kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

No to teraz czekam do 23 stycznia , a dokładnie na zakończenie konkursu sms''sowego w CD-Action .Brałem udział w tym konkursie gdzie do wygrania jest między innymi gra Ago of Conan .Wysłałem 3 sms''y mam nadzieje że celne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 22:50, mouhhg napisał:

No to teraz czekam do 23 stycznia , a dokładnie na zakończenie konkursu sms''sowego w
CD-Action .Brałem udział w tym konkursie gdzie do wygrania jest między innymi gra Ago
of Conan .Wysłałem 3 sms''y mam nadzieje że celne :)


He,ja też czekam na wyniki-wysłałem narazie około..20 sms''ów:D Teraz musze już wygrać tego F.e.a.r 2...

edit.czy przypadkiem 23 nie konczy się konkurs F.e.a.r...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2009 o 23:02, rafekx 12 napisał:

He,ja też czekam na wyniki-wysłałem narazie około..20 sms''ów:D Teraz musze już wygrać
tego F.e.a.r 2...

edit.czy przypadkiem 23 nie konczy się konkurs F.e.a.r...?:)

Każdy konkurs w tym CD-Actionie kończy się 23, a 22 jak dobrze obliczyłem wychodzi nowy CD-Action .
Ps.To że mi konkurencje zrobił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 09:05, mouhhg napisał:


> He,ja też czekam na wyniki-wysłałem narazie około..20 sms''ów:D Teraz musze już
wygrać
> tego F.e.a.r 2...
>
> edit.czy przypadkiem 23 nie konczy się konkurs F.e.a.r...?:)
Każdy konkurs w tym CD-Actionie kończy się 23, a 22 jak dobrze obliczyłem wychodzi nowy
CD-Action .
Ps.To że mi konkurencje zrobił;)


Ja wiem czy konkurencje:D Nagró jest 15 więc powinno dla nas obu starczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2009 o 11:59, rafekx 12 napisał:

> Ps.To że mi konkurencje zrobił;)

Ja wiem czy konkurencje:D Nagró jest 15 więc powinno dla nas obu starczyć:D

He he no tak , ale ty wysłałeś 20 sms''ów i jak będzie tak że każdy będzie celny to zdobędziesz 15 gier i 5 innych nagród :D.Taki żarcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 12:15, mouhhg napisał:


> > Ps.To że mi konkurencje zrobił;)
>
> Ja wiem czy konkurencje:D Nagró jest 15 więc powinno dla nas obu starczyć:D
He he no tak , ale ty wysłałeś 20 sms''ów i jak będzie tak że każdy będzie celny to zdobędziesz
15 gier i 5 innych nagród :D.Taki żarcik :)



He:D Zrezygnowałbym z 14 innych:D Z resztą w CDA zobaczą że ktos wygrał dwa razy tą sama gre[został wylosowany] to zpewne drugra wygrana gra idzie komuś innemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2009 o 12:17, rafekx 12 napisał:

He:D Zrezygnowałbym z 14 innych:D Z resztą w CDA zobaczą że ktos wygrał dwa razy tą sama
gre[został wylosowany] to zpewne drugra wygrana gra idzie komuś innemu...

No racja zażartowałem z tym jak mówiłem :). Ale myślę że jak wysłałeś aż 20 sms''ów to na pewno coś wygrasz .Gorzej ze mną ja wysłałem tylko 3 , to mam minimalne szanse .Ale trzeba też wierzyć w siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 22:50, mouhhg napisał:

No to teraz czekam do 23 stycznia , a dokładnie na zakończenie konkursu sms''sowego w
CD-Action .


Ja nie będę ukrywał że taki sposób powiadamiania zwycięzców o wygranej niezbyt mi odpowiada, bo to tylko sprzyja matactwu (choć nie twierdze że ono ma tutaj miejsce). Czy zawsze jest tyle osób powiadamianych ile jest nagród? Tego nie wie nikt i dlatego to kto wygrał powinno być napisane na łamach pisma. Wówczas mielibyśmy wszystko czarne na białym. Chyba pół strony miesięcznie można by było na to poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 13:20, dave03 napisał:

> No to teraz czekam do 23 stycznia , a dokładnie na zakończenie konkursu sms''sowego
w
> CD-Action .

Ja nie będę ukrywał że taki sposób powiadamiania zwycięzców o wygranej niezbyt mi odpowiada,
bo to tylko sprzyja matactwu (choć nie twierdze że ono ma tutaj miejsce). Czy zawsze
jest tyle osób powiadamianych ile jest nagród? Tego nie wie nikt i dlatego to kto wygrał
powinno być napisane na łamach pisma. Wówczas mielibyśmy wszystko czarne na białym. Chyba
pół strony miesięcznie można by było na to poświęcić.

CZyli myślisz ze moze z tymi 15 nagoradmi być jakaś ściema??Pytam się bo sam zaczynam tak myśleć...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie sugeruje, ale nie ma co ukrywać że teki sposób powiadamiania o wygranej byłby dla wszystkich bardziej przejrzysty. Kiedyś nie było telefonów komórkowych, smsów itd. a wszyscy zwycięzcy wymieniani byli na łamach pisma i wszystko jakoś funkcjonowało. Dlaczego więc nie może tak być i dziś? No ale to nie tylko w CDA konkursy tak w dzisiejszych czasach wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 12:30, Daffcio napisał:

Cholera, pan Smuggler tutaj?!
Jestem waszym czytelnikiem i fanem od dobrych kilku lat !!!
Pozdrawiam i tak trzymać !!!!

Ja również jak za pierwszym razem zobaczyłem tutaj Smugglera to o mało co się nie posikałem ze szczęścia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o recenzjach w CDA i KŚ Gry. Że w CDA są one kupowane to chyba wie każdy. Gry z górnej półki dostają oceny 9-10, a te ze średniej są ocenianie już poprawnie. Ale nie o tym. Mianowicie chodzi mi o porównanie recenzji w/w czasopism. Dotychczas uważałem te z CDA za niezgodne z prawdą i nierzetelne. Ale moja opinia zmieniła się po przeczytaniu kilka recenzji w KŚ Gry. Tam to jest szczyt "profesjonalizmu". W numerze który czytałem wszystkie gry albo miały notę dobrą, albo bardzo dobrą. Taki NFS: Undercover otrzymał ocenę dobrą i niewiele brakowało a by była bardzo dobra. Tam w ogóle nie wypisują minusów gry. Co najwyżej 1-2 i to najmniej istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, bo taki Space Siege to niby tytuł z górnej półki, a dostał 6 czy tam 6+. Poza tym z "górnej półki" - a więc sugeruje to, iż jest to tytuł DOBRY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się