kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2007 o 20:48, dave03 napisał:

To chyba wszyscy redaktorzy CDA a wątpię żeby Smugglerem był ktoś ze współpracowników.

A kto powiedział że redaktor musi mieć tylko jedną ksywę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 20:50, Darkstar181 napisał:

A kto powiedział że redaktor musi mieć tylko jedną ksywę?


Wygląda na to, że tak właśnie jest, albo są nim wszyscy jak leci po prostu. Bo to też przecież nie jest powiedziane, że to musi być tylko i wyłącznie jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zeby sie dowiedziec kto to smugg trza by bylo sie skampic pod redakcja CDA i czekac az beda wchodzic do niej i wychodzic i zobaczy sie czy smugg to inna postac czy tez ta sama
(smugg moim zdaniem to ktos kto jest od poczadku istnienia CDA wiec niektorych redaktorow mozna wyeliminowac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:07, lancuch napisał:

zeby sie dowiedziec kto to smugg trza by bylo sie skampic pod redakcja CDA i czekac az beda
wchodzic do niej i wychodzic i zobaczy sie czy smugg to inna postac czy tez ta sama
(smugg moim zdaniem to ktos kto jest od poczadku istnienia CDA wiec niektorych redaktorow mozna
wyeliminowac)

Na pewno nie jest to Jerzy Poprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 10:22, Wolus1 napisał:

W którymś z ostatnich numerów (chyba sierpień/2007) w końcówce AR, tam gdzie jest wierszyk
kto odpisywał na listy było coś takiego: "na listy odpowiadał Gem.ini, czyli Smuggler..." Coś
w tym stylu, nie mogę sprawdzić bo pożyczyłem ten numer :)

Bo jakiś kolo napisał coś głupiego w LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - czy ktoś wie jaki jest stosunek ceny pisma do ceny covera?
Dla mnie to trochę mydlenie oczu z tymi cenami licencji gier. Jak to jest, że GW stać na cotygodniowe wydawanie covera z nie najstarszymi grami (Painkiller, ma byc także FlatOut 2!) w cenie 6 zł natomiast tu co miesiąc robi nam się łaskę i daje gry również z tanich serii wydawanych w Polsce - wystarczy zobaczyć ostatni numer - przecież Hitman 3 razem z poprzednikami jest w KKK od Cenegi. O grach z "błękitnej" serii CDP nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:12, Uspatente napisał:

Mam takie pytanie - czy ktoś wie jaki jest stosunek ceny pisma do ceny covera?
Dla mnie to trochę mydlenie oczu z tymi cenami licencji gier. Jak to jest, że GW stać na cotygodniowe
wydawanie covera z nie najstarszymi grami (Painkiller, ma byc także FlatOut 2!) w cenie 6 zł
natomiast tu co miesiąc robi nam się łaskę i daje gry również z tanich serii wydawanych
w Polsce - wystarczy zobaczyć ostatni numer - przecież Hitman 3 razem z poprzednikami jest
w KKK od Cenegi. O grach z "błękitnej" serii CDP nie wspomnę...

Nie zauważyłeś, że CD-Action stara się brać covery ze wszystkich wydawnic, a GW popiera CD-Projekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:14, Rga napisał:

Nie zauważyłeś, że CD-Action stara się brać covery ze wszystkich wydawnic, a GW popiera CD-Projekt?


Jakoś Kompana - tej "gazetki-reklamówki" od Cenegi nie było, a Insider co numer... tak więc nie ma mowy o faworyzowaniu wydawnictw. Natomiast mi chodziło dlaczego cena jest tak wysoka a gry z "budżetówek" - oczywiście nie w sensie jakości a ceny owych gier. Poza tym w GW ukazało się już 17 gier (licząc każdą część Fallout osobno) za cenę 24 zł, a w CDA mamy 3-4 gry także z serii budżetowych w cenie 15-16 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:20, Uspatente napisał:

> Nie zauważyłeś, że CD-Action stara się brać covery ze wszystkich wydawnic, a GW popiera
CD-Projekt?

Jakoś Kompana - tej "gazetki-reklamówki" od Cenegi nie było, a Insider co numer... tak więc
nie ma mowy o faworyzowaniu wydawnictw. Natomiast mi chodziło dlaczego cena jest tak wysoka
a gry z "budżetówek" - oczywiście nie w sensie jakości a ceny owych gier. Poza tym w GW ukazało
się już 17 gier (licząc każdą część Fallout osobno) za cenę 24 zł, a w CDA mamy 3-4 gry także
z serii budżetowych w cenie 15-16 zł...


Pragnąłbym zwrócić Twoją uwagę na to że często do owych gier przyczepione jest dosyć masywne czasopismo co może wpłynąć na cenę całości... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:26, Toś napisał:

Pragnąłbym zwrócić Twoją uwagę na to że często do owych gier przyczepione jest dosyć masywne
czasopismo co może wpłynąć na cenę całości... :)

No, niektórzy myślą, że to taka "reklamówka", a na pełniaki nigdy tak i tak nie narzekałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 15:34, Draco X napisał:

Ta podkładka to jednak jest syf. Ciągle sie odkleja ta przezroczysta cześć i do niczego sie
nie nadaje.

Mnie tam się nie odkleja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 15:40, Chrisinho napisał:

nie kupuje CDA ale chyba zaczne. Mój kolega kupuje i jest w nim dużo fajnych rzeczy...

Zacznij ja z wielką chęcią wydaję te 16 złotych, uważam, że warto. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 15:42, Roberto 7 napisał:

> Ta podkładka to jednak jest syf. Ciągle sie odkleja ta przezroczysta cześć i do niczego
sie
> nie nadaje.
Mnie tam się nie odkleja. ;)


Mi też się nie rozkleja,bo "kropelką"przykleiłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 16:37, sstofik napisał:

Mi też się nie rozkleja,bo "kropelką"przykleiłem xD

Dobry pomysł nie wpadłem na to, natomiast ja skleiłem górę taśmą. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mnie ta górna część odkleiła się jakiś dzień po zakupie CDA. To znaczy na początku się trzymała, ale można było odklejać. Teraz już chyba klej wysechł, czy coś. Wszystko lata na boki. :D
Ale co mi tam, i tak tej podkładki nie używam (w sensie jako podkładki, jako zamiennik odświeżacza powietrza idealnie się nadaje. Ach, ten zapach ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkleja się, nie ma co, ale co jakiś czas podklejam ją kropelką i jest gites. Myślę, że warto było wydać te 16 złotych. Gry fajne: Hitman - według mnie ''''lives forever''''. Recenzji może mało, ale są to recki nie byle jakich gier;p. Ciekawe co dadzą za gry w następnym numerze. We wstępniaku napisali, że jakaś klasyka czy coś. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się