Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drugi dodatek do gry Galactic Civilizations II w produkcji

21 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Galactic Civilizations II, jedna z najlepszych pecetowych strategii turowych wydanych w 2006 roku, doczeka się drugiego dodatku - pierwszym był Dark Avatar, jeden z najlepszych add-onów wydanych do tej pory w tym roku. Czy Twilight of Arnor będzie kontynuować tę chlubną tradycję?

Przeczytaj cały tekst "Drugi dodatek do gry Galactic Civilizations II w produkcji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups trzeba odrobić zaległości. W GC II grałem tylko w demo, ale nieźle mnie wciągnęło (szczególnie budowa statków, która jest świetna). Jak będzie jakiś pakiet gold z podstawką i dwoma dodatkami to sobie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 12:30, kindziukxxx napisał:

to super, kolejne godziny do spędzenie przy GC:II

Bardziej kolejne doby :P
Noo... następny dodatek. Bo już prawie wszystko odkryłem w pierwszym addonie i podstawce, więc będzie dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GC1 wydał CDP, ale dodatku już niestety nie...
GC2 wydała Cenega, ale dodatku już niestety nie...
Drugiego dodatku do GC2 też nie wydadzą...

Czy polscy dystrybutorzy widzą jedynie najbardziej znane tytuły? Zapominają o tym, że gdzieś na świecie są bardzo ładne perełki, często lepsze od wielkich "niby mega hitów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GC1 GOLD [GC1 + Dodatek] został wydany w Polsce przez firmę Play z ichnim czasopismem 1/2006
zawsze możesz sprawdzić stronę polskiego wydawcy lub sklepu online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 13:55, Galadin napisał:

Czy polscy dystrybutorzy widzą jedynie najbardziej znane tytuły? Zapominają o tym, że gdzieś
na świecie są bardzo ładne perełki, często lepsze od wielkich "niby mega hitów".


Zgadzam się po wydaniu tego dodatku Cenega powinna w przyzwoitej cenie wydać "Złotą Edycję" GC 2 z obydwoma dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 17:02, a1a2a3 napisał:

GalCiv 2 z dodatkami w Polsce i po polsku? Miodzio.... Mam nadzieję, iż ktoś poza nami na to
wpadnie.

Jak znam życie, to Cenega już na to wpadła, ale przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać na ten pakiet... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować