kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2007 o 21:24, Carl92 napisał:

W tym jest rzecz, że jeszcze w takie gry nie grałem:D ( WSTYD)


Tjaa, ja pierwszy raz zagrałem w Resident Evil 3 ;) A najlepszy klimat wśród takich gier na PC ma Silent Hill 2, gorąco polecam ;) W AitD jeszcze nie grałem, ale ponoć podobne do RE, dużo akcji. Odpalę na pewno, bo lubię survivale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:30, Mac Cry napisał:

A można przy niej dostać zawał serca? W Silent Hill i FEAR nie mogłem po prostu grać :P

Hmmm trudne pytanie :) Grałem tylko trochę, ale z tego co wiem Silent Hill to klasa sama dla siebie i najstraszniejsza gra w historii :) Alone intthe dark tez jest fajny, potwory są rewelacyjne. Brodzi sie niezdarnie przez kanały, a tu wyskakuje taki tasiemiec z wody, w takich sytuacjach czuje sie atmosferę gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ten Alone in the dark 4 zapowiada się smakowicie. Szczerze to myślałem po tych dwóch pierwszych gierkach, że sobie jaja robią i dadzą zupełnie inne gry. AITD 4 trochę mnie zbił z tropu, al mimo wszystko nie jest to zestaw jakiego bym się spodziewał po urodzinowym numerze.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się zdaje że nie będzie 4 pełniaka bo temat o przeciekach na forum cdaction.pl został zamknięty
Ale będą jeszcze tipsomaniak, naklejki, plakat z jade empire (z jakiś bonusem ale nie chcieli go zdradzić) i jeszcze karta zabatowa do sklepu internetowego komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem okazji grać w AitD 4 ani w żadną inną grę z serii, ale należy o tym pamiętać, w końcu AitD zapoczątkował gatunek survival horrorów ;) I jak wspomniałeś - Silent Hill to klasa sama w sobie, to upiornie trzeszczące radio, miasto spowite mgłą, mrok panujący w pokojach, nawet latarka niewiele daje. No i w niektórych miejscach jak ruszy muzyka to już narawdę strach jest. I do tego te cut-scenki mrożące krew w żyłach - pierwsze spotkanie z piramidogłowym, tego się nie zapomina...

Czekamy na następny przeciek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:40, krzysiek-blitek napisał:

Tak mi się zdaje że nie będzie 4 pełniaka bo temat o przeciekach na forum cdaction.pl został
zamknięty


Gdy nie ma nowego przecieku, to temat zawsze jest zamknięty, dopiero jak jest nowy przeciek to temat jest odblokowywany ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to napisałeś daje mi większą ochotę na zagranie w AitD 4:) Niemogę się doczekać jak zagram w ciemnościach i w mrocznych klimatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:46, Carl92 napisał:

Co to napisałeś daje mi większą ochotę na zagranie w AitD 4:) Niemogę się doczekać jak zagram
w ciemnościach i w mrocznych klimatach.


Ale żebyś nie był rozczarowany, to co pisałem odnosi się do Silent Hill 2 ;) Ale jak tak cię zachęciłem to chyba CDP powinno mnie zatrudnić, każdy chłam bym pomógł sprzedać ;) No i jeszcze ten TR Chronicles się oblooka, opisać wrażenia z Legendy żeby komuś chętki narobić? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:56, pawcio321 napisał:

Fajnie, że dadzą Tomb Ridera, ale mam nadzieję, że 4 pełna wersja dopiero nas zaskoczy i ucieszy,
bo jak na razie to jest raczej średnio.


Myślę tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jest średnio, bardzo średnio. Dobrze, że chociaż jakieś inne bajery poza pełniakami teraz dadzą. Coś czuję że tym ostatnim pełniakiem jednak nas mile zaskoczą. cos tak czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 22:42, Zieloonnyy napisał:

Ktoś może mi dac linka do przecieków lub napisac jakiee są pełniaki?


Cytat z http://cdaction.pl

Do nowego CDA dodamy: plakat Jade Empire, Tipsomaniaka 2007 (m.in. komiksy Marka Lenca), naklejkę, kartę rabatową do Komputronika. Tytuł ''zakodowanego'' pełniaka to Alone in the Dark 4: Koszmar Powraca.
CormaC


Na następny przeciek czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 23:00, Elwro napisał:

Do pelnej roznorodnosci gatunkowej brakuje jeszcze RPGa :-)

Zgadzam się dawno nie było żadnego. Mam nadzieję, że 4 pałniak bedzie hitem, bo inaczej to się mocno na CDA zawiodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się