kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2007 o 19:48, 8bit napisał:

Nie wiem czy już to widzieliście. Grając sobie w BioShock''a natknąłem się na TO. TO zrobią
ze Smugiem antyfani, gdy w końcu się dowiedzą jak wygląda. :D



Hehe dobre ale antyfani najpierw muszą obejść Ivana, przy którym BigDaddy to cienias.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA zaczyna się powtarzać jak Click! Cezar 3 był juz przecież w wersji DVD numeru specjalnego 2 lata temu razem z portfelem na płyty i dodatkowymi płytkami z czasopisma wydawanego przez Bauer :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 19:48, 8bit napisał:

Nie wiem czy już to widzieliście. Grając sobie w BioShock''a natknąłem się na TO. TO zrobią
ze Smugiem antyfani, gdy w końcu się dowiedzą jak wygląda. :D


Dlatego Smugg nie dostanie do recenzji Bioshocka. Irrational Games zaznaczyło, za którym redaktorem CDA nie przepada ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podróż do wnętrza ziemii może być ciekawe a Ceasar III (nie trawie takich gry, no dobra tej gry) ale przeceiż już było coś podobnego ostatnio. Może i tytuły znane ale ja skuszę się tylko na tą pierwszą jak narazie. Choć i tak osatnio bardzo rzadko instaluje coś z płyty. Kupuję głównie dla poczytania no i ostatnio dla jak narazie znakomitych gameplayów!!!. Mogli by teraz dać jakiś gameplay z PES 6 z jakimiś trikami pokazanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że mogliby zrobić dwa wydania CD-ACTION, jedno z płyta dvd, a drugie wydanie tylko same czasopismo, mi by to pasowało bo głównie kupuje CDA żeby poczytac, a nie pograć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 20:58, Długi18 napisał:

Ja uważam, że mogliby zrobić dwa wydania CD-ACTION, jedno z płyta dvd, a drugie wydanie tylko
same czasopismo, mi by to pasowało bo głównie kupuje CDA żeby poczytac, a nie pograć....

W sumie jestem za. Jak by były fajne gierki to by się kupywało ajk nie to nie. Ale jestem ciekaw ile by wtedy pisemko bez płyty kosztowało? Tak z 3-4 zeta powinno tańsze być. Ale pewnie na takie wydania z płytą czy bez nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 20:58, Długi18 napisał:

Ja uważam, że mogliby zrobić dwa wydania CD-ACTION, jedno z płyta dvd, a drugie wydanie tylko
same czasopismo, mi by to pasowało bo głównie kupuje CDA żeby poczytac, a nie pograć....



Nie ma takiej mozliwosci....jak uważasz to zrobic nakład zostawic a podzielic 50% na 50% ten nakład czyli jeden CD Action ma płyte a drugi nie?Jak większośc ludzi i tak z płyta kupuje bo inaczej nie ma ale fakt jest faktem....Obnizyc cene za numer bez płyty?Ja szczerze mówiąc ciesze sie płytka bo tam nie tylko gry są...a co do gier nie narzekam..w końcu za to co otrzymujemy itak mało płacimy..wiec niech tak zostanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 15:16, Evil Khan napisał:

> ja w przygodówki gram zawsze do momentu jakiejs trudniejszej zagadki - jak nie mogę wpaść
na
> rozwiązanie - gra wylatuje z dysku ;) jakis taki niecierpliwy jestem. Przeciez nie bede
godzinami
> dumał nad jedną roszadą - tyle gier jest jeszcze do przejścia... :)
nie lepiej w taki przypadku poszukać solucji ?


może i lepiej, ale nie dla mnie - bo gdy raz zajrzałę w tego typu grze do poradnika, to później robię to niemal ciągle ;) nie moge sie powstrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:07, Marked One napisał:

> Ja uważam, że mogliby zrobić dwa wydania CD-ACTION, jedno z płyta dvd, a drugie wydanie
tylko
> same czasopismo, mi by to pasowało bo głównie kupuje CDA żeby poczytac, a nie pograć....



