kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2011 o 11:40, 8bit napisał:

Czy w tym numerze będzie może gadżet wakacyjny 2011?

Z tego co mi wiadomo to są dodawane w lipcu/sierpniu. Rzadziej w czerwcu. Myślę,że SMG by poinformował tutaj w temacie.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 12:41, BartexooN napisał:

> Czy w tym numerze będzie może gadżet wakacyjny 2011?
Z tego co mi wiadomo to są dodawane w lipcu/sierpniu. Rzadziej w czerwcu. Myślę,że SMG
by poinformował tutaj w temacie.
Pozdro.


A juz na pewno bylby w spisie tresci uwzgledniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 09:56, meryphillia napisał:

Zdaję sobie sprawę, szczególnie że autor gry w bagienku fundomu rpg krajowego już zasłynął
mocno swoją megalomanią. ;)
Tak czy siak cel zacny i polecam w przyszłości dogadać się jeszcze z autorem nie mniej
świetnego krajowego systemu "Klanarchia". ;)


Why not, jesli pomysl sie spodoba, to mozna go ciagnac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler: Podoba mi się, że dajecie ostatnio pełniaki różnych gatunków. I to do tego dobre jak GT Legends czy ARMA II! Może w ten sposób gracze przekonają się do trochę bardziej wymagających i realistycznych gier. Co do RPG to też ciekawy pomysł. Zawsze chciałem zagrać w prawdziwe RPG, ale nigdy nie miałem z kim... :(((( Może teraz się załapie na jakimś forum. Choć i tak to nie to samo, pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 14:56, necron1501 napisał:

Czy w CDA była recenzja/wrażenia/albo coś w tym stylu Hunted: Demon''s Forge?

Chyba tylko zapowiedź jakiś rok temu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 15:28, HumanGhost napisał:

ryzykowne posunięcie. Dawać niszową produkcję jako właściwie jedyny pełniak. Robotica?
Pierwsze słyszę.

A ARMA II to pies ? Inna sprawa że ta też raczej nie jest dla szerokiego grona, ze względu na poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to on chyba właśnie o ARMA pisał :P. Stołowa gra RPG i to jeszcze w PDF? Nie wiem, co o tym myśleć (zwłaszcza o tym drugim aspekcie). Parę ciekawych tekstów też jest, ale to w sumie tyle, numer mam niby zamiar kupić, ale zaczynam poważnie się nad tym zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 16:25, Darkstar181 napisał:

A ARMA II to pies ?


Hehe no o nią mi właśnie chodziło. Choć daleki jestem od stwierdzenia, że to słaba gra (wręcz przeciwnie, moim zdaniem) to nie sądzę żeby zrobiła furorę wśród czytelników CDA. Z prostego powodu - jest trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 18:01, HumanGhost napisał:

> A ARMA II to pies ?

Hehe no o nią mi właśnie chodziło. Choć daleki jestem od stwierdzenia, że to słaba gra
(wręcz przeciwnie, moim zdaniem) to nie sądzę żeby zrobiła furorę wśród czytelników CDA.
Z prostego powodu - jest trudna.


To prawda. Sam kiedyś grałem w demo i jest to chyba najtrudniejszy fps w jakikolwiek i kiedykolwiek grałem. Co nie zmienia faktu że z chęcią zrobię drugie podejście. Jeżeli będzie mi szło tak jak za pierwszym razem... to najwyżej pobawię się edytorem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, już myślałem, że w tym numerze będzie recenzja Duke''a/


//

Mógłby mi ktoś powiedzieć, w którym numerze była recka Gothic 3 Zmierzch Bogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 19:59, Hommicide napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć, w którym numerze była recka Gothic 3 Zmierzch Bogów?


Numer 161, 02/09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos w temacie nowego CDA dziwnie cicho. Poszedlem rano do kiosku Kolportera i okazalo sie, ze nowego numeru nie ma w sprzedazy. Poszedlem do kiosku Ruchu, ktory jest na przeciwko Kolportera (po drugiej stronie ulicy) i tam nowy numer nabylem bez problemu. Pierwsze co przeczytalem to oczywiscie zapowiedz Batman: Arkham City. Coz wyglada na to, ze bedzie swietny suquel swietnej gry. Poczytalem o bledach w Wiedzminie, z wiekoszoscia sie zgadzam, ale nie wiedzialem, ze w instrukcji obslugi nie ma opisu co robic z mutagenami. Tak to jest jak sie przeglada manuala tylko bardzo pobieżnie. :) A te nietoperzyki na okladce sa swietne.

Co do pelniaka - nie lubie FPSow ani tych zrecznosciowych ani tych realistycznych, wiec nie dla mnie, ale doceniam, ze pelniak tej klasy pojawia sie na coverze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony z recki Section 8: Prejudice :P
Gra jest warta swojej ceny szkoda że w Polsce nie wyszła ;]
Daje mi więcej frajdy niż nie jeden FPS

A co do pełniaka to przetestuje bo słyszałem że jest mocny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się