kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Może być to skutkiem zbyt wysokiego napięcia. Mam tak samo, gdy wkładam jedną z kart pamięci do czytnika. Jeśli ikona nie wróci po restarcie komputera, to wyłącz komputer z listy i jego zasilanie (guziczek z tyłu komputera). Powinno być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 17:37, Draxvoxdor napisał:

Ale masz dziwny tok rozumowania;P Wywaliłem płytę po prostu i na tym się skończyło. Nikogo
o nową nie prosiłem xP

No ja na twoim miejscu chciałbym mieć płytę. Kto wie, może pełną wersją się zainteresujesz się dopiero za 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 17:25, mała16 napisał:

ale nie odpala automatycznie ani nic (a ikonka sie nie przywróciła). Jeśli uznacie problem
za banalny to nie śmiejcie sie - komputerowiec ze mnie żaden xD


Z płytami z CD Action również miewam częste problemy.

Jak nie chcę mi się załadować, to jeszcze raz wrzucam - z reguły za drugim razem wszystko jest okej, za pierwszym często mi nie czyta. Możliwe też, że Twój napęd przestawił się w wolniejszy tryb - z trybu PIO na tryb DMA, czy na odwrót - dokładnie nie pamiętam. Gdyby płyta była uszkodzona to raczej pokazywałby się jakiś błąd, najczęściej CRC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 20:32, master matrox napisał:

Jak nie chcę mi się załadować, to jeszcze raz wrzucam - z reguły za drugim razem wszystko
jest okej, za pierwszym często mi nie czyta.

No tyle to ja wiem :) Też wrzuciłam parę razy i nic, tylko znikła ikonka dysku D w folderze "Mój komputer" o czym już pisałam. Ten problem załatwiłam przez reset, ale płytki wolę na razie nie próbować. Bo znowu mi coś poznika :D A szkoda, bo strasznie chciałam pograć w Summer Athletics... Nie podejrzewam, że płyta jest uszkodzona bo z obu stron wygląda ok (nie ma zarysowań ani nic).
PS. I tak nic nie rozumiem na temat tych trybów więc wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 21:57, Draxvoxdor napisał:

Czy ja wiem, ten minipet właściwie nic nie warty jest;P

Ponoć ostatnio w GW ich wartość wzrasta, więc nie powiedziałbym, że są bez wartości... : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 22:19, Draxvoxdor napisał:

Z 1k do 2k? xD Ja miałem swojego ale kumplowi oddałem, zresztą jak większość minipetów
ze storage ;P



Miniaturka Asury warta jest 5-15k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie może zapowiedź sequela WH 40.000? Końcówkę okraszano komentarzem, iż "nieoficjalnie wiemy, iż powróci Chaos" [pisane z pamięci]. Cóż, dziś natomiast OFICJALNIE wiemy, iż czwartą rasą będą jednak Tyranidzi. Pozostawiam do snucia wniosków na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tak z nudow wlaczylem ta olimpiade i sie mi zawiesza na dwoch kompach pierwszy raz mi sie zdazylo zeby cos z CDA nie dzialalo, no ale wiadomo raz na te 5 lat okolo to cvoś moze nie pojsc :PP ale i tak ta olimpiada mnie malo interesuje wiec moze sobie nawet nie dzialac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 10:17, Alchenik napisał:

Ja sobie tak z nudow wlaczylem ta olimpiade i sie mi zawiesza na dwoch kompach pierwszy
raz mi sie zdazylo zeby cos z CDA nie dzialalo, no ale wiadomo raz na te 5 lat okolo
to cvoś moze nie pojsc :PP ale i tak ta olimpiada mnie malo interesuje wiec moze sobie
nawet nie dzialac :P

Ta gra ma to do siebie że nawet na mocnym sprzęcie się wiesza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2008 o 16:41, Młody miro napisał:

Ta gra ma to do siebie że nawet na mocnym sprzęcie się wiesza :(


To dziwne, bo u siebie nie zauważyłem żadnego przycięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 17:21, Moras1990 napisał:


> Ta gra ma to do siebie że nawet na mocnym sprzęcie się wiesza :(

To dziwne, bo u siebie nie zauważyłem żadnego przycięcia.

Na 3,6procka i 1,5gb pamięci i 256grafy się tnoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 23:30, MateoKiszlo napisał:

Kurcze, formuła "nowego" Clicka choć bazowała w dużej mierze na KGŚ, nareszcie może konkurować
z resztą - a nawet ich pobić!

z cda w najbliższym czasie nie ma szans w najbliższym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że to PLAY jest najgorszy ;] Ale i tak CDA IMO jest najbardziej profesjonalne na naszym rynku, choć nie mogę nic powiedzieć na temat Game ranking''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 17:08, NFSU2.00 napisał:

A ja myślałem że to PLAY jest najgorszy ;] Ale i tak CDA IMO jest najbardziej profesjonalne
na naszym rynku, choć nie mogę nic powiedzieć na temat Game ranking''u.

Jak dla mnie to do tej pory Play był lepszy od Clicka, ale Click zmienił formułę więc pożyjemy zobaczymy. Ale i tak CDA narazie najlepsze i mam nadzieję, że się to nie zmieni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się