kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2007 o 20:07, juke napisał:

Mi chodzi o taki starszy, kiedyś był dany w Clicku (gdzieś w wakacje). Taki niebieski i z logiem
CDA. :)

Mausepad w Cliku?Bierzącego roku?Nie chce mi sięwierzyc,sam kupuję Clicka przez 3 lata i ostatnim prezentem jaki dali był plan lekcji w WiCem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, czytaj dokładnie wstępniaki, to więcej będziesz wiedział. Numer specjalny nie wychodzi już teraz, jak wcześniej to bywało, końcem roku, a zaraz po numerze kwietniowym. Można powiedzieć, że właśnie ten ostatni numer był taką trzynastką, tylko że bez jakiś zmian w layu i bez bonusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a teraz najbliższy numer wyjdz ... ( poszdł sprawdzić ...)
... 31 Grudnia ...
ma być hit choć dla mnie hitem jest Himtman: Contrast coprawda narazie w niego
nie gram ale czeka na gorszą chwile poprostu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 23:00, krak2610 napisał:

ma być hit choć dla mnie hitem jest Himtman: Contrast coprawda narazie w niego
nie gram ale czeka na gorszą chwile poprostu ;]


eee hitman : contrast? co to jakies rozdwojenie swiadomosci przezywa nasz agent?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 23:03, Noirr napisał:

> ma być hit choć dla mnie hitem jest Himtman: Contrast coprawda narazie w niego
> nie gram ale czeka na gorszą chwile poprostu ;]

eee hitman : contrast? co to jakies rozdwojenie swiadomosci przezywa nasz agent?:D


chodzi Ci o to ze napisałem "Himtman"
;D ;P
heheh jezeli pisze takie głupoty to znaczy ze musze isc spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 23:11, krak2610 napisał:

chodzi Ci o to ze napisałem "Himtman"
;D ;P
heheh jezeli pisze takie głupoty to znaczy ze musze isc spac :)


bardziej o to ze napisales contrast:D no bo co w takim hitmanie ma ze soba kontrastowac? jego lysina z garniturem czy jak? (powinno byc hitman: contracts)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:45, juke napisał:

Taak ten zapach jest dość... nietypowy, jak ktoś usiadł przy kompie to się mnie pytał co tak
dziwnie pachnie na początku :P. A ta górka to naprawdę wygoda dla ręki. Ogólnie ten jest o
niebo lepszy od tych zwykłych za 5-10 zł. :)

Ja też jestem mocno zadowolony z tej podkładki. I właśnie ze względu na tą "górkę" nie mogłem się zdecydować którą wybrać, bo jednocześnie chciałem kalendarz. Zastosowałem więc chyba najoryginalniejsze rozwiązanie- położyłem nową na starej i muszę przyznać, że nawet wygodnie się to użytkuje.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wyrzuciłęm starą podkłądke i tewraz tego żałuje. Ta jest bardzo niewygodna, po jakmiś czasie boli mnie nadgarstek. Tamta przynajmniej miała miękką podporke na nadgarstek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 23:14, Noirr napisał:

> chodzi Ci o to ze napisałem "Himtman"
> ;D ;P
> heheh jezeli pisze takie głupoty to znaczy ze musze isc spac :)

bardziej o to ze napisales contrast:D no bo co w takim hitmanie ma ze soba kontrastowac?
jego lysina z garniturem czy jak? (powinno byc hitman: contracts)


hahaha teraz to juz sie zaśmiałem z siebie pod nosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa.. tamtej pamiętnej podkładki używam do dziś - logo starte, "poduszka" trochę wklęsła, ale i ta jest wygodniejsza od tej nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 23:49, Ecko09 napisał:

A ja wyrzuciłęm starą podkłądke i tewraz tego żałuje. Ta jest bardzo niewygodna, po jakmiś
czasie boli mnie nadgarstek. Tamta przynajmniej miała miękką podporke na nadgarstek.


Nadgarstek Cię boli? ;>
Od czego niby ;)? Chyba kłopot tkwi w budowie myszy, bo mnie na przykład nadgarstek nie boli. Z nowej podkładki jestem bardzo zadowolony, bo fajnie wygląda, a mysz na niej nieźle chodzi. Stara gdzieś leży, cała brudna i wytarta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:39, xDeuSx napisał:

> To tak samo jak ja. ;) Tyle że ja odpakuję dopiero wtedy, gdy uznam że stara podkładka
się
> nie nadaje do użytkowania. Na razie jakiejś z CDA używam tyle tylko że ta jest niebieska
i
> była w wakacje w Clicku.

Ja jeszcze do dziś używam mousepad''a, który był w CDA ( tego o hmm, ciekawym zapachu ). Jest
już "troszkę" wysłużony, te charakterystyczn "górka" lekko się wgniotła, a cały mousepad jest
brudny i ciut przepocony, ale dalej spełnia swoje zadanie ;] .

Ten też ma "ciekawy zapach " trzeba tylko powąchać klej :) ( tzn ten którym jest przymocowany plastik do reszty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 22:22, Kolumb22 napisał:

> Mi chodzi o taki starszy, kiedyś był dany w Clicku (gdzieś w wakacje). Taki niebieski
i z logiem
> CDA. :)
Mausepad w Cliku?Bierzącego roku?Nie chce mi sięwierzyc,sam kupuję Clicka przez 3 lata i ostatnim
prezentem jaki dali był plan lekcji w WiCem.

podkładka była tyklko w wercji cd klika, przy dvd niebyło podkładki, do dziś jej używam, bo jest bardzo wygodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 23:49, Ecko09 napisał:

A ja wyrzuciłęm starą podkłądke i tewraz tego żałuje.

Ja mam ją do tej pory, i nawet porównałem obie - ta wcześniejsza jest wg mnie dużo lepsza. Jednakże ta druga przypomina mi jeszcze inną, którą aktualnie używam. Mowa o podkładce z Gothica 3 - nie jestem jakimś szczególnym fanem produktów gram.pl ale ta podkładka jest super, w dodatku za wPLN. Do biurka tak jakby się przykleiła, powierzchnia podobna do tej z kalendarza-podkładki ale o niebo lepsza. Jeśli jednak miałbym wybierać między tą starą, a tą ostatnią to spokojnie wybrałbym tą starą :)

PS W zasadzie musiałbym, gdyż tą nową od razu oddałem koledze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a niby tak dobrze zapowiadała się ta podkładka...Wszystko było ok, tylko że teraz zaczyna mi się odklejać no i często myszka na niej szaleje (czyt. nie da się nad nią zapanować :D). Obecnie wróciłem do mojej starej podkładki, a mianowicie biurka ;] Już trochę je wyszlifowałem tą myszką ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:42, maciek999 napisał:

Kurcze, a niby tak dobrze zapowiadała się ta podkładka...Wszystko było ok, tylko że teraz zaczyna
mi się odklejać no i często myszka na niej szaleje (czyt. nie da się nad nią zapanować :D).
Obecnie wróciłem do mojej starej podkładki, a mianowicie biurka ;] Już trochę je wyszlifowałem
tą myszką ;]


No to ja mam dokładnie taką samą historię jak Ty ;)
Przez 2 lata nie miałem żadnej podkładki, ale ta mi się bardzo spodobała, więc sobie ją położyłem.
Teraz jak gram w coś, to czasami (ostatnio co raz częściej) celownik ucieka mi do góry i kręci się dopóki mocniej nie poruszę myszką ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 12:55, Mixon1988 napisał:

No to ja mam dokładnie taką samą historię jak Ty ;)
Przez 2 lata nie miałem żadnej podkładki, ale ta mi się bardzo spodobała, więc sobie ją położyłem.
Teraz jak gram w coś, to czasami (ostatnio co raz częściej) celownik ucieka mi do góry i kręci
się dopóki mocniej nie poruszę myszką ;/

Ja już mam dość ! Wyrzuciłem tą podkładkę, a kartki zostawiłem. Przykleję je do jakiejś kartki A-3 i może jakiś kalendarz wyjdzie z tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się