Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Games Convention 2007 - podsumowanie dnia pierwszego

75 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 11:01, Gol Galad napisał:

Heh... Te święta, jesień i następny rok będą obfite w hity ;)
Teraz pytanie - co kupić ? :P


Ta ... szkoda tylko, że akurat dla mnie "Te święta, jesień i (prawdopodobnie) następny rok" będą chyba najtrudniejszym i najgorszym pod względem finansowym okresem od wielu, wielu lat. :-/
Akurat teraz, kiedy człowiek ledwo wiąże koniec z końcem , znalezienie pracy graniczy niemal z cudem, a planowany upgrade starego Durona znowu zostaje odłożony, wydają tyle dobrych gier.
Jedyna moja pociecha w tym, że może akurat jak los się odmieni, gry obecnie zapowiadane będą już w tańszych edycjach .. ale to raczej marna pociecha. :-/
Sorry, że akurat tu i teraz wylewam swoje smutki, ale korzystając z chwili, że jestem przy moim starym krzemowcu w celu wysłania kolejnego CV z listem motywacyjnym, wszedłem na forum gram.pl i akurat zobaczyłem ten temat oraz twoją wypowiedź ... i nie wiem dlaczego, ale coś tam w środku kazało mi to napisać. :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może za jakieś 2 lata też się tam wybiorę:) Ale teraz to najbardziej czekam na wieści o Wiedźminie (patriotycznie) i o JoWood, którzy mieli cosik mówić o kontynuacji serii Gothic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:10, Inuyasha SoY napisał:

czemu nie ma na sprzedaż toreb z Wiedźminem? :D


Hehe :) Fajnie by było zaszpanować plecakiem/torbą z Wiedźmina w szkole^^ W sumie to dobry pomysł na gadżet i reklamę [ przecież przede wszystkim do młodzieży gra jest kierowana ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sol, Tudda i Spayka to chyba najłatwiej rozpoznać. :)
Ale bym sobie popykał w tego StarCrafta 2... :-] o Wiedźminie nie wspominając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:32, Szewczu napisał:

Ciekawi mnie kiedy relacja z dzisiejszego dnia ?? Pewnie znów po północy jak wczoraj i pewnie
znów zostanę sam z Lucas the Great hehe...


Hmm może dzisiaj też do późna posiedzę to nie będziecie sami^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol na serverach Fileplanet po 40 min czekania na MoH:A. A ja już zassałem:) idę grać. Jak skończę to napiszę jakie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakieś sensowne podsumowanie! Oby takich jak najwięcej.

ps. ta pani z 3 obrazka to Xena - Wojownicza Księżniczka czy druidka z WoW?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 11:23, Dann napisał:

Akurat teraz, kiedy człowiek ledwo wiąże koniec z końcem , znalezienie pracy graniczy niemal
z cudem, a planowany upgrade starego Durona znowu zostaje odłożony, wydają tyle dobrych gier.


Wielu twierdzi, że coraz mniej dobrych gier. ;)
A poważnie - nie dalej jak w lutym przesiadlem sie z Durona 850 MHz i GF 4 Ti4200 na Core Duo 6400 i GF 7900 GTO; na Duronie pracowałem od 2001 roku - aż za dobrze wiem, o czym mowisz.

Dnia 23.08.2007 o 11:23, Dann napisał:

Jedyna moja pociecha w tym, że może akurat jak los się odmieni, gry obecnie zapowiadane będą
już w tańszych edycjach .. ale to raczej marna pociecha. :-/


No cóż, odkładałem przez rok, ale w końcu się udało. Powodzenia życzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 13:07, GanD napisał:

W końcu jakieś sensowne podsumowanie! Oby takich jak najwięcej.

ps. ta pani z 3 obrazka to Xena - Wojownicza Księżniczka czy druidka z WoW?;)


Stawiam na Everquest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Demko warte czekania. Pierwsza plansza całkiem duża. Na sprzęcie C2D E6400 2GB RAM 750 Mhz Zalman gf 7900GS 256 gierk na rozdzielczości 1280-1024 nie schodzi poniżej 30 klatek. Fajowo wygląda efekt blur.

20070823135647

20070823135715

20070823135726

20070823135748

20070823135801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować