kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Pełniaki nawet ładne, ale pewnie i tak kupię CD-ACTION tylko dla pisma ;), ale w tym przypadku nie z powodu kompa, tylko już zdążyłem obie gry ukończyć. Mimo wszystko gratuluje wysokiej formy nawet po świetnych ostatnich pełniakach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer oczywiście kupuję. Jedyny fakt, który lekko mnie niepokoi to konsolowy exclusive na okładce numeru i recenzje bardzo słabych IMO gier na PC(oczywiście ten stan rzeczy nie jest zależny od samego CDA). Pełniaki w sumie OK, kolejna gra od Capcomu i następna gra z wizerunkiem panny Croft stanowią całkiem niezły duet, aczkolwiek zagram dopiero, jak uporam się ze spoorymi zaległościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupie,choć ze względu na pismo,bo w pełniaki chyba nie zagram.Na pewno przeczytam o grach na iOS,podsumowanie i recenzje killzona 3. A skoro kosztuje standardową cenę do najprawdopodobniej kupię ten numer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej by było jakby CDA przeistoczyło się w stricte konsolowe czasopismo... Ale i tak idą w dobrym kierunku i po około roku olewania Actiona kupię go, chociażby dla recki KZ3 i zapowiedzi U3. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 21:30, Chaotizz napisał:

Moim zdaniem najlepiej by było jakby CDA przeistoczyło się w stricte konsolowe
czasopismo...

Na rynku są już dwa wystarczające, które kreślą tylko o konsolach :P. Jakby jeszcze CDA dołączyło to co by zostało na PC''ty? Play ze swoim czyszczeniem magazynów :P hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 21:59, Chaotizz napisał:

PCty i tak już ochodzą do lamusa... Nawet w Polsce. Powoli, ale odchodzą.

Tia... od ponad 25 lat, jak sięgnę pamięcią. Miały zdechnąć dawno temu.

Może za kolejne 25 faktycznie znikną.
...


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 22:33, Darkstar181 napisał:

Nie.


Może znikną za te 25 lat w strefie graczy, ale raczej nie zanosi się na ich zniknięcie do użytku w firmach itp. przez najbliższe... w uj lat ;) Więc wy wszyscy prorocy, nie prorokujcie. Poza tym to piractwo zabija pecety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 21:30, Chaotizz napisał:

Moim zdaniem najlepiej by było jakby CDA przeistoczyło się w stricte konsolowe
czasopismo... Ale i tak idą w dobrym kierunku i po około roku olewania Actiona kupię
go, chociażby dla recki KZ3 i zapowiedzi U3. ;]

Aha. Moim zdaniem jest dobrze tak jak jest. Redakcja dobrze robi, że przystosowuje się do sytuacji na rynku, ale całkowite odrzucenie PC nie byłoby dobrym wyjściem. Cieszę się, że panowie piszą o konsolach, bo to też mnie interesuje, ale gdyby pisali TYLKO o konsolach, to bym na pewno przestał kupować i podejrzewam, że nie byłbym w tym osamotniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem numer w swoje łapki. Raczej słaby, nic w sumie ciekawego nie ma, prócz K3.

Jedna uwaga- co to za myśl miesiąca w Na Luzie? Kiedyś tam wrzucaliście coś głębokiego, błyskotliwego, z humorem. A to wygląda jak opis z GG 13-latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 20 minut temu zakupiłem ten najnowszy numer i szczerze mówiąc nic dla mnie ciekawego, poza pełniakami może nie było. Przeczytałem tylko na razie reckę Killzone''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer oczywiście kupiłem, nie zagłębiałem się jeszcze w treść, ale znalazłem już pewną informację na okładce (oczywiście w pewien sposób ukrytą). Wszyscy posiadacze nowego CDA niech przyjrzą się dokładnie dolnej części okładki, najlepiej pod światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Twojego pytania dotyczącego recenzji Lost Planet 2 w CDA: znalazłem numer, w którym gra jest opisywana, dokładnie jest to wydanie na maj 2010 r.(chodź gra była testowana wówczas wyłącznie na konsolach, widocznie redaktorzy uznali, że pomiędzy edycją na komputery osobiste i konsole next-genowe nie ma żadnych znaczących różnic, dlatego nie poświęcili osobnego testu dla wersji na PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci wielkie za info, zaraz wezmę się do czytania. Recenzję musiałem przeoczyć. LP2 jest tytułem z segmentu AAA więc IMO powinni zrecenzować również edycję PC (starzy Indianie powiadają, że CDA było niegdyś pismem o grach na komputery osobiste, hehe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się