Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2006 o 17:24, olki77 napisał:

Ale ostanio coraz więcej osób dostaje degrady , jak za panowania Knota .
Jak nie degrad to ban , cóż dobre się skończyło , teraz musi być porządek.


Szczerze mówiąc ja ostatnio nie zauważyłem jakiejś wzmożonej aktywnosci modów pod względem degradowania/banowania, kiedyś takich akcji było sporo więcej :) Czyżby TYHE zmiękła? :D
Nowi moderatorzy większośc użytkowników traktuja w sposób nizwykle uprzejmy i przede wszystkim są wyrozumiali. Podoba mi takie podejście do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:27, olki77 napisał:

Nie naprawde jest tego coraz więcej popatrz na zestawienie misięczne z 3 miesięcy .

Byc może nie będę się kłócił, wiesz zaglądam do tylko do kilkunastu/kilkudziesięciu wątków, a wiedzę swą czerpię z mych obserwacji. Cóż statystyki nie kłamią, widocznie userzy dają sporo powodów, by doprowadzic modów o szewskiej pasji. po cichu liczę, że zaczęto tępic spam w kategorii freestyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, moim zdaniem to dobrze, że dbają o porządek. Grunt, żeby nie nadużywali władzy, tj. nie dawali degradów i banów bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w jakich wątkach ?
Ale ogólnie widać , że są nowi modkowie , jest napewno więcej zamkniętych tematów , i nie powiesz mi że nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:34, JayC napisał:

Oj, moim zdaniem to dobrze, że dbają o porządek. Grunt, żeby nie nadużywali władzy, tj. nie
dawali degradów i banów bez powodu.


i kto to mowi.. jaki nick... wogle nie podobny do JayZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:52, olki77 napisał:

Dokładnie w jakich wątkach ?
Ale ogólnie widać , że są nowi modkowie , jest napewno więcej zamkniętych tematów , i nie powiesz
mi że nie .

Owszem jest więcej kłódeczek i dobrze. A o jakie