Nie ma takiej mozliwosci....jak uważasz to zrobic nakład zostawic a podzielic 50% na 50% ten
nakład czyli jeden CD Action ma płyte a drugi nie?Jak większośc ludzi i tak z płyta kupuje
bo inaczej nie ma ale fakt jest faktem....Obnizyc cene za numer bez płyty?Ja szczerze mówiąc
ciesze sie płytka bo tam nie tylko gry są...a co do gier nie narzekam..w końcu za to co otrzymujemy
itak mało płacimy..wiec niech tak zostanie..



może dla ciebie, dla mnie płyta jest zbędna, i nie mów, że niedało by sie nie dało podzielić nakładów. W innych gazetach tak robili i było dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie płytki są... hmm.. czasami dadzą fajną grę, ale przydało by się zwiększyć ilość stron :P
Ale patrząc racjonalnie, to np. chcesz kupić wersje z płytką a tu wykupili. Nie ma więcej bo to tylko 50 % nakładu itp. Więc z ekonomicznego punktu widzienia jest to bez sensu bo jest WIELE osób które nie kupią CDA bez płytki, więc magazyn będzie się słabiej sprzedawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:11, Długi18 napisał:

> > Ja uważam, że mogliby zrobić dwa wydania CD-ACTION, jedno z płyta dvd, a drugie wydanie

> tylko
> > same czasopismo, mi by to pasowało bo głównie kupuje CDA żeby poczytac, a nie pograć....

>
>
>
> Nie ma takiej mozliwosci....jak uważasz to zrobic nakład zostawic a podzielic 50% na 50%
ten
> nakład czyli jeden CD Action ma płyte a drugi nie?Jak większośc ludzi i tak z płyta kupuje

> bo inaczej nie ma ale fakt jest faktem....Obnizyc cene za numer bez płyty?Ja szczerze
mówiąc
> ciesze sie płytka bo tam nie tylko gry są...a co do gier nie narzekam..w końcu za to co
otrzymujemy
> itak mało płacimy..wiec niech tak zostanie..


może dla ciebie, dla mnie płyta jest zbędna, i nie mów, że niedało by sie nie dało podzielić
nakładów. W innych gazetach tak robili i było dobrze.....



Znając zycie własciciel tez sie zabezpiecza przed konkurencja w ten sposób..Masz numer tylko z płyta i nie masz wyboru,tak?Cena jest normalna jak za takie czasopismo i za dodatki...płyta DVD czy CD to teraz dodatek do każdego czasopisma komputerowego..Jak ci płyta nie pasuje to poczytaj a płyte daj koledze albo wyzuc do kosza jako zbedny dodatek.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 20:58, Długi18 napisał:

Ja uważam, że mogliby zrobić dwa wydania CD-ACTION, jedno z płyta dvd, a drugie wydanie tylko
same czasopismo, mi by to pasowało bo głównie kupuje CDA żeby poczytac, a nie pograć....

Jasne, to może od razu wykopać płytkę z CDA - jak ktoś będzie chciał pograć, to dokupi płytkę. Niestety muszę Cię zmartwić, ale na coś takiego nie ma szans. Jest taki napis mówiący, że płyta i pismo stanowią integralną całość i nie mogą być sprzedawane oddzielnie. Oznacza, to że wydawca poniósłby jakieś straty wynikające z rozdzielenia CDA, a to raczej nie leży w jego interesie. Idąc dalej Twoim tropem można wpaść na pomysł w stylu "A może by tak każdy dział sprzedawać osobno?" albo "Zróbcie kilkadziesiąt wersji z różnymi działami - tu wyrzućcie AR, a tam GW".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 15:41, xDeuSx napisał:

> Problem w tym ze główny
> target tego pisma to ludzie w wieku 15 lat ;/
I co w tym złego? 15 to już przeważnie dojrzała młodzież, która ma już swoje zdanie na niektóre
tematy


Heh, ty to potrafisz ludzi rozbawić. :D Napisać coś takiego, w takim temacie...

@Rga
Ciekawi mnie ile ty zrozumiesz z tego CDA, mając takie problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:17, Krakers15 napisał:

> Ja uważam, że mogliby zrobić dwa wydania CD-ACTION, jedno z płyta dvd, a drugie wydanie
tylko
> same czasopismo, mi by to pasowało bo głównie kupuje CDA żeby poczytac, a nie pograć....

Jasne, to może od razu wykopać płytkę z CDA - jak ktoś będzie chciał pograć, to dokupi płytkę.
Niestety muszę Cię zmartwić, ale na coś takiego nie ma szans. Jest taki napis mówiący, że płyta
i pismo stanowią integralną całość i nie mogą być sprzedawane oddzielnie. Oznacza, to że wydawca
poniósłby jakieś straty wynikające z rozdzielenia CDA, a to raczej nie leży w jego interesie.
Idąc dalej Twoim tropem można wpaść na pomysł w stylu "A może by tak każdy dział sprzedawać
osobno?" albo "Zróbcie kilkadziesiąt wersji z różnymi działami - tu wyrzućcie AR, a tam GW".



a kto tu mówi o wyrzuceniu płyty i dokupywaniu??!! Ja tylko mówie, że wolałbym CDA bez płyty, a to jest tylko moje zdanie i marzenie;)

>"Zróbcie kilkadziesiąt wersji z różnymi działami - tu wyrzućcie AR, a tam GW".

ja czegoś takiego nie powiedziałem...a co do AR to jest to obowiazkowe w CDA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:24, Długi18 napisał:

a kto tu mówi o wyrzuceniu płyty i dokupywaniu??!! Ja tylko mówie, że wolałbym CDA bez płyty,
a to jest tylko moje zdanie i marzenie;)

Wiem, co napisałeś, ale pomyśl, co by było, gdybyś nagle zechciał przejrzeć płytkę. Lepiej kupić wersję z płytą, czy może dokupić płytkę?

