Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram.TV - w nowej oprawie graficznej już w tę sobotę!

85 postów w tym temacie

No w końcu gram.tv pojawi się na antenie. Będę miał co robić w sobotnie ranki. Zajawka całkiem fajna i na pewno lepsza od robota.:) Jako że nie mam Hypera to będzie jedyny program o grach, który będę mógł obejrzeć. Może uda mi się wygrać znowu w konkursie (oby tylko nie było "kto pierwszy, ten lepszy"). :D

BTW. Co z konkursami czarwcowymi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D A jeszcze niedawno gram.pl twierdziło że nie ma nic, ale to absolutnie niiiic wspólnego z gram.tv ;P Teraz wyszło szydło z worka ;) Widać, że po pierwszej "edycji" program jakąś tam popularność sobie zyskał jednak (wbrew wypowiedziom wielu "proroków" po jego pierwszych odcinkach), no i teraz zainwestowali w większy profesjonalizm. Jak zobaczyłem to nowe logo, to zdrowo się uśmiałem ;) Oczywiście nie mam nic przeciwko, nowa szata graficzna i czołówka jest o sześć nieb lepsza od tego koślawego robocika w czerwieni. No a oficjalna stronka przynajmniej oszczędzi nam tysiąca postów po każdym programie w stylu: "jakie było pytanie konkursowe?", "jakie gry były prezentowane?", itd.

Nowa pora też z pewnością wszystkich ucieszy. Czyli ogólnie rzecz biorąc: świetnie, wspaniale i w ogóle cudownie :)
Tylko ta "zajawka"... heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to ten program jeszcze leci ? ;)
Całkiem o nim zapomniałem, na początku obejrzałem jakieś 3 odcinki, jednak nie wzbudził on we mnie jakichś pozytywnych emocji. Już bardziej podobał mi się GameBox...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki jest sens istnienia tego programu. Szanujący się gracz, nie będzie go oglądał i patrzył tylko na gry CDP (o, przepraszam - w najnowszym odcinku będzie CoJ Techlandu), natomiast cała reszta - powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:38, Vojtas napisał:

Najlepszy jak do tej pory był Escape.


Mógłbyś przybliżyć Mi ten program? Wiesz chodzi Mi oto kiedy był emitowany i na jakim kanale, bo za Chiny Ludowe nie mogę sobie przypomnieć tego programu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować