Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spellbound stworzy czwartego Gothica

138 postów w tym temacie

lol... Piranha Bytes nie robi G4?? Moim zdaniem to sprzedanie swojej wiary, swojego najlepszego i jedynego dobytku... Ale może nowej firmi uda się zrobić gę z mniejszymi wymaganiami :P Poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, PB straciła u mnie wiele, gdy zaprezentowali świetnie zoptymalizowany silnik do Gothica 3...
Zresztą trochę świeżości się w serii przyda - bo ja cały czas widzę tego samego Gothica, nawet grafiką są identyczne [wbrew pozorom, że z części na część ładniejsza, to i tak widać tę samą "nutkę" :P], sposobem "życia" itd.
Może nawet wyjdzie z tego coś dobrego, a jeżeli nie, to mówi się trudno... prawdę mówiąc po Gothicu 3 już nie spodziewałem się żadnej części, poza tym "Online" O.o ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaiste dość dziwny wybór by przekazywać jedną z najpopularniejszej serii RPG w ręce osób, która RPG-ami nigdy się nie zajmowali, a to mówienie, że to będzie najlepsza część serii to takie trochę gadanie na wyrost... Nie jestem nastawiony optymistycznie, jednak może coś z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pirania robiąc Gothica 1 też nie miała nic wspólnego z RPG jej pierwsza gra nie była świetna a Spellbound ma na koncie jedną dobrą grę i inne na niskim poziom no dobra przesadzam na średnim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 08:50, Irc100 napisał:

Jezu.....nie mogli to dać ubisoftowi albo bioware jakiemuś innemu poważnemu studiu......aha,
mniej kasy by wtedy dla nich by było ;)


Wiem że marzę ale możliwe że było by fajne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pomimo tego, wydawca i nowo wybrany developer zgodnie i optymistycznie twierdzą, że Gothic 4 będzie najlepszą częścią serii" no chyba watpie najlepszy to byl gothic 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"[...]wydawca i nowo wybrany developer zgodnie i optymistycznie twierdzą, że Gothic 4 będzie najlepszą częścią serii[...]"

Panowie, nie żartujcie sobie, nic nie może być lepsze od G1, chyba, że jej Remake oparte na starym silniku, z kilkoma usprawnieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych, co drą się na Piranie, że nie robi 4 części: Prawa do trylogii miała Piranha, ale JooWood zastrzegł sobie prawo do marki Gothica, więc może robić tyle części, ile dusza pragnie...
Do tych, co nie lubią Piranii z tego powodu, że silnik był źle zoptymalizowany: JW popędzało ciągle Piranhe Bytes, by gra wyszła jak najszybciej. Nie dało się inaczej zrobić, gdyż JW naciskał. Cóż, coś kosztem czegoś. Gdy powiedzmy to sobie szczerze, Gothic 3 nie był taką produkcją jaką miał zostać JW wściekło się na Piranhę, rozwiązało z nią kontrakt i przejęło prawo do następnych części, które PB chciała zakończyć na 3 części. Cóż, po tym incydencie oraz innym, którego tu wymieniać nie będe JooWood wiele stracił w moich oczach.
Co do tematu - niegdyś zagrywałem się w Desperados, które jest świetną grą. Cóż, może jakoś się uda zmajstrować 4 Gothica, ale to już nie będzie ten Gothic, co kiedyś... Na szczęście PB też tworzy jakąś grę, szczegóły nie są znane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 08:50, Inki napisał:

Pirania robiąc Gothica 1 też nie miała nic wspólnego z RPG jej pierwsza gra nie była świetna
a Spellbound ma na koncie jedną dobrą grę i inne na niskim poziom no dobra przesadzam na średnim.


Wtedy było inaczej niewielu spodziewało się że Gothic będzie hitem więc twórcy nie mieli presji fanów i mogli zrobić tą gre tak jak chcieli, a teraz fani domagają sie pożądnej gry a niedoświadczony developer może temu nie sprostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy to dobrze wyjdzie....Miejmy nadzieje...A moim zdaniem Gothic 3 mimo tych bug''ow i wymagań jest bardzo dobrą grą....No przynajmniej dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować