Zaloguj się, aby obserwować  
NuGGet

GTI Racing - Temat Ogólny

64 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 22:05, Mixon1988 napisał:

Po zainstalowaniu i uruchomieniu tej gierki myślałem że włączyłem Xpand rally ;D
Wrażenie minęło gdy zajrzałem do salonu z samochodami i zobaczyłem same golfy. No ale interfejs
naprawdę podobny i jeszcze te jeżdżące samochody w tle menu. Ogólnie gry bardzo podobne w końcu
od jednego producenta...

No strasznie podobne są ich gry :)
A co do wozów... to nawet kilka ciekawych VW się potem pojawia (nie golfów) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTI Racing bardzo mi sie spodobał. Zazwyczaj samochodówki odrzucam w połowie gry, a tu niespodzianka. Właśnie zaliczyłem wszystkie plansze (w tym jedna z brązowym medale, 2 ze srebrnym i reszta złote). Bardzo miło sie gra w tę gierkę, jest łatwa i się nie nudzi. Teraz mam zamiar zainstalować sobie Xpand Rally, bo pamiętam, że kiedyś zaraz po zainstalowaniu, usunąłem z dysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie mogę kupić vinyle ,jeśli można je zamontować ale widzialem że przeciwnicy mają fajne wzorki na bokach samochodu.

Moras1990--> Mnie Xpand Rally na początku bardzo wciągnęło ale zdolałem dojść do ok.55% i już nie miałem ochoty w to grać (długa gra, a ciągle podobne wyścigi). Ale mam nadzieję, że GTI Racing przejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzeć ile jest klas samochodów w grze??I jeszcze jedno na razie odblokowałem samochody do klasy progress a kiedy dostępne są takie cacka??:

20070909202420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra całkiem fajna, jedyne co tak naprawdę wkurza to OKROPNA muzyka i takie sobie dźwięki silników. Reszta ujdzie, a przyjemność płynąca z jazdy jest jak dla mnie bardzo dobra ;)

PS. Chętni do sesji multiplayer niech piszą na numer gg: 10395937. Ustalimy wszystko ;) Aha - dzisiaj na grę nie ma już szans, prędzej jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie gra podobała:) Może nie jest jakaś wybitna, ale gra sie w nią przyjemnie:) Narazie mam odblokowane prawie wszystkie klasy samochodów, poza dwoma ostatnimi, ale gra jest bardzo łatwa, i szybko pójdzie:) Spodobały mi się powtórki, i różne filtry które można na nie nakładać (identyczne jak w Xpand Rally:P).
A model jazdy, jak ktoś wcześniej wspomniał, faktycznie jakiś taki dziwny:P Wchodze w zakręty przy 150 km/h i nawet nie wpadam w poślizg:P

Gall historyk >>
Wszystkie klasy samochodów widać, tyle że są zablokowane, jest ich chyba w sumie 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska :)
Słuchajcie mam problem z grą GTI Racing. Otóż to jest mój problem:

ERROR: cannot find texture: data/fx/ch_fx_indicator.png
ERROR: cannot find texture: data/fx/ch_fx_indicator.png
ERROR: cannot find texture: data/fx/ch_fx_indicatortransparent.png
ERROR: cannot find texture: data/fx/ch_fx_indicatortransparent.png
ERROR: cannot find texture: data/interface/er_t_red.png
ERROR: cannot find texture: data/interface/er_t_white.png
ERROR: cannot find texture: data/interface/er_t_green.png
ERROR: cannot find texture: data/interface/er_t_blue.png
ERROR: cannot find texture: data/interface/er_t_yellow.png

Kiedy chcę uruchomic grę to czekam jakieś 30 sekund i nagle pasek zadań znika :/ Jedynym wyjsciem jest menedżer zadań Windows ;/ Czy możecie mi pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 19:48, Los kielbasos napisał:

Kiedy chcę uruchomic grę to czekam jakieś 30 sekund i nagle pasek zadań znika :/ Jedynym wyjsciem
jest menedżer zadań Windows ;/ Czy możecie mi pomóc??

Może spróbuj przeinstalować grę, albo zainstalować nowsze sterowniki do karty graficznej, często pomaga:)
PO tych błędach widze, że chyba coś z teksturami w grze, czyli najlepiej spróbuj przeinstlować stery do grafy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 14:09, pan m. napisał:

Mam tę grę na oku,i wygląda na to,że ją kupię,skoro ją tak pochlebiacie;).A jaki jest mdel
jazdy?Bardziej arcade czy symulator?

Ja sie za bardzo nie znam, ale chyba bardziej arcade:) Bo jeśli wchodze w zakręt przy 200km/h i nawet nie wpadam w poślizg, to nie można tu mówić o realizmie:) A gre polecam, nie jestem może jakaś wybitna, ale naprawde można przy niej spędzić troche czasu nie nudząć się:) I grafika jest całkiem ładna, tylko że tak jak wiele osób pisało, poza samochodami, to ta gra wygląda jak Xpand Rally:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 14:15, NuGGet napisał:

A gre polecam, nie jestem
może jakaś wybitna,

Przepraszam za spam, ale to zdanie dziwnie zabrzmiało:P Miało być "jest" a nie "jestem":P Jeszcze raz sorki za spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Mam problem dotyczący VW Busa w grze GTI Racing... przypadkowo skasowałem VW Busa z mojego garażu... a uwielbiam to auto... Przerażony szukałem auta w salonie we wszystkich kategoriach, lecz bez skutku;( Gdzie i czy wogóle można kupić VW Busa w GTI Racing??

PS: Przeszedłem GTI Racing w 100%;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest 8 klas samochodów-Standard,Attraction,Expenses,Initiation,Progress,Devotion,Addiction i Extreme.
Tego czerwonego W12 Roadster 1998 po lewej odblokujesz w klasie Extreme,a tego po prawej-W12 Coupe 2001-klasę wcześniej,w Addiction.Roadster ma o 70 koni mechanicznych więcej fabrycznie od W12 Coupe,i jest droższy o 15800$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo pozytywnie oceniam GTI Racing. Gra ta spodobała mi się ze względu na piękną grafikę - moim zdaniem, jest ona zbliżona do grafik wiodących samochodówek. Miłe dla oka jest również dokładne odwzorowanie samochodów i, co mnie najbardziej i najlepiej zaskoczyło, autostrad niemieckich. No i również sama fabuła nie jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować