kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Jak na razie może być - obu gier nie mam i obie mogę sprawdzić. Mam jednak nadzieję, że jutro w przeciekach zostanie odgadnięte coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegięcie, Cezar III był lata temu. A jeszcze przecież międzyczasie dali do CDA dodatek do Faraona i dali Zeusa, więc Cezar III to olbrzymi krok wstecz. Pewnie się wykosztowali na Gothica 2 i teraz reperują budżet dając takie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszej gry nie mam zastrzeżeń, lubie przygodówki więc " Podróż do wnętrza Ziemi " powinna mi dostarczyc kilkanaście godzin grania. Co do CEzara 3, to niestety nie wszystkie strategie przypadaja mi do gustu. Faraon mi sie podobał, Zeus przeciwnie, znudził mi sie, wiec raczej Cezara sobie opuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 15:06, Długi18 napisał:

Co do pierwszej gry nie mam zastrzeżeń, lubie przygodówki więc " Podróż do wnętrza Ziemi "
powinna mi dostarczyc kilkanaście godzin grania. Co do CEzara 3, to niestety nie wszystkie
strategie przypadaja mi do gustu. Faraon mi sie podobał, Zeus przeciwnie, znudził mi sie, wiec
raczej Cezara sobie opuszcze.


ja w przygodówki gram zawsze do momentu jakiejs trudniejszej zagadki - jak nie mogę wpaść na rozwiązanie - gra wylatuje z dysku ;) jakis taki niecierpliwy jestem. Przeciez nie bede godzinami dumał nad jedną roszadą - tyle gier jest jeszcze do przejścia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście na razie jest cienizna, ale wierzę w chłopaków i myślę, że kolejne gry będą lepsze. Niestety chyba powrócili do starego modelu, a mianowicie dużo słabych gier ok.6 zamiast 3, z których jedna jest hitem, tak jak to było ostatnio. Na szczęście sprawę ratuje dla mnie zawartość pisma, bo będą znakomite recenzje gier w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co ich napadło ? Zeus to było jeszcze coś fajnego, bo to w zasadzie to samo co Cezar czy Faraon tylko że z o niebo lepszą grafiką i poprawionymi wieloma błędami. Więc po co dawać grę podobną tylko że starszą i dużo gorszą ? W dodatku nie wiem czy czasem Cezar III to już nie abandonware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 15:10, castlerock napisał:

ja w przygodówki gram zawsze do momentu jakiejs trudniejszej zagadki - jak nie mogę wpaść na
rozwiązanie - gra wylatuje z dysku ;) jakis taki niecierpliwy jestem. Przeciez nie bede godzinami
dumał nad jedną roszadą - tyle gier jest jeszcze do przejścia... :)

nie lepiej w taki przypadku poszukać solucji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nawet nie byłem blisko...
Jakoś nie wierzę by lepsze tytuły "wyciekły" w najbliższych dniach. Nie zawsze śledzę przecieki, ale chyba zwykle większe tytuły zostają rzucane jako pierwsze. Potem są już tylko płotki. No, ale nie samymi gierkami z CDA się żyje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa strasznie słabe gry:/ Zobaczymy co wyjdzie z tego najlepszego pełniaka jak lipa to już więcej nie kupię CDA.
W końcu 15zł to dużo. A pełniaki marne niech dają coś lepszego albo zrobią drugą wersje bez płyty. Jakoś play bardziej się stara tańsze a pelniakowo lepsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA to najlepsze pismo w Polsce i co do tego nie mam co sie sprzeczać. Problem w tym ze główny target tego pisma to ludzie w wieku 15 lat ;/ Prawie 150 str. i zero publicystyki (ciężko za publicystyke brać te króciutkie txt zamieszczane w Gamewalkerze) Zamiast marnować papier na newsy (które w dniu publikacji i tak są już strasznie przeterminowane) mogli by zagospodarować te strony właśnie na publicystykę chociażby.
PS
Jestem ciekawy po jaką cholerę CDA utrzymuje dział konsole. PCtowca i tak to co tam jest napisane g*wno obchodzi a konsolowiec nie kupuje CDA tylko np.NEO+.......;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 15:25, Carl92 napisał:

Ale lipa strasznie słabe gry:/ Zobaczymy co wyjdzie z tego najlepszego pełniaka jak lipa to
już więcej nie kupię CDA.
W końcu 15zł to dużo. A pełniaki marne niech dają coś lepszego albo zrobią drugą wersje bez
płyty. Jakoś play bardziej się stara tańsze a pelniakowo lepsze :/

Lol! Nie kupuje się CD-A dla pełniaków! Ważna jest TREŚĆ! A Play to tylko pełniaki. Wiecie co? Jak chcecie pełniaki to sobie kupujcie NEKN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 08:52, kordzio1 napisał:

Jak czytam takie rzeczy to stwierdzam, że większość fanów CDA, będzie znakomitymi biurokratycznymi

Jeżeli piszesz to w odniesieniu do mnie... to niestety nie jestem fanem CDA ;d. A szkoda, bo biurokratyczne urzędasy czasami sporo zarabiają :<.

Dnia 26.09.2007 o 08:52, kordzio1 napisał:

urzędasami, nikt się nei bulwersuje, gdy ktoś powie na jedno z zamknięc butelki "kapsel" -

Nie rozumiem... kapsel to kapsel, nigdy w życiu na "górną aluminiową część browarka" nie mówiłem inaczej ;d.

Dnia 26.09.2007 o 08:52, kordzio1 napisał:

mimo, ż bardzie poprawne było by zamknięcie koronkowe, nikt się nie bulwersuje, gdy ktoś mówi
idąc na uczelnię "idę do szkoły" mimo, iż powinien powiedzieć np. "na uczelnię, akademię, czy
uniwersytet" itd., a jak ktoś udarzy w bita przez Pana z CDA mantrę, to zaczyna się...

Nie spotkałem się z tym, żeby jakikolwiek mój znajomy na studiach mówił do mnie, że idzie do szkoły, zwykle to było to "idę wypić", albo "idę na uczelnię" [to drugie już rzadziej ;d].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 15:34, KubeL666 napisał:

Problem w tym ze główny
target tego pisma to ludzie w wieku 15 lat ;/


I co w tym złego? 15 to już przeważnie dojrzała młodzież, która ma już swoje zdanie na niektóre tematy. Poza tym, "targetem" CDA są GRACZE, bez uwagi na wiek.

Dnia 26.09.2007 o 15:34, KubeL666 napisał:

Prawie 150 str. i zero publicystyki


Do publicystyki polecam stworzone na tę potrzebę pisma. CDA traktuje raczej o grach. Ew. felietony w GW ( króciutkie jak napisałeś ) czy fragmenty w AR.

Dnia 26.09.2007 o 15:34, KubeL666 napisał:

Jestem ciekawy po jaką cholerę CDA utrzymuje dział konsole. PCtowca i tak to co tam jest napisane
g*wno obchodzi a konsolowiec nie kupuje CDA tylko np.NEO+.......;/


By pokazać PC''towcom, jakie gry za konsol przydałyby się na PC. Chyba nie zaprzeczysz, że ciekawie byłoby dostać Tekkena 5, Merceneries, Vice City Stories i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pomyśl o tym, że jak płacę taką kasę jak 15zł to domagam się dobrej zawartości pisma jak i dobrych pełnych wersji gry. Na zawartość pisma w CDA nigdy nie narzekałem, na pełne to prawie zawsze.
Co do osób które narzekają, że inni kupują czasopisma dla gier.np; ty :] Co was to obchodzi kto kupuje dla pełniaków a kto na treść.
Naprawdę to jest dla was takie jak by ktoś popełnił wielką zbrodnie? Dla tych co wydają CDA nie obchodzi ich czy kupuje dla gier czy na treść liczy cię Kasa! A gra to dodatek do czasopisma i też kosztuje tak samo jak wydrukowanie treści i za pełniaki też płacimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się