kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

I znając CDA to pewnie jej nie wyda u siebie przez znaczny czas bo będzie to totalne zerżnięcie z konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 23:23, FoZz napisał:

I znając CDA to pewnie jej nie wyda u siebie przez znaczny czas bo będzie to totalne
zerżnięcie z konkurencji


Mnie to cieszy, bo swoją Mafię w wersji premierowej posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 23:30, Davw napisał:

> I znając CDA to pewnie jej nie wyda u siebie przez znaczny czas bo będzie to totalne

> zerżnięcie z konkurencji

Mnie to cieszy, bo swoją Mafię w wersji premierowej posiadam.


W sumie to moge iść i kupić ją za 25 zł w EPMIKu lub taniej na Allegro. Ale i tak uważam, że ta gra jest warta każdej ceny. Jakby dali ją w CDA to samo czasopismo uznałbym za dodatek do płyty a nie odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 13:37, Patryk Mogilno napisał:

> Przeczytałem recenzję NFS undercover i uważam że z oceną przesadzili 6+ i4 w mniejszej

> recenzji to dla mnie przesada. Gra jest fajna ale nie zachwyca. Cośtam pisali

> że ludzie nie chodzą po ulicach i jest pusto w mieście. W każdym NFS nie ma lidzi

> więc dlaczego wcześniej na to nie nażekali?
Ja bym dał 8-.
Nie tylko CDA uznało że NFS undercover to słaba gra z tego co wiem. Click! dał średnią
5,55...

Może ja czegoś nie biorę pod uwagę, albo czegoś nie zaóważam. No teraz muszę się przyznać że grałem na x360. NFS na PC jest źle zoptymalizowany, ale nie to aby dawać 6. Grywalność jest wysoka mimo błędów. GTA na PC ma wiele wad, a dali ocenę 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawostka...

Zainstalowałem kilka rzeczy z Bonusów, po przejrzeniu do końca postanowiłem je usunąć, wszystko elegancko ląduje w koszu, aż tu nagle... Przy próbie jego opróżnienia wyskakuje błąd.

Nie można odczytać z pliku lub dysku źródłowego!

Dumnie głosi Winda. Postanowiłem sprawdzić więc, czy coś nie zostało przypadkiem. Problemy z woluminem. Po kolejnych próbach ukazał się napis o pliku dc5, cokolwiek to jest.

Spróbowałem usunąć za pomocą kilku programów, nic. Tu moje pytanko, problem z płytą, czy systemem, ewentualnie czy spowodowanym przez płytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 12:18, Ostrowiak napisał:

No ciekawostka...

Zainstalowałem kilka rzeczy z Bonusów, po przejrzeniu do końca postanowiłem je usunąć,
wszystko elegancko ląduje w koszu, aż tu nagle... Przy próbie jego opróżnienia wyskakuje
błąd.

Nie można odczytać z pliku lub dysku źródłowego!

Dumnie głosi Winda. Postanowiłem sprawdzić więc, czy coś nie zostało przypadkiem... Problemy
z woluminem. Po kolejnych próbach ukazał się napis o pliku dc5, cokolwiek to jest.

Spróbowałem usunąć za pomocą kilku programów, nic. Tu moje pytanko, problem z płytą,
czy systemem, ewentualnie czy spowodowanym przez płytę?

Proponuję zresetować PC-ta i teraz usunąć. Mi się też często tak dzieje. No albo wyłączyć proces ręcznie z Menedżera Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, śmieć wrzuciłem wczoraj, usunąć próbowałem dzisiaj, więc reset raczej nie pomoże :P Co do menedżera, proces żaden nie działa, zaś pliku dc5 teoretycznie nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 12:14, xD ominik napisał:

Może ja czegoś nie biorę pod uwagę, albo czegoś nie zaóważam. No teraz muszę się przyznać
że grałem na x360. NFS na PC jest źle zoptymalizowany, ale nie to aby dawać 6. Grywalność
jest wysoka mimo błędów. GTA na PC ma wiele wad, a dali ocenę 9.


GTA w wersji PC jest ciut gorsza niż na X360 z powodu marnej optymalizacji, NFS Undercover jest poprostu słaby, niezależnie od platformy. Nie chodzi tylko o złą optymalizację, w grę wchodzi także denna fabuła ( choć nie spodziewałem się lepszej po samochodówce, ale chociażby w Carbonie została lepiej opowiedziana ), kiepskie wyścigi czy wszechogarniające poczucie nudy. To, że jest to najgorsza odsłona serii NFS to całkowita prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 12:32, Ostrowiak napisał:

Heh, śmieć wrzuciłem wczoraj, usunąć próbowałem dzisiaj, więc reset raczej nie pomoże
:P Co do menedżera, proces żaden nie działa, zaś pliku dc5 teoretycznie nie ma ...

Hmm. To po prostu zaczekaj :P. Mi się też pliki "klinują", ale po tygodniu lub dwóch same znikają. A poza tym co ci przeszkadza jeden plik w koszu? No chyba, że jesteś pedantem to zapytaj na jakimś forum stricte Software''owym. Tam z pewnością znajdziesz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 23:23, FoZz napisał:

I znając CDA to pewnie jej nie wyda u siebie przez znaczny czas bo będzie to totalne
zerżnięcie z konkurencji


A dlaczego by nie? Mafia powinna sie zapewne pojawic w CDA, wczesniej czy pozniej. Naturalnie nie jako pelniak nr 1, ale jako dopelnienie tych premierowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2009 o 14:45, Darkstar181 napisał:

To tak to działa ? Dajemy grze 9/10, wychwalając pod niebiosa, ale sami pod nosem marudzimy
na błędy, i wstrzymujemy się z zakupem, czekając na poprawki ?
Co za hipokryci...


Wystarczy poczytac cytat na 1 stronie recenzji GTA (tak, to cos wybite wielkim fontem) by pojac jakie jest nasze stanowisko.

I nie DAJEMY. Dal autor recenzji. A to nie znaczy, ze ja automatycznie przyjmuje te ocene jako swoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2009 o 16:59, TojaSmuggler napisał:

Wystarczy poczytac cytat na 1 stronie recenzji GTA (tak, to cos wybite wielkim fontem)
by pojac jakie jest nasze stanowisko.

Hmm... cóż, problemy na instalacji się nie kończyły, ale faktycznie, jak sam się już uporałem ze sterownikami i patchem, to dało się w to nawet pograć :P Chociaż ja nadal nie dałbym 9/10. Może dlatego że gra nie jest tak rozbudowana jak San Andreas.

Dnia 03.01.2009 o 16:59, TojaSmuggler napisał:

I nie DAJEMY. Dal autor recenzji. A to nie znaczy, ze ja automatycznie przyjmuje te ocene
jako swoja.

I chyba tylko dlatego w Gamewalkerze były trochę odmienne komentarze co do gry. Niech ci będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 16:56, TojaSmuggler napisał:

> I znając CDA to pewnie jej nie wyda u siebie przez znaczny czas bo będzie to totalne

> zerżnięcie z konkurencji

A dlaczego by nie? Mafia powinna sie zapewne pojawic w CDA, wczesniej czy pozniej. Naturalnie
nie jako pelniak nr 1, ale jako dopelnienie tych premierowych.


I tak raczej przez dłuższy czas nie dadzą jej na cover bo wyjdzie, że splagiatowali PLAYa. Muszą troche poczekać żeby dac ją do pisma. I założe się, że znowu będzie tak, że kupie sobie Mafie w KK i niedługo potem ukaże się w CDA :P już tak miałem 3 razy... O losie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:23, Lukasz924 napisał:

kupiłem po 4-letniej przerwie CDA i mam pytanie czy CDA nadal dodaje jakies gadzety np
jakis stojak na plyty, pokrowiec, kalendarz???

Samych gadżetów jako takich już nie ma, ale nadal czasami jest Tipsomaniak, bądź właśnie kalendarz (był w poprzednim numerze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:23, Lukasz924 napisał:

kupiłem po 4-letniej przerwie CDA i mam pytanie czy CDA nadal dodaje jakies gadzety np
jakis stojak na plyty, pokrowiec, kalendarz???

Ej stary xD CDA to nie Kaczor Donald ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:31, hubert0 napisał:

> kupiłem po 4-letniej przerwie CDA i mam pytanie czy CDA nadal dodaje jakies gadzety
np
> jakis stojak na plyty, pokrowiec, kalendarz???
Ej stary xD CDA to nie Kaczor Donald ;p


Masz coś do Kaczora Donalda? Bo jeśli tak to inaczej porozmawiamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:32, FoZz napisał:

> > kupiłem po 4-letniej przerwie CDA i mam pytanie czy CDA nadal dodaje jakies
gadzety
> np
> > jakis stojak na plyty, pokrowiec, kalendarz???
> Ej stary xD CDA to nie Kaczor Donald ;p

Masz coś do Kaczora Donalda? Bo jeśli tak to inaczej porozmawiamy :P

No coos ty... ;p cale moje dziecinstwo w sumie ;p razem z CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 20:35, hubert0 napisał:

Masz coś do Kaczora Donalda? Bo jeśli tak to inaczej porozmawiamy :P
No coos ty... ;p cale moje dziecinstwo w sumie ;p razem z CDA


No ! :) Żadnych innych komiksów w dzieciństwie nie czytałem :P co środowa gazetka KD przyprawiała mi takiego anana na twarz, że aż chcę się wrócić do tamtych czasów... teraz to już raczej jestem na do za duży :P ale Giganta od czasu do czasu sobie poczytam :).

Odnośnie CD-Action... gdyby nie Insider (kiedys dawany) wogóle bym nie widział, do tej pory, co to gram.pl. Bardzo mi szkoda, że już nie daję Insidera do pisma. I ten kącik "Trafiony rozgramiony" był moim ulubionym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 20:39, FoZz napisał:

No ! :) Żadnych innych komiksów w dzieciństwie nie czytałem :P co środowa gazetka KD
przyprawiała mi takiego anana na twarz, że aż chcę się wrócić do tamtych czasów... teraz
to już raczej jestem na do za duży :P ale Giganta od czasu do czasu sobie poczytam :).

Odnośnie CD-Action... gdyby nie Insider (kiedys dawany) wogóle bym nie widział, do tej
pory, co to gram.pl. Bardzo mi szkoda, że już nie daję Insidera do pisma. I ten kącik
"Trafiony rozgramiony" był moim ulubionym :D

U mnie także całe dzieciństwo to KD. Teraz w sumie to już lekki wstyd pytać się gdziekolwiek o KD, już nie ten wiek. ;P
CDA: Później już ten Insider, to zrobił się całą reklamą. Te początkowe numery były całkiem niezłe, a później Insider stał się tylko "śmieszną małą reklamówką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się