaczne grać w denne strategie itp bo szkoda na to czasu.
I tez nie zaczne czytać GW to to nic nie wnosi. Sztuczne zapełnianie stron.


Weź słownik w rękę bo pierwsze słowa niedobrze się czyta. Jesteś niezależny - okay. Ale nie mów że RTSy i RPG są denne, bo sam pokazujesz swopją nieiwedzę i ignorancję. Nie wiem ile masz lat, ale do podstawówki chyba jeszze nie dorosłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:40, awesome napisał:

I to sobie cenie w sobie. Jestem nie zależy od innych. Nie robie tego co robią inni żeby być
na topie. Robie co lubie.
I nigdy nie zaczne grać w denne strategie itp bo szkoda na to czasu.
I tez nie zaczne czytać GW to to nic nie wnosi. Sztuczne zapełnianie stron.


Nie zależny od innych? No to ja nie wiem ile Ty masz kolegów jeżeli w Twoim otoczeniu znajdzie się ktoś, kto lubi strategie... A tak poza tym : Nie zacznę grać w denne wyścigówki i FPS''y bo szkoda na to czasu. Każdy ma swoją rację. Naucz się przyjmować do wiadomośi zdania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:29, Ivo kudlaty napisał:

Taaaa masz internet prawda? A wiesz co te jest np emule? Więc co stoi Ci na przeszkodzie ściągania
wszystkich nowych gier? przecież masz do tego możliwości?

jest kilka powodów dla których tego nie robi:
-nie chce mu się
-nie wie jak to się robi
-jest na tyle uczciwy że tego nie robi
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:43, tykus napisał:

> I to sobie cenie w sobie. Jestem nie zależy od innych. Nie robie tego co robią inni żeby
być
> na topie. Robie co lubie.
> I nigdy nie zaczne grać w denne strategie itp bo szkoda na to czasu.
> I tez nie zaczne czytać GW to to nic nie wnosi. Sztuczne zapełnianie stron.

Weź słownik w rękę bo pierwsze słowa niedobrze się czyta. Jesteś niezależny - okay. Ale nie
mów że RTSy i RPG są denne, bo sam pokazujesz swopją nieiwedzę i ignorancję. Nie wiem ile masz
lat, ale do podstawówki chyba jeszze nie dorosłeś.



W sumie to za 2 miesiące mam maturę ale co tam. Na życzenie skan dowodu? A może prawa jazdy?
RTS, RPG, STRTATEGIA TO SHIT I TO JEST MOJE PRYWATNE ZDANIE a CDA daje ostatnio tylko takie coś. Nie czepiac się bo wiem że jakieś wyjątki są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh widać, że pan awesome niedawno dopiero dostał neta/ukończył podstawówkę/gimnazjum etc. W sumie mnie to nie obchodzi. Ale po co karmić Trolla? Ja kończę tą "dyskusje" <- mam o wiele ciekawsze rzeczy do robienia, niż karcenie dzieci w piaskownicy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:32, awesome napisał:

JA z gier czerpię tylko i wyłącznie radość. nie mam zamiaru się wysilać jak banda mózgów. Siedzą
takie jany i tylko grają całe dnie w durne strategie. Wole się zrelaxowac.



Jeszcze powbijaj ludziom, dawaj!! Nigdy nikomu się nie dogodzi. Człowieku, o gustach się nie dyskutuje! Jeżeli ty wolisz samochodówki, to w nie graj! I się odczep od ludzi uwielbiających strategie. Durne strategie? Nie wiesz, co mówisz. Ludzie, uwielbiający strategie(np. JA), czerpią z takich gier wiele radości. I nie masz prawa innym wbijać. Po prostu pogódź się z tym, że inni wolą strategie, a inni samochodówki. Każdy gra w to, co chcę.

Nie podoba ci się CDA? To nie kupuj. Nikt płakać za tobą nie będzie. Jeżeli nie odpowiadają ci teksty w CDA, to kupuj sobie inne czasopisma. IMO CDA stoi na najwyższym poziomie. A GameWalker jest GENIALNY. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:40, awesome napisał:

> > JA z gier czerpię tylko i wyłącznie radość. nie mam zamiaru się wysilać jak banda
mózgów.
> Siedzą
> > takie jany i tylko grają całe dnie w durne strategie.
>
> Tak samo ludzie grający w RPG i RTS czerpią przyjemność z grania... Tylko w inny sposób
niż
> ty, jakie to proste nie? Nie zaznałeś tej przyjemności to po co się odzywasz na ten temat?

> Boże, co z ciebie naprawde za ograniczony typek zamknięty na poglądy innych ludzi. Samowystarczalny

> jesteś jak widze ^^


I to sobie cenie w sobie. Jestem nie zależy od innych. Nie robie tego co robią inni żeby być
na topie. Robie co lubie.
I nigdy nie zaczne grać w denne strategie itp bo szkoda na to czasu.
I tez nie zaczne czytać GW to to nic nie wnosi. Sztuczne zapełnianie stron.

Niezależny od innych? Jasne.
Denne strategie mogą być dla Ciebie, ale uszanuj to, że inne osoby mogą je lubić a Ty nie musisz tego pisac na Forum. Jak nie lubisz Rts to nie zabieraj głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:46, Ivo kudlaty napisał:

Ehhhh widać, że pan awesome niedawno dopiero dostał neta/ukończył podstawówkę/gimnazjum etc.
W sumie mnie to nie obchodzi. Ale po co karmić Trolla? Ja kończę tą "dyskusje" <- mam o
wiele ciekawsze rzeczy do robienia, niż karcenie dzieci w piaskownicy :]



Neta mam od 1 klasy LO ( tak jak od 3 lat). Własnie konczę LO. CDA czytam od pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się