Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2007 o 21:28, Sebo7 napisał:

5,99 zł. ( gra + gazety ), mogłeś zobaczyć pare postów wyżej ....

Hehe nie zrozumiałeś mnie ;]. Chodziło mi za ile DNI będzie demo a nie ile kosztować będzie ;] .

PoTomek

Dzięki wielkie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płyta z demem Wiedźmina będzie w środowym (12.12.2007) wydaniu, a kolejny DVD z grami w czwartkowym (13.12.2007). Naprawdę tak trudno przeczytać kilka wcześniejszych postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:37, ShaDoW Energy napisał:

Nie wiecie może co jest dzisiaj?


Piątek :)
A tak na serio, jeśli chodzi Ci o gry, to nic, bo GW wydaje co tydzień w czwartek serie z grami z kolekcji klasyki CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:39, Uspatente napisał:

> Nie wiecie może co jest dzisiaj?

Piątek :)
A tak na serio, jeśli chodzi Ci o gry, to nic, bo GW wydaje co tydzień w czwartek serie z grami
z kolekcji klasyki CDP.

Ehh cóż dzięki, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, widzę że w następny czwartek dostaniemy Fallouta Sagę xD Na bank kupię. Nie bijcie, ale nigdy nie grałem w tą grę i chcę sprawdzić na czym polega jej kultowość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:50, kolektor napisał:

Ooo, widzę że w następny czwartek dostaniemy Fallouta Sagę xD Na bank kupię. Nie bijcie, ale
nigdy nie grałem w tą grę i chcę sprawdzić na czym polega jej kultowość ...


Nie będziemy bili... od razu na stos i podpalimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwie płytki z GW wymiatają ale ta trzecia... No cóż Spellforce''a Złotą Edycję mam jeszcze ze starej Extra Klasyki a Sagę Fallouta kupiłem jak wyszła w Extra Grze. Wie ktoś co będzie za dwa tygodnie? Osobiście mam taką cichą nadzieję że dadzą Tormenta albo Arcanum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 17:21, Marcin321 napisał:

Pierwsze dwie płytki z GW wymiatają ale ta trzecia... No cóż Spellforce''a Złotą Edycję mam
jeszcze ze starej Extra Klasyki a Sagę Fallouta kupiłem jak wyszła w Extra Grze. Wie ktoś co
będzie za dwa tygodnie? Osobiście mam taką cichą nadzieję że dadzą Tormenta albo Arcanum :)

gdyby mogli wydać tormenta, już dawno była by pewnie wersja dvd. Niestety nie ma aktualnie od kogo kupić praw do reedycji takowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 17:24, sig. napisał:

> Pierwsze dwie płytki z GW wymiatają ale ta trzecia... No cóż Spellforce''a Złotą Edycję
mam
> jeszcze ze starej Extra Klasyki a Sagę Fallouta kupiłem jak wyszła w Extra Grze. Wie ktoś
co
> będzie za dwa tygodnie? Osobiście mam taką cichą nadzieję że dadzą Tormenta albo Arcanum
:)
gdyby mogli wydać tormenta, już dawno była by pewnie wersja dvd. Niestety nie ma aktualnie
od kogo kupić praw do reedycji takowego.

Ale może uda im się i będzie wielki comeback.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę wkurzony jestem bo całkiem niedawno kupiłem sobie SpellForce i Fallouta w extra klasyce a tu wychodzi kilka razy taniej w wyborczej. Pech to pech...
Ostatnio to numer zrobiłem, specjalnie wstałem pół godziny wcześniej niż zwykle tylko dlatego, żeby mi wyborczej nie wykupili ;) No i pogoniłem do kiosku w mrozie zaspany i w kapciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 22:49, Marcin321 napisał:

Jak już pisałem to z Tormentem to tylko cicha nadzieja :)


Nie dają od dawien dawna w EKN i tym podobnych seriach, a mieliby dac do gazety ? Do gazety :) ?!?! Przecież to profanacja i do tego marny interes. Zresztą co to wogóle za wydanie w gazecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsze w gazecie niż w ogóle... :P Co ty się tak burzysz o to? Mi tylko chodziło o to, że bym się bardzo ucieszył gdyby Torment był na którejś ze płytek GW mimo, że wiem jak małe są na to szanse :) W końcu taki Sacrifice też nie jest do kupienia w sklepach, a jednak go dali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować