kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ogólnie mniej więcej się z tobą zgadzam ale w jednej kwestii się mylisz. Cover CD ( teraz DVD ) nie jest za darmo. Stanowi on pewną cenę pisma ale nieporównywalnie mniejszą niż koszt wyprodukowania samego pisma. Co oznacza że nie jest on darmowy. Poza tym zauważ że ważną kwestią ( dla potencjalnego kupującego ) a czasem i najważniejszą jest to jakie gry są coverze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 14:25, goomis74 napisał:

Ludzie opamietajcie sie. Kupujecie CDA dla pelniakow? Przeca to czasopismo O grach a
nie dajace gry w pelnej wersji. Gry sa tu tylko dodatkiem i nikt z was nie ma prawa narzekac
na zawartosc cover DVD. Bo NIC(absolutnie NIC - radze przeczytac FAQ CDA w tej kwestii)
nie doplacacie do tego byscie mieli prawo dostac hity w CDA. Nie tylko ale WOGOLE nie
doplacacie do Cover DVD. On jest GRATIS. Wiec radze sie uzbroic w cierpliwosc i poczekac
na jutrzejszy przeciek. I nie psioczyc.

A mi się wydaje że on taki Gratis nie jest... Na pewno gdyby nie było pełniaków CDA staniał by o te kilka złotych...I dla mnie to by była rewelacja bo te pełniaki żadko są dobre...
Edit: No Kłejkowaty mnie wyprzedził... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie ma prawa? Ma :D. Zresztą jak już mówiłem, pełniaki to integralna część czasopisma, a nie dodatek. Zawsze tak było z płytami CD dołączanymi do CDA. Za dodatki możesz sobie uznać plakaty, Tipsomaniaki i inne takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, bo zazwyczaj jak jest jakiś tipsomaniak lub inny gadżet to cena o 1 zł zwrasta. Tak więc cover nie jest za darmo. Niektórzy to mają zamydlone oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 14:50, Mac Cry napisał:

Nie do końca, bo zazwyczaj jak jest jakiś tipsomaniak lub inny gadżet to cena o 1 zł
zwrasta. Tak więc cover nie jest za darmo. Niektórzy to mają zamydlone oczy...


Masz rację. Popieram Mac Cry''a w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 14:25, goomis74 napisał:

Ludzie opamietajcie sie. Kupujecie CDA dla pelniakow?

W znacznej mierze.

Dnia 22.12.2008 o 14:25, goomis74 napisał:

Przeca to czasopismo O grach a
nie dajace gry w pelnej wersji. Gry sa tu tylko dodatkiem i nikt z was nie ma prawa narzekac
na zawartosc cover DVD.

Tzn. co? dodają DVD z grami do czasopisma? dodają, skoro dodają to znaczy, że jest to integralna część czasopisma, więc jeśli jakaś część produktu mi nie odpowiada to mogę sobie po marudzić i ewentualnie danego produktu nie kupić.

Dnia 22.12.2008 o 14:25, goomis74 napisał:

Bo NIC(absolutnie NIC - radze przeczytac FAQ CDA w tej kwestii)
nie doplacacie do tego byscie mieli prawo dostac hity w CDA. Nie tylko ale WOGOLE nie
doplacacie do Cover DVD. On jest GRATIS.

Czyli rozumiem, że CDA pozyskuje licencje absolutnie za darmo? i pozyskanie gry na covera nic nie kosztuje?
Tak... a lek przeciwbólowy X wcale nie działa mocniej ze względu na to, że ma więcej subst. przeciwbólowej, ale dlatego, że po organizmie lata nam taka mała kuleczka która precyzyjnie lokalizuje źródło bólu...

Dnia 22.12.2008 o 14:25, goomis74 napisał:

Wiec radze sie uzbroic w cierpliwosc i poczekac
na jutrzejszy przeciek. I nie psioczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy. Jak się nie podoba to nie kupujcie tego numeru, i tyle. Zaoszczędzoną kasę można będzie wydać na co innego.
To jest jakiś przymus czy co, że trzeba co miesiąc kupować, i w razie czego narzekać że pełniaki do dupy ?
To wszystko kwestia gustu. Ja np. w Imperial Glory chętnie zagram, ze świadomością że to średniak.

P.S W życiu nie ma nic za darmo. Tego tipsomaniaka czy plakatu też nie dostajecie w prezencie. Aby je mieć, trzeba kupić CDA, więc bez przepychanek że za to płacicie w cd action, a za to nie. Za WSZYSTKO płacicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie tu sprawiedliwość: Jest IGROMIR, nie ma PGA :( Dla mnie to był wielki zawód, że nie ma relacji z największych targów elektronicznej rozrywki w Polsce :/ Wieeeelka krecha u mnie za to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2008 o 15:18, kordzio1 napisał:

W znacznej mierze.


A no trudno - macie swoj punkt widzenia.

Dnia 22.12.2008 o 15:18, kordzio1 napisał:

Tzn. co? dodają DVD z grami do czasopisma? dodają, skoro dodają to znaczy, że jest to
integralna część czasopisma, więc jeśli jakaś część produktu mi nie odpowiada to mogę
sobie po marudzić i ewentualnie danego produktu nie kupić.


Mozna ponarzekac ale wy nie doplacacie ani centa do tego JAKIE gry trafia na Cover DVD. Samo przez sie ...

Dnia 22.12.2008 o 15:18, kordzio1 napisał:

Czyli rozumiem, że CDA pozyskuje licencje absolutnie za darmo? i pozyskanie gry na covera
nic nie kosztuje?
Tak... a lek przeciwbólowy X wcale nie działa mocniej ze względu na to, że ma więcej
subst. przeciwbólowej, ale dlatego, że po organizmie lata nam taka mała kuleczka która
precyzyjnie lokalizuje źródło bólu...


Czy ja to napisalem? Oczywiscie ze pozyskuje licencje za pieniadze ktore ida w tysiace zieloniutkich dolarow. Tylko ze jak pisalem wyzej nie doplacamy ani jednego centa do ceny CDA. Prosta logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Teoria dość zastanawiająca, skoro CDA utrzymuje się zapewne głównie z czytelników (sprzedaż +reklamy->które też mogą zamieszczać za określoną cenę dlatego, że mają wielu czytelników), a za dodatek w postaci gier muszą zapłacić, to faktycznie czytelnik nie płaci za nic?
Gdyby płyty nie było, to cena była by niższa(można mówić/pisać, że jest to zupełnie darmowe, jednak jest to podobna bajka marketingowa, jak tabletka lokalizująca źródło bólu), a jako że ten dodatek kosztuje, to jeżeli mnie w danym miesiącu nie interesuje to po prostu CDA nie kupuję.

W tym miesiącu akurat widzę, że CDA zakupię, dla IG, gdyż jakoś nie udało mi się tej gry kupić, albo gdy robiłem zakupy nie było jej już (w odp. cenie), albo była za droga, albo o niej nie pamiętałem, więc teraz chętnie sobie ją sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tak zgadzam sie z wami :D
ostatnio wyczytałem że dwurdzeniowe procesory mają zejść ostro w dół, prawie do 250zł...
taki pieniądz za taki procesor to prawie grosz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie 3 fulle słabiutkie, czekam na jakiś ''''szok'''' po zobaczeniu jaki będzie czwarty, ostatni. Numer pewnie i tak kupię, zapowiada się bardzo ciekawy pod względem recenzji numer(ze względu na GTA IV szczególnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:34, Ecko09 napisał:

3? Myślałem, że 2 gry odgadli.


Małe Auta, NARC, oraz Imperial Glory. Jutro ostatni przeciek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w ostatnim CDA była recenzja GTA4 ? Pytam bo kupiłem tą gre dlatego nie mogłem sobie pozwolić w tym miesiącu na CDA :( ( i tak zbieram teraz na nowego kompa [ tak- GTA4 ma duuuuże wymagania :D ] ,więc CDA na pare mies. odpada.. ). A jeżeli nie to nieźle: w cd- action nie było recenzji, a ja juz prawie miesiąc gram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się