kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2007 o 00:27, awesome napisał:

> > > >.........

Ta, takie gusta, że od 7 numerów nic nie instalowałem z tych coverów. Same bzdety nie warte
uwagi. A niech se ma ocene 7,5/10 tylko trzeba zauwazyć że taką ocene to gra jakaś zdobyła
5 czy iles tam lat temu, a teraz to by nawet 4 nie zdobyla.

ballance jest warte uwagi wymaga nie tylko zręczności ale i pomyślunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, ale wam te gry w sumie działają xP. Zawsze coś macie, ja to CD-A tylko do poczytania kupuję. Ba, wszelkie bonusy są w exe, to nawet muszę program rozpakowujący emulować XD.
Nie mówiąc o grach - dają crapy, ale czasami można sobie pograć. Ja nie mogę, bo zwykle jak coś poprawnie się emuluje, to kwestia tego, że Cedega była na to przygotowana, więc o mniej znanych tytułach i komfortowej grze mogę często zapomnieć ;-).
Gothic działa, o ;->!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 00:33, Choinix napisał:

Ta, ale wam te gry w sumie działają xP. Zawsze coś macie, ja to CD-A tylko do poczytania kupuję.
Ba, wszelkie bonusy są w exe, to nawet muszę program rozpakowujący emulować XD.
Nie mówiąc o grach - dają crapy, ale czasami można sobie pograć. Ja nie mogę, bo zwykle jak
coś poprawnie się emuluje, to kwestia tego, że Cedega była na to przygotowana, więc o mniej
znanych tytułach i komfortowej grze mogę często zapomnieć ;-).
Gothic działa, o ;->!

co masz z systemem masz winde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 00:46, MrSmok napisał:

a u mnie kase już mama trzyma :D , zawsze to ona daje mi pieniądze na nowe CDA


Witaj w klubie! :) Mamy dobrych "sponsorów", prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 00:36, Pediator napisał:

/ciach
co masz z systemem masz winde?


[sarkazm]Na pewno, mam Winde i muszę emulować programy z Windowsa.[/sarkazm]
A, bo ja jestem wolny człowiek. Ale jednak uważam, że chociaż bonusy mogli by w zwykłe rary/zipy pakować. Szkoda, że zrobili ten swój śmieszny "auto-rozpakowiwel".
Dobrze, że istnieje coś takiego jak Wine jeszcze. Nie wyobrażam sobie klikania w Cededze za każdym razem "install game/select directory/select game type/name itd itp ;p".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 00:33, Pediator napisał:

> > > > >.........
>
> Ta, takie gusta, że od 7 numerów nic nie instalowałem z tych coverów. Same bzdety nie
warte
> uwagi. A niech se ma ocene 7,5/10 tylko trzeba zauwazyć że taką ocene to gra jakaś zdobyła

> 5 czy iles tam lat temu, a teraz to by nawet 4 nie zdobyla.
ballance jest warte uwagi wymaga nie tylko zręczności ale i pomyślunku



E tam, mało sie tam mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


czyli masz linux''a ?
więc linux *exe normalnie nie uruchamia ?
ale cd-a z grami, bonusami czy bez i tak jest świetne.

p.s. jak masz problem z uruchomieniem tych bonusów to mogę wysłać ci wersje rozpakowaną a ponownie spakowaną winrarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


czyli masz linux''a ?
więc linux *exe normalnie nie uruchamia ?
ale cd-a z grami, bonusami czy bez i tak jest świetne.

p.s. jak masz problem z uruchomieniem tych bonusów to mogę wysłać ci wersje rozpakowaną a ponownie spakowaną winrarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 13:37, Pediator napisał:

p.s. jak masz problem z uruchomieniem tych bonusów to mogę wysłać ci wersje rozpakowaną a
ponownie spakowaną winrarem


Nie no, coś Ty, problemów nie mam, bo ja zawsze sobie jakoś poradzę, jednak mimo wszystko uważam, że powinni normalnie od razu wrzucać pliki do rar''ów, czy zip''ów, bo o tyle co gry - mogą ruszyć, ale nie muszą, to np. tapety zawsze by się przydały, a utrudnianie życia w niektórych wypadkach nie jest przyjemne :D.

Co do samego CD-Action - ja również uważam, że z płytką czy bez i tak jest świetne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie będę często kupował CDA :(( Idzie na to za dużo kasy :( Od teraz będę kupował tylko numery urodzinowe... tak wyszło ;( Buu co ja zrobię bez kochanego pisma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 13:43, Choinix napisał:

>
Co do samego CD-Action - ja również uważam, że z płytką czy bez i tak jest świetne :D


Ja praktycznie od początku wydania pisma kupuje je tylko ze względu na "literki", a nie zawartość płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Action to czasopismo dla kazdego.Kiedy byłem młodszy kupowałem dla płytek, a teraz zawsze, nawet gdy jest jakaś kiczowata gierka.Że cena wysoka? Za jakośc sie płaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 13:48, Airuk napisał:

Ja już nie będę często kupował CDA :(( Idzie na to za dużo kasy :( Od teraz będę kupował tylko
numery urodzinowe... tak wyszło ;( Buu co ja zrobię bez kochanego pisma?



Tylko, że numery urodzinowe takie super wcale nie są. Aktualny wcale nie jest lepszy od innych mimo, że jest urodzibowy więc to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:01, awesome napisał:

>
Tylko, że numery urodzinowe takie super wcale nie są. Aktualny wcale nie jest lepszy od innych
mimo, że jest urodzibowy więc to różnie bywa.


No... ten numer.. nie chciało mi się w nim wszystkiego czytać, jak prawie zawsze.

PS. Gratulacje z powodu Brygadzisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i muszę tu dodać że jeszcze za niepotrzebne dodatki płacimy o 5 zł więcej za nasze pisemko !!!
( dla mnie to nie problem zapłacić te 5 zł wiecej ale np... dla Aiurk to już problem nie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:03, edeń napisał:

> >
> Tylko, że numery urodzinowe takie super wcale nie są. Aktualny wcale nie jest lepszy od
innych
> mimo, że jest urodzibowy więc to różnie bywa.

No... ten numer.. nie chciało mi się w nim wszystkiego czytać, jak prawie zawsze.

PS. Gratulacje z powodu Brygadzisty :)



oO dzięki, wreszcie ktoś zauwazył :)
Zobaczymy co to ten nastepny numer CDA będzie wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY POMOCY POMOCY
Kupilem dzis windowsa viste ultimate 32 bit.
Wszystko dobrze dzilalo , ale niepotrzebie zainstalowalem sterowniki do karty graficznej i wylaczylem aero .
Gdzie moge Właczyc aero lub zainstalowac poprzednie sterowniki ps mam radeona 9550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się