Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ultima Online: Kingdom Reborn debiutuje w USA i Kanadzie

34 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Studio EA Mythic ogłosiło, że oczekiwany przez fanów nowy klient graficzny do dziesięcioletniej już Ultimy Online, poprawiający oczywiście przede wszystkim wygląd gry, został wypuszczony do sieci. Niestety, na razie tylko Amerykanie mogą sprawdzić jak stary król gier MMO prezentuje się w nowych szatach.

Przeczytaj cały tekst "Ultima Online: Kingdom Reborn debiutuje w USA i Kanadzie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojk chyba sobie toto ściągnę :D w końcu nie "oślepnę " przez tą grafikę :D ze zwykłem " Ultimy " :D będzie sie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:38, Gaguś napisał:

co to

Wejdź na główną stronę gram.pl i sobie przeczytaj.
Mnie tam to wcale nie ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu wiem o KR. Jest super patrząc po screenach.
Ludzie, nie mówcie tu o takich ekstrementach jak Tibia... proszę, mdli mnie sama nazwa tego czegoś ( bo grą tego nazwać nie można)
UO forever. UO było praktycznie pierwszym MMO (no wiem, Everquest też :P). Najlepiej rozbudowana gra na świecie :)
UO nigdy się nie nudzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaach... Super. Kocham Ultimę Online i grałem bardzo dużo na starym silniku, teraz pewnie powrócę - chociaż wiem, że przez to będę stracony dla świata. Jak dla mnie - ideał MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech to... Przez ten szatański pomiot prawie wtopiłem na 3 i 4 roku. Widzę że teraz będzie łamać życiorysy kolejnym pokoleniom. Ultima NOT DEAD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:05, Griezzlie napisał:

Ciekawe czy Tibia doczeka sie kiedyś takiego liftingu... :)


nie zasluguje na to :P. A UO jest jak diablo czy starcraft - niesmiertelne ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sława i chwała Ultimie Online Najstarszej i najlepszej grze MMORPG na świecie :D Nie żadne Wowy itp. ale UO :D Mam nadzieje że nowa wersja okaże się warta poprzednich... chociaż jakość gry jest uzależniona od ludzi tworzących serwer :D Pozdrawiam wszystkich grających w UO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować