kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

1. Co mi po okładce i paru nowych stronach? To się ma czytać :)
2. Plakaty/Filmy - tu jest punkt. Możecie podać więcej info? ;>
3. Tomb Raider - nuda
4. recenzje - mogliście to pominąć...

Dobra jeszcze czterech powodów mi brakuje :P (tylko bez sztampowych typu AR...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić gdy dostałem kompletnie zniszczone CDA? Napisać do działu prenumeraty i przyślą mi nowy?
Bo jeśli jest z tym dużo formalności to szczerze mówiąc odpuszcze sobie to i będę czytał porwany i pognieciony. Do samych gazet na szczęście większej uwagi nie przywiązuje bo zbieram tylko płyty a CDA po przeczytaniu odkładam.Nie zmienia to jednak faktu że mój numer wygląda wyjątkowo nieestetycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 15:29, Master_Miller napisał:

1. Co mi po okładce i paru nowych stronach? To się ma czytać :)
2. Plakaty/Filmy - tu jest punkt. Możecie podać więcej info? ;>
3. Tomb Raider - nuda
4. recenzje - mogliście to pominąć...

Dobra jeszcze czterech powodów mi brakuje :P (tylko bez sztampowych typu AR...)


Słuchaj, dobrze by było gdybyś używał formy "moim zdaniem" ponieważ:
1. kulturalniej wygląda
2. komuś Tomb Raider może się podobać
3. i kogoś recenzje mogą interesować :)

A od siebie powiem, że pare recenzji naprawde mnie interesuje, a Tomb Raidera narazie nie instaluje, bo mnie nie ciągnie, ale podejrzewam, że w przyszłości zagram. Aha i fajnie, że film, ale na stronie mało ciekawych tytułów. Chyba wezme Toy Story 3 jako, że kochałem tę bajke gdy byłem młodszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 16:53, Ostrowiak napisał:

A kogo to obchodzi. Jego post, jego zdanie, dążenie do miejscami śmiesznej (negatywnie)
poprawności politycznej jest dziwne.


Myślałem, że każdy kto myśli trochę lepiej jak małpa zrozumie, że to moje zdanie... =.=

Czyli Ostrowiak dobrze to ujął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2010 o 17:20, Master_Miller napisał:


Myślałem, że każdy kto myśli trochę lepiej jak małpa zrozumie, że to moje zdanie... =.=

Czyli Ostrowiak dobrze to ujął.



Masz racje, ale wyobraź sobie, że jesteś fanem Tomb Raidera, a ktoś zaczyna najeżdżać jakie to nudne i bez sensu. Taka forma kulturalnie wygląda i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, prowadzi do konstruktywnej dyskusji. Bądź trollingu, lolz.

Swoją droga jak z talonami na filmy? Ponoć problemy sa z paczkowaniem, niektórzy po kilka, niektórzy żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 17:31, Orion napisał:

Masz racje, ale wyobraź sobie, że jesteś fanem Tomb Raidera, a ktoś zaczyna najeżdżać
jakie to nudne i bez sensu. Taka forma kulturalnie wygląda i tyle...


Ale gdzie ja napisałem, że Tomb Raider jest kiczem ponad kicze i każdy ma tak uważać, a jak nie, to go zjem? Czepiasz się szczegółów. Nawet małpa by zakapowała, że to moje zdanie. Co innego gdybym wypowiadał się za jakiś ogół ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 17:49, Ostrowiak napisał:

Swoją droga jak z talonami na filmy? Ponoć problemy sa z paczkowaniem, niektórzy po kilka,
niektórzy żadnego.

Czemu to ja nigdy nie mam takiego szczęścia, że czegoś za dużo dostane :( ? Chociaż, z drugiej strony powinienem się cieszyć, że swój przydział otrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 20:27, karolekx23x napisał:

Pełniaki nie zachwycaja ,


Pełniaki może nie tyle nie zachwycają, bo przecież Tomb Raider: Legend to całkiem niezła produkcja, ale to znowu gra przeczołgana przez wszystkie tanie serie. Legendę można dzisiaj kupić za 6zł.

>mnie ciekawi jaka ocena bedzie Two Worlds II czy bedzie troche

Dnia 24.11.2010 o 20:27, karolekx23x napisał:

wyzsza od tej na stronie .


Mnie się wydaje że ocenę Two World II już ktoś tutaj wcześniej zaspojlerował i wynosiła ona

Spoiler

7, czyli jeszcze gorzej niż na stronie.

Dziwne jak dla mnie jest to że oceny przyznane przez rodzime serwisy/magazyny są gorze niż zagraniczne. A z Wiedźminem 2 odwrotnie pewnie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam takie pytanie do redakcji odnośnie recenzji Two Worlds II, a dokładnie jej wymagań sprzętowych. Głównie chodzi o grafikę. W waszej recenzji piszecie, że wystarczy karta graficzna 128 MB z SM 2.0, a prawie na każdej stronie internetowej jest mowa o minimalnie SM 3.0. Jak to jest? Bo, kurde, nadzieję mi zrobiliście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 00:59, Perry_Cox napisał:


Mam takie pytanie do redakcji odnośnie recenzji Two Worlds II, a dokładnie jej wymagań
sprzętowych. Głównie chodzi o grafikę. W waszej recenzji piszecie, że wystarczy karta
graficzna 128 MB z SM 2.0, a prawie na każdej stronie internetowej jest mowa o minimalnie
SM 3.0. Jak to jest? Bo, kurde, nadzieję mi zrobiliście ;)

Nie wiem czy ci to pomoże ale na Gamezilli w recenzji TW2 pisali właśnie że ma świetną optymalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 17:49, Ostrowiak napisał:

Nie, prowadzi do konstruktywnej dyskusji. Bądź trollingu, lolz.

Swoją droga jak z talonami na filmy? Ponoć problemy sa z paczkowaniem, niektórzy po kilka,
niektórzy żadnego.


U mnie nie było. A cd-action z prenumeraty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numeru nie kupiłem niestety, siła wyższa, zbieram na telefon. Jednak od jakiegoś czasu męczy mnie jedna sprawa. Dlaczego Smuggler zmienił konto na Gramie? Kiedyś miał inny nick i w ogóle, avatar miał chyba nawet. A teraz tak jakby to nie był on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienił konta, z tego co zauważyłem to w pracy pisze ze starego a w domu z tego bezawatarowego "TojaSmuggler" które to powstało bo zapomniał passów do pierwszego i tak już zostało. Ot i cała zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 19:30, Tyler_D napisał:

Nie zmienił konta, z tego co zauważyłem to w pracy pisze ze starego a w domu z tego bezawatarowego
"TojaSmuggler" które to powstało bo zapomniał passów do pierwszego i tak już zostało.
Ot i cała zagadka.

Trochę dziwne. "TojaSmuggler". Wcześniej w tym koncie była "dusza", był avatar. Moim zdaniem konto bez avatara to jak człowiek bez duszy, taka rzeźba. Jak Smuggler miał avatara to te opisy numeru jakoś się cieplej przyjmowało ;) Nie wiem dlaczego, taki już jestem. No nic, nie pozostaje mi nic innego jak przeboleć tą sytuację, czekać na kolejne numery i je kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się