kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

masz całkowitą rację Smuggler. A przy okazji chciałem powiedzieć że kupuje waszą gazetę od 3 lat i jestem zachwycony. wczesniej zmieniałem gazety po 5 razy w ciągu roku bo mi sie nudziły. Czytają CD-Action nawet o tym nie myślę bo z wami nie ma nudy. Biorę udział w wielu konkursach sms-owych z waszej gazety i w domu mam pelno nagród. Niedawno kupiłem komputer który wy złożyliście i jestem zachwycony. Pozdro od fana Cd-Action

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 12:41, sabek20 napisał:

masz całkowitą rację Smuggler. A przy okazji chciałem powiedzieć że kupuje waszą gazetę
od 3 lat i jestem zachwycony. wczesniej zmieniałem gazety po 5 razy w ciągu roku bo mi
sie nudziły. Czytają CD-Action nawet o tym nie myślę bo z wami nie ma nudy. Biorę udział
w wielu konkursach sms-owych z waszej gazety i w domu mam pelno nagród. Niedawno kupiłem
komputer który wy złożyliście i jestem zachwycony. Pozdro od fana Cd-Action

A po kolejnych trzech latach może nawet zorientujesz się, że nie kupujesz gazety tylko czasopismo... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge sie przlaczyc? Ja musze jeszcze prawie dwa tygodnie czekac...

Niektorzy to chyba tesknia za szkola, bo juz domagaja sie przeciekow na wrzesniowy numer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mac Cry wakację się lada dzień skaczą a co dopiero pamiętam zakończenie roku tak jak było by to wczoraj.

errtime12 na co ci plakat?

ja tam wolę lepsze pełniaki lub coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 09:56, rob006 napisał:

> ###POczytaj oba teksty, wychwyc roznice :).
Hah, odpowiedź a la Smuggler - "wiem (?) ale nie powiem" :D


###Nie, odpowiedz "nie wiem, sam se sprawdz" :)

Dnia 11.08.2008 o 09:56, rob006 napisał:


> ###Moja paranoja jest moja, ale to nie usprawiedliwia i nie leczy twojej...
Ale jaka paranoja?? Widzę jakąś nieścisłość, mówię o niej i to już jest paranoja?


###Niech bedzie, ze obsesja.

Dnia 11.08.2008 o 09:56, rob006 napisał:


> ##Jak rozumiem dyche mozna dac dopiero takiej grze, ktora sie ukonczylo 8 razy,
z czego
> ostatni raz bez patrzenia w ekran? :) Powiedzial uczciwie "gralem nei za dlugo ale
w
> z tego co zobaczylem, to dla nie jest 10".
> Taka zagrywka by nie przeszla przy recenzji GTA IV na PC, owszem, owszem, ale do
wersji
> konsolowej, jako pismo PC-towe, mielismy inne podejscie, duzo luzniejsze. I najwazniejsze

> i owszem bylo to , zeby juz wam pierwsze wrazenia z gry przedstawic.

Dnia 11.08.2008 o 09:56, rob006 napisał:

Akurat nie mówię że recenzja była zła, bo było w niej sporo informacji o grze i nie było
zbyt wiele lania wody, ale jako ocena gry jest raczej niewiele warta.


###czy aby nie mowilem, ze to recenzja wersji na konsole w pismie pc-towym, wiec traktowana na zasadzie ciekawostki raczej?

O tej recenzji

Dnia 11.08.2008 o 09:56, rob006 napisał:

wspominam, bo spełnia wszystkie wymienione przez ciebie cechy, które zrzucasz na serwisy
internetowe - że recki piszą na szybko, byle tylko być pierwszym.


###Ale przynajmniej tego nie ukrywalismy :)

Dnia 11.08.2008 o 09:56, rob006 napisał:


> ##No i?
Tyle że jak coś jest zbyt piękne, to nie może być prawdziwe. ;) Jak ktoś widzi grę w
samych superlatywach, to zwykle jest zaślepiony i trzeźwej oceny nie warto po nim oczekiwać.

###Poczekamy na wersje na PC i zobaczymy.

Dnia 11.08.2008 o 09:56, rob006 napisał:

> ##Tja "jestes winien, bo choc z kazdego zarzutu JAKOS sie mozez wytlumaczyc, to
ja i
> tak wiem lepiej, choc dowodow zadnych raczej nie przedstawie". Mam nadzieje, ze
nie studiujesz
> prawa i nie zechcesz byc sedzia :)
Po prostu znam już twoje tłumaczenia, gdybyście teraz opublikowali reckę podstawki WOWa
i napisali że to pierwsza recka w Polsce, to na zarzuty mógłbyś odpowiedzieć "No przecież
jest pierwsza - pierwsza recka WoWa w tym roku, w CDA" :D


###Gdyby ciocia miala wasy - ty mnie juz oceniasz, za to co MOGLBYM powiedziec, a to juz smiech na sali. Ja doskonale wiem, co moglbym powiedziec i gdzie mnie jwiecej jest granica pomiedzy informacja a kpina, czy samoosmieszeniem. I staram sie jej nie przekraczac, tak jak nie powiem "pierwsza na swiecie recenzja zaczynajaca sie od litery ''F'' ".


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 16:05, smuggler napisał:

###Nie, odpowiedz "nie wiem, sam se sprawdz" :)

A szkoda że nie wiesz, bo co czytelnikowi po takiej nowszej becie, skoro nie ma ona wpływu na recenzję (no bo skoro nie wiesz, to może nie mieć wpływu ;P)

Dnia 11.08.2008 o 16:05, smuggler napisał:

###Niech bedzie, ze obsesja.

Wszyscy jesteśmy chorzy - każdy kto wypowiedział się na jakiś temat więcej niż 3 razy, ma obsesję...

Dnia 11.08.2008 o 16:05, smuggler napisał:

###czy aby nie mowilem, ze to recenzja wersji na konsole w pismie pc-towym, wiec traktowana
na zasadzie ciekawostki raczej?

Mówiłeś, ale informacja na okładce mówiąca, że macie pierwszą recenzję GTA4 jakoś tak mnie zmyliła ;]

Dnia 11.08.2008 o 16:05, smuggler napisał:

###Ale przynajmniej tego nie ukrywalismy :)

Że recenzja byle jaka, ale pierwsza? Może i tak, w każdym razie ja zauważyłem :P

Dnia 11.08.2008 o 16:05, smuggler napisał:

###Poczekamy na wersje na PC i zobaczymy.

Ano liczę na co najmniej 6 stron, pierwszą recenzję w Polsce, i jeszcze jakiegoś ciekawego pełniaka, żeby opłacało się kupić :D

Dnia 11.08.2008 o 16:05, smuggler napisał:

###Gdyby ciocia miala wasy - ty mnie juz oceniasz, za to co MOGLBYM powiedziec, a to
juz smiech na sali. Ja doskonale wiem, co moglbym powiedziec i gdzie mnie jwiecej jest
granica pomiedzy informacja a kpina, czy samoosmieszeniem. I staram sie jej nie przekraczac,
tak jak nie powiem "pierwsza na swiecie recenzja zaczynajaca sie od litery ''F'' ".

To tylko przebarwione porównanie, sam często z takich korzystasz. ;] Chodzi o to, że na wszystko można znaleźć jakieś wytłumaczenie, ale co czytelnika obchodzi że jako pierwsi dostaliście materiał, skoro to nie u was mógł przeczytać pierwszą recenzję? Co czytelnika obchodzi, że dostaliście nową betę, skoro sami nie wiecie czym różni się od starej i jaki ma to wpływ na recenzję? Zamiast chwalić się tym co macie, pochwalcie się lepiej tym co możecie zaoferować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz w CDA dali fryzjerską rąbaninę ( Wiem, slaby żart. Ale się powstrzymać nie mogłem ), a w nowym numerze pewnie S.T.A.L.K.E.R. będzie. XD Tak to jest jak się Wilkinson reklamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 17:04, rob006 napisał:

> ###Nie, odpowiedz "nie wiem, sam se sprawdz" :)
A szkoda że nie wiesz, bo co czytelnikowi po takiej nowszej becie, skoro nie ma ona wpływu
na recenzję (no bo skoro nie wiesz, to może nie mieć wpływu ;P)


###Ja nie musze wiedziec, bo ja nie mam obowiazku znania kazdego tekstu na pamiec. Gdybym byl autorem i powiedzial, ze nie wiem, wtedy inny uklad. Producent (jak widziales cytat) obiecal, ze mamy znacznie wieksza (zawierajaca wiecej) bete, ja mu wierze.

Dnia 11.08.2008 o 17:04, rob006 napisał:


> ###Niech bedzie, ze obsesja.
Wszyscy jesteśmy chorzy - każdy kto wypowiedział się na jakiś temat więcej niż 3 razy,
ma obsesję...


###To idz sie lecz :)

Dnia 11.08.2008 o 17:04, rob006 napisał:


> ###czy aby nie mowilem, ze to recenzja wersji na konsole w pismie pc-towym, wiec
traktowana
> na zasadzie ciekawostki raczej?
Mówiłeś, ale informacja na okładce mówiąca, że macie pierwszą recenzję GTA4 jakoś tak
mnie zmyliła ;]


###To juz nie moja wina.

Dnia 11.08.2008 o 17:04, rob006 napisał:

> ###Ale przynajmniej tego nie ukrywalismy :)
Że recenzja byle jaka, ale pierwsza? Może i tak, w każdym razie ja zauważyłem :P


###Wyzlosliwiasz sie jak mozesz, ale juz ci kiedys mowilem, ze cienka herbata i cienka ironia to dwie rzeczy, ktorych sie nie powinno publicznie serwowac. (Teraz czekam na wyrafinowana i nieprzewidywalna riposte dot. zawartosci ironii w moich tekstach. :P)

Dnia 11.08.2008 o 17:04, rob006 napisał:

> ###Poczekamy na wersje na PC i zobaczymy.
Ano liczę na co najmniej 6 stron, pierwszą recenzję w Polsce, i jeszcze jakiegoś ciekawego
pełniaka, żeby opłacało się kupić :D


###Licz, licz...

Dnia 11.08.2008 o 17:04, rob006 napisał:

> ###Gdyby ciocia miala wasy - ty mnie juz oceniasz, za to co MOGLBYM powiedziec,
a to
> juz smiech na sali. Ja doskonale wiem, co moglbym powiedziec i gdzie mnie jwiecej
jest
> granica pomiedzy informacja a kpina, czy samoosmieszeniem. I staram sie jej nie
przekraczac,
> tak jak nie powiem "pierwsza na swiecie recenzja zaczynajaca sie od litery ''F''
".

Dnia 11.08.2008 o 17:04, rob006 napisał:

To tylko przebarwione porównanie, sam często z takich korzystasz. ;]


###Sam fakt, ze ktos wrzuca cos do zupy, nie oznacza ze ja kwrzucisz garsc soli, to tez bedziesz mial dobra zupe. Grunt to czuc proporcje, mocium panie.

Chodzi o to, że

Dnia 11.08.2008 o 17:04, rob006 napisał:

na wszystko można znaleźć jakieś wytłumaczenie, ale co czytelnika obchodzi że jako pierwsi
dostaliście materiał, skoro to nie u was mógł przeczytać pierwszą recenzję?


###No i co na to poradze?

Co czytelnika

Dnia 11.08.2008 o 17:04, rob006 napisał:

obchodzi, że dostaliście nową betę, skoro sami nie wiecie czym różni się od starej i
jaki ma to wpływ na recenzję?


###A czemu mowisz o mnie WY, skoro ja tylko wypowiadam WLASNE zdanie, a nie opinie CDA? No facet, ja rozumiem ze starasz mi sie dosrac, ale w taki sposob to sam sie kompromitujesz, nie ja.


Zamiast chwalić się tym co macie, pochwalcie się lepiej

Dnia 11.08.2008 o 17:04, rob006 napisał:

tym co możecie zaoferować.


###No LOL - MOZEMY zaoferowac SWIETNE pelniaki, 200 stron tekstu, superowe ekskluzywne zapowiedzi itd.
Chciales - masz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 08:59, lol94 napisał:

No nie powiem tym razem się postarali ;] Staram się regularnie kupować ale 5 sierpnia
już o 8 byłem w kiosku :P


heh ja o 10 5 sierpnia :D. O 8 spałem jeszcze :P. Ja się jedak trochę na Lokim zawiodłem, ale chociaż są fajne trailery,bonusy,artykuły itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem ciekawy jaką mine mieli ci, którzy kupili przedtem Lokiego za 50-100 zł i zobaczyli, że teraz jest w CDA. Mieli niespodzianke. Przeklinali ten dzień, kiedy CDA dało taki pełniak. Następnym konkursem w GW powinno być: Wysyłajcie fotki ludzi, których zaskoczył pełniak w CDA. Była by przynajmniej polewa. Oczywiście do czasu, aż było by w CDA coś co sam niedawno kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 08:22, smuggler napisał:

###Ja nie musze wiedziec, bo ja nie mam obowiazku znania kazdego tekstu na pamiec. Gdybym byl autorem i powiedzial, ze nie wiem, wtedy inny uklad.

To zapytaj autora ;P

Dnia 12.08.2008 o 08:22, smuggler napisał:

###To idz sie lecz :)

Spoko, jak coś to stoję w kolejce tuż za tobą ;)

Dnia 12.08.2008 o 08:22, smuggler napisał:

###Wyzlosliwiasz sie jak mozesz, ale juz ci kiedys mowilem, ze cienka herbata i cienka
ironia to dwie rzeczy, ktorych sie nie powinno publicznie serwowac. (Teraz czekam na
wyrafinowana i nieprzewidywalna riposte dot. zawartosci ironii w moich tekstach. :P)

O ironii w twoich postach nie mam zamiaru mówić, powiem tylko że w zdaniu, które zacytowałeś nie ma ani krzty ironii (złośliwość i ironia to nie to samo ;]). Przewidywanie reakcji ludzi wychodzi ci chyba jeszcze gorzej niż wyczuwanie ironii ;]

Dnia 12.08.2008 o 08:22, smuggler napisał:

###Sam fakt, ze ktos wrzuca cos do zupy, nie oznacza ze ja kwrzucisz garsc soli, to tez
bedziesz mial dobra zupe. Grunt to czuc proporcje, mocium panie.

Ha ha, rozumiem że ty je czujesz? :D :D Porównanie spiracenia gry do kradzieży samochodu, albo napisania że ktoś wyrywa zdania z kontekstu, do oskarżenia kogoś o handel narkotykami, to są te proporcje? Masz rację, chyba za mało przebarwiłem to porównanie :D

Dnia 12.08.2008 o 08:22, smuggler napisał:

###A czemu mowisz o mnie WY, skoro ja tylko wypowiadam WLASNE zdanie, a nie opinie CDA?

O, pardon, więc zapytaj w redakcji czy ktoś wie czym różniły się dokładnie te 2 bety - jeśli nikt nie będzie wiedział to znaczy że WY (redakcja) nie wiecie. ;) Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie tu jesteś jakimś przedstawicielem redakcji, pośrednikiem pomiędzy redakcją a forumowiczami (w końcu z redakcji chyba ty się na tym forum wypowiadasz). Wmawiając że ty tu tylko swoje zdanie przedstawiasz, to ty się kompromitujesz, tym bardziej że wystarczy coś krytycznego na temat CDA napisać, a ty od razu pędzisz na "ratunek", a na niektóre docinki pod adresem CDA reagujesz jakby dotyczyły bezpośrednio ciebie.
Poza tym smuggler to przecież postać, którą tworzy cała redakcja, więc o co chodzi? :P

Dnia 12.08.2008 o 08:22, smuggler napisał:

No facet, ja rozumiem ze starasz mi sie dosrac, ale w taki sposob to sam sie kompromitujesz,
nie ja.

Nie słódź sobie, bo nie zasługujesz ;*

Dnia 12.08.2008 o 08:22, smuggler napisał:

###No LOL - MOZEMY zaoferowac SWIETNE pelniaki, 200 stron tekstu, superowe ekskluzywne
zapowiedzi itd.
Chciales - masz. :)

OK, to czekam na 200 stron TEKSTU (jeśli nie przychodzi ci do głowy żadna wymówka, to podpowiem - tipsomaniak, tam są małe strony i trochę tekstu) ;]. A tak na serio, to nawet nie będę wnikał czy nie zrozumiałeś, czy po prostu odwracasz kota ogonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy pamiętacie w którym numerze cda był tekst o oszustwach na allegro(autorem był bodajże qnik-opisywał jak załatwiał sprawe zwrotu kasy z allegro przez program ochrony)mam całą sterte numerów cda i akurat nie umiem go znależć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 23:53, rob006 napisał:

> ###Ja nie musze wiedziec, bo ja nie mam obowiazku znania kazdego tekstu na pamiec.
Gdybym byl autorem i powiedzial, ze nie wiem, wtedy inny uklad.
To zapytaj autora ;P


####A mnie to wcale nie interesuje, a poza tym co ja jestem, twoj chlopak na posylki? Chcesz dowiedziec sie roznic, to przeanalizuj oba teksty i masz.

Dnia 12.08.2008 o 23:53, rob006 napisał:


> ###To idz sie lecz :)
Spoko, jak coś to stoję w kolejce tuż za tobą ;)


####Ode mnie duzo cie dzieli :P

Dnia 12.08.2008 o 23:53, rob006 napisał:

> ###Wyzlosliwiasz sie jak mozesz, ale juz ci kiedys mowilem, ze cienka herbata i
cienka
> ironia to dwie rzeczy, ktorych sie nie powinno publicznie serwowac. (Teraz czekam
na
> wyrafinowana i nieprzewidywalna riposte dot. zawartosci ironii w moich tekstach.
:P)

Dnia 12.08.2008 o 23:53, rob006 napisał:

O ironii w twoich postach nie mam zamiaru mówić, powiem tylko że w zdaniu, które zacytowałeś
nie ma ani krzty ironii (złośliwość i ironia to nie to samo ;]). Przewidywanie reakcji
ludzi wychodzi ci chyba jeszcze gorzej niż wyczuwanie ironii ;]


###Wiesz, twoja ironia, zlosliwosc, dowcip - dla mnie to to samo: wyroby "produktopodobne", ciezko odroznic.

Dnia 12.08.2008 o 23:53, rob006 napisał:

> ###Sam fakt, ze ktos wrzuca cos do zupy, nie oznacza ze ja kwrzucisz garsc soli,
to tez
> bedziesz mial dobra zupe. Grunt to czuc proporcje, mocium panie.

Dnia 12.08.2008 o 23:53, rob006 napisał:

Ha ha, rozumiem że ty je czujesz? :D :D


###Ha, ha, "rozumiem", hahahahaha! O, teraz dobry dowcip opowiedziales, przyzaje.

Porównanie spiracenia gry do kradzieży samochodu,

Dnia 12.08.2008 o 23:53, rob006 napisał:

albo napisania że ktoś wyrywa zdania z kontekstu, do oskarżenia kogoś o handel narkotykami,
to są te proporcje? Masz rację, chyba za mało przebarwiłem to porównanie :D


###Wiem, ze mam racje i ciesze sie, ze to przyznajesz. Robisz postepy.

Dnia 12.08.2008 o 23:53, rob006 napisał:


> ###A czemu mowisz o mnie WY, skoro ja tylko wypowiadam WLASNE zdanie, a nie opinie
CDA?

Dnia 12.08.2008 o 23:53, rob006 napisał:

O, pardon, więc zapytaj w redakcji czy ktoś wie czym różniły się dokładnie te 2 bety


### Patrz poczatek mej odpowiedzi.

Dnia 12.08.2008 o 23:53, rob006 napisał:

- jeśli nikt nie będzie wiedział to znaczy że WY (redakcja) nie wiecie. ;)


###Logika powalajaca, zaiste. :)

Nie wiem jak

Dnia 12.08.2008 o 23:53, rob006 napisał:

dla innych, ale dla mnie tu jesteś jakimś przedstawicielem redakcji, pośrednikiem pomiędzy
redakcją a forumowiczami (w końcu z redakcji chyba ty się na tym forum wypowiadasz).


###Nie wiem KIM jestem dla ciebie, ale na pewno nie kims, kto bedzie sie tlumaczyl, ze nie jest wielbladem i spelnial zyczenia Szanownego Pana w stylu "to polec i sie zapytaj".

Dnia 12.08.2008 o 23:53, rob006 napisał:

Wmawiając że ty tu tylko swoje zdanie przedstawiasz, to ty się kompromitujesz,


###Aha, szanowny pan WIE LEPIEJ ode mnie w czyim imieniu tu mowie. A ja mowilem juz 1000x razy ale widac nie dotarlo, ze ZAWSZE wyrazam tu - domyslnie - SWOJA opinie. A jesli mowie w imieniu redakcji, to wtedy to zaznaczam, dopisujac cos w klimacie "to jest oficjalne stanowisko redakcji CDA". Jesli nie dorosles by odroznic czlowieka pracujacego w CDA, ktory sobie dyskutuje na forum z czytajacymi CDA, ze stanowiskiem rzecznika prasowego CDA (taka funkcja zreszta nie istnieje...) to moze warto sprobowac to osiagnac.


tym bardziej

Dnia 12.08.2008 o 23:53, rob006 napisał:

że wystarczy coś krytycznego na temat CDA napisać, a ty od razu pędzisz na "ratunek",
a na niektóre docinki pod adresem CDA reagujesz jakby dotyczyły bezpośrednio ciebie.


>>>Powiedz to kibicowi jakiejs druzyny. Nawet w niej nie gra, a bedzie ja bronil. :) Robie CDA wiec jesli cos zarzuczasz pismu to krytykujesz efekty mej pracy, wiec czemu cie dziwi, ze wywoluje to moja reakcje?

Dnia 12.08.2008 o 23:53, rob006 napisał:

Poza tym smuggler to przecież postać, którą tworzy cała redakcja, więc o co chodzi? :P


###Nie wiem o co chodzi, co ma to zdanie do calej dyskusji?

Dnia 12.08.2008 o 23:53, rob006 napisał:

> No facet, ja rozumiem ze starasz mi sie dosrac, ale w taki sposob to sam sie kompromitujesz,

> nie ja.
Nie słódź sobie, bo nie zasługujesz ;*

###To powiedzialem ja, Jarzabek, trener III klasy. Łubudu, łubudu...

Dnia 12.08.2008 o 23:53, rob006 napisał:

> ###No LOL - MOZEMY zaoferowac SWIETNE pelniaki, 200 stron tekstu, superowe ekskluzywne

> zapowiedzi itd.
> Chciales - masz. :)

Dnia 12.08.2008 o 23:53, rob006 napisał:

OK, to czekam na 200 stron TEKSTU (jeśli nie przychodzi ci do głowy żadna wymówka, to
podpowiem - tipsomaniak, tam są małe strony i trochę tekstu) ;]. A tak na serio, to nawet
nie będę wnikał czy nie zrozumiałeś, czy po prostu odwracasz kota ogonem...


### No to czekaj, czy ja ci zabraniam? Ale ja juz koncze te dyskusje z toba, bo jak zawsze wiedzie donikad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się