kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2007 o 16:37, Ćpunek01 napisał:

> > Heh... dawno w CDA nie było żadnej ścigałki :( pograłbym sobie w Juiced (sry za ew.
błędy).
>
> Przepraszam, ale w całkiem przyjemne GTI Racing w poprzednim numerze to pies ? :)

Próbowałem pograć w GTI Rancing ale to nie to, czego szukam. chciałbym coś w stylu NFS-a lub
wspomniany Juiced... Tuning, nielegalne wyścigi, szybkość, nierealny system jazdy... oto mi
chodzi ;)


Kup OVERSPEED za całe 19,90 albo RPM TUNING..obydwie superścigały za niewielka kase no i bynajmniej przyczynisz sie do rozwoju jakże nedznej polskiej sceny wyscigowo-gierkowej.;)Tyle że nielegalne to powinno byc wydawanie takich tytułów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 16:34, Marked One napisał:

Powycinałes zdania z mojego postu

Nic nie wyciąłem, podzieliłem post na 2 części, aby łatwiej było zrozumieć, do czego się odwołuje. Tak cię to boli?

Dnia 06.10.2007 o 16:34, Marked One napisał:

i jakies komenty jeszcze piszesz...

Wybacz, myślałem, że na tym właśnie polega dyskusja na forum. Następnym razem odpowiem na twój post nie komentując go :>

Dnia 06.10.2007 o 16:34, Marked One napisał:

mówiłem ci ze jak nie
pasuje CD Action to go nie czytaj a nie recka ci nie podpasowala to jedziesz po reklamach w czasopismie...

Ty naprawdę masz problemy z czytaniem.
1. Nigdzie nie napisałem, że nie pasuje mi recka. Przyczepiłem się twojego śmiesznego rozumowania.
2. Gdzie ja jadę po reklamach w czasopiśmie?!? Napisałem, że są i już ci coś nie pasuje. Skłamałem? Czy może reklamy w CDA to jakiś temat tabu, którego nie można poruszać, bo jakiś fanatyk na ciebie naskoczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 14:47, kolektor napisał:

> Ze śmiesznych textów została jeszcze Kaszanka Zone
;)


Kaszanke Zone mam już za sobą :P W sumie to w poprzednim numerze była lepsza recenzja kaszanek, ale może być i to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 16:46, rob006 napisał:

> Powycinałes zdania z mojego postu
Nic nie wyciąłem, podzieliłem post na 2 części, aby łatwiej było zrozumieć, do czego się odwołuje.
Tak cię to boli?

> i jakies komenty jeszcze piszesz...
Wybacz, myślałem, że na tym właśnie polega dyskusja na forum. Następnym razem odpowiem na twój
post nie komentując go :>

> mówiłem ci ze jak nie
> pasuje CD Action to go nie czytaj a nie recka ci nie podpasowala to jedziesz po reklamach
w czasopismie...
Ty naprawdę masz problemy z czytaniem.
1. Nigdzie nie napisałem, że nie pasuje mi recka. Przyczepiłem się twojego śmiesznego rozumowania.
2. Gdzie ja jadę po reklamach w czasopiśmie?!? Napisałem, że są i już ci coś nie pasuje. Skłamałem?
Czy może reklamy w CDA to jakiś temat tabu, którego nie można poruszać, bo jakiś fanatyk na
ciebie naskoczy?


W Playboy,VIVA i innych czasopismach tez sa reklamy i nikomu jakos nie przeszkadzaja....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 17:16, Marked One napisał:

W Playboy,VIVA i innych czasopismach tez sa reklamy i nikomu jakos nie przeszkadzaja....:)


No dobra, wskaż mi fragment, w którym ja piszę, że przeszkadzają mi reklamy w CDA (liczą się tylko ostatnie 3 posty :)).

PS: W Playboyu jest mniej reklam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 17:20, rob006 napisał:

> W Playboy,VIVA i innych czasopismach tez sa reklamy i nikomu jakos nie przeszkadzaja....:)


No dobra, wskaż mi fragment, w którym ja piszę, że przeszkadzają mi reklamy w CDA (liczą się
tylko ostatnie 3 posty :)).

PS: W Playboyu jest mniej reklam ;]


Moze i mniej ale recki takie sobie.;)
Nie mam zamiaru doszukiwac sie tego co ty chcesz..poczytaj 3 ostatnie posty albo33 ostatnie..moze sie czegos wiecej dowiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 17:26, Marked One napisał:

Moze i mniej ale recki takie sobie.;)

Recki? W Playboyu?!? O_o Tam na gry jest przeznaczona 1 strona, jak nie mniej...

Dnia 06.10.2007 o 17:26, Marked One napisał:

Nie mam zamiaru doszukiwac sie tego co ty chcesz..poczytaj 3 ostatnie posty albo33 ostatnie..moze
sie czegos wiecej dowiesz...

ROTFL. Nie chce ci się 3 postów przejrzeć? Sam sobie coś ubzdurałeś, a teraz nie potrafisz tego udowodnić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 17:32, rob006 napisał:

> Moze i mniej ale recki takie sobie.;)
Recki? W Playboyu?!? O_o Tam na gry jest przeznaczona 1 strona, jak nie mniej...

> Nie mam zamiaru doszukiwac sie tego co ty chcesz..poczytaj 3 ostatnie posty albo33 ostatnie..moze

> sie czegos wiecej dowiesz...
ROTFL. Nie chce ci się 3 postów przejrzeć? Sam sobie coś ubzdurałeś, a teraz nie potrafisz
tego udowodnić!


Czego sie drzesz?Nie mam zamiaru nic udowadniac i nie drąż juz tematu bo nudne to zaczyna byc...wiem swoje co napisałem i koniec kropka...koniec OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 18:04, Marked One napisał:

Czego sie drzesz?Nie mam zamiaru nic udowadniac i nie drąż juz tematu bo nudne to zaczyna byc...

Ty zacząłeś. Pierwszy przyczepiłeś się tego, że wspomniałem o reklamach w CDA, zacząłeś wypisywać bzdury, których nie potrafisz udowodnić. Pisze jak jest.

Dnia 06.10.2007 o 18:04, Marked One napisał:

wiem swoje co napisałem i koniec kropka...koniec OT.

Jakie to typowe... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...
To może weźmiemy 6 głębokich wdechów (po 2 na głowę) i wrócimy do tematu z nieco mniejszą dawką emocji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy numer (10/07) kupiłem dopiero dzisiaj. Bardzo fajny, nie pasuje mi tylko kilka rzeczy:
1. Thief: Deadly Shadows - mam już z Antologii Thiefów.
2. Znowu Wiedźmin :/.
3. Myślałem, że to wademekum o VirtualDubie będzie miało wiecej informacji o obsłudze programu. Tyle, co jest w CDA, to ja w Google''ach znalazłem :/. A liczyłem na fajny artykuł...
Ogólnie, jak dla mnie numer tak na 9-/10. Ciekawymi tekstami są według mnie te o World in Conflict, Bioshocku. No, może jeszcze o trzeciej części Codename Panzers :).

BTW: Ten numer to moja mała rocznica. Zbieram CD-Action już od roku :). Zastanawiam się nad prenumeratą, ale słyszałem, że niekiedy paczki z CDA niekiedy się spóźniają, czy mają rozerwaną folię :|. Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:10, mikim napisał:

1. Thief: Deadly Shadows - mam już z Antologii Thiefów.

Ja miałem niby z kartą graficzną, ale po angielsku. Przyda się wersja polska, tym bardziej że spolszczenie jest podobno świetne.

Dnia 06.10.2007 o 19:10, mikim napisał:

2. Znowu Wiedźmin :/.

Hitu na taką skalę robionego przez Polaków jeszcze nie było. Choć fakt, mogli się już z tym beta testem wstrzymać bo za miesiąc recka

Dnia 06.10.2007 o 19:10, mikim napisał:

3. Myślałem, że to wademekum o VirtualDubie będzie miało wiecej informacji o obsłudze programu.

Mnie tam nie przeszkadza - to info jest w zupełności dla mnie wystarczające.

Dnia 06.10.2007 o 19:10, mikim napisał:

Tyle, co jest w CDA, to ja w Google''ach znalazłem :/. A liczyłem na fajny artykuł...
Ogólnie, jak dla mnie numer tak na 9-/10. Ciekawymi tekstami są według mnie te o World in Conflict,
Bioshocku. No, może jeszcze o trzeciej części Codename Panzers :).

Ja dam ocenkę bez minusa - 9

Dnia 06.10.2007 o 19:10, mikim napisał:

BTW: Ten numer to moja mała rocznica. Zbieram CD-Action już od roku :). Zastanawiam się nad
prenumeratą, ale słyszałem, że niekiedy paczki z CDA niekiedy się spóźniają, czy mają rozerwaną
folię :|. Hm...

Ja taką rocznicę miałem 2 numery temu - też od roczku kupuję ;) I na razie nie rozważałem prenumeraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie numer 10/2007 był ogólnie taki sam, jak poprzednie CDA (czyli świetny). Znowu wsapniały pełniak, w postaci Thiefa: Deadly Shadows. Parę znakomitych recenzji: BioShock, World in Conflict, Guild Wars:EotN; gry z THQ i kilka ciekawych zapowiedzi. Co prawda nie pasuje mi jedna rzecz, mianowicie recenzja WiC''a- oceny cząstkowe: 9,10,10, ale mimo to było 9/10 (i znak jakości;) ), choc powinno byc 10/10 lub przynajmniej 9+/10. W numerze 04/2007 recenzowano TDU, który miał 10,9,9, a ocena końcowa wynosiła 10/10. WiC miał wyższe oceny cząskowe od TDU, ale dostał niższą oceną końcową- rozumiem, że uwzględniono wady, ale patrząc na to w taki sposób, WiC powinien miec ,,dyszkę".
Podobnie ma się też sprawa w przypadku BioShocka, ale dla wielu fanów tych obu gier i tak są warte najwyższej oceny! :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:10, mikim napisał:

BTW: Ten numer to moja mała rocznica. Zbieram CD-Action już od roku :).

Kurde, szkoda, że opcja "edytuj" wygasa po 5 minutach od dodania posta :/. Chodziło mi o pół roku, sorry za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 20:16, mike91 napisał:

> btw co dostal bioshock i mortyr 3??

Bioshock dostał 9/10 a Mortyr 5/10.



o nie spodziewalem sie takiej niskiej oceny bioshocka
a znak jakosci chociaz ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miśie nowy numer CDA podoba. Może nie zawartość coverka ale same pismo jest w porządku. Fajna okładka. W końcu jakaśkobitka. Niezłe recki zwłaszcza Bioshocka czy też World in Conflict. No i fajnie że napisali coś o Wiedźminie. Czekam tylko na reckę PES 2008 i troszkę mniej na Fifę 08( pewnie znowu ją zjadą z góry do dołu). A i fajnie że napisali o telefonach. Ja właśnie mam zamiar sobie zakupić fona i ten artykuł przydał mi się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się