Dnia 26.09.2007 o 21:24, Długi18 napisał:

ja czegoś takiego nie powiedziałem...a co do AR to jest to obowiazkowe w CDA ;)

Wiem, ale wyrzucenie pewnych działów, to to samo, co wyrzucenie płytki. Czyli to taka sama mentalność jak Twoja. Chodzi mi o część praktyczną Twojego pomysłu i jego ewolucje - dziś bez płyty, a jutro bez NL (w końcu ktoś może tego nie czytać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:44, Krakers15 napisał:

> a kto tu mówi o wyrzuceniu płyty i dokupywaniu??!! Ja tylko mówie, że wolałbym CDA bez
płyty,
> a to jest tylko moje zdanie i marzenie;)
Wiem, co napisałeś, ale pomyśl, co by było, gdybyś nagle zechciał przejrzeć płytkę. Lepiej
kupić wersję z płytą, czy może dokupić płytkę?
> ja czegoś takiego nie powiedziałem...a co do AR to jest to obowiazkowe w CDA ;)
Wiem, ale wyrzucenie pewnych działów, to to samo, co wyrzucenie płytki. Czyli to taka sama
mentalność jak Twoja. Chodzi mi o część praktyczną Twojego pomysłu i jego ewolucje - dziś bez
płyty, a jutro bez NL (w końcu ktoś może tego nie czytać).



Rozumiem co chcesz powiedziec, poprostu ja mówie jak bym chciał żeby było! ale to jest tylko moje zdanie. Ty możesz sie wypowiedziec inaczej. wiem, że dla innych CDA bezz płyty nie istnieje, ale ja poprostu tych płyt nie uzywam, kupuje CDA do czytania, nie grania ;) to tyle na ten temat.. i lepiej go zakończyc bo niedojdziemy do porozumienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>kupuje CDA do czytania, nie grania ;)

Nie możliwe...XD
Oczywiście, Nadrzędna funkcją CDA jest to, że służy do czytania. Nie oznacza to jednak, że od czasu do czasu nie można sobie zainstalować z niego jakiejś Gry, i pograjcowac sobie.
( Ja w taki sposób odkryłem Gothica.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:51, Długi18 napisał:

> > a kto tu mówi o wyrzuceniu płyty i dokupywaniu??!! Ja tylko mówie, że wolałbym CDA
bez
> płyty,
> > a to jest tylko moje zdanie i marzenie;)
> Wiem, co napisałeś, ale pomyśl, co by było, gdybyś nagle zechciał przejrzeć płytkę. Lepiej

> kupić wersję z płytą, czy może dokupić płytkę?
> > ja czegoś takiego nie powiedziałem...a co do AR to jest to obowiazkowe w CDA ;)

> Wiem, ale wyrzucenie pewnych działów, to to samo, co wyrzucenie płytki. Czyli to taka
sama
> mentalność jak Twoja. Chodzi mi o część praktyczną Twojego pomysłu i jego ewolucje - dziś
bez
> płyty, a jutro bez NL (w końcu ktoś może tego nie czytać).


Rozumiem co chcesz powiedziec, poprostu ja mówie jak bym chciał żeby było! ale to jest tylko
moje zdanie. Ty możesz sie wypowiedziec inaczej. wiem, że dla innych CDA bezz płyty nie istnieje,
ale ja poprostu tych płyt nie uzywam, kupuje CDA do czytania, nie grania ;) to tyle na ten
temat.. i lepiej go zakończyc bo niedojdziemy do porozumienia;)



Popieram, CD-Action kupuję wprawdzie tylko rok i na początku liczyła się dla mnie tylko płytka. A teraz bardziej kupuję dla samego CZASOPISMA niż dla zawartości płytki, aczkolwiek nie mówię tu że nie zaglądam na nią, bo warto choćby zobaczyć twórczośc fotograficzną Smuglera, albo pograć w jakieś świeże dema. Dla człowieka który na miesiąc ma jakieś 2 dychy, CD-Action jest możliwością legalnego pogrania w gry (czasami bardzo dobre). i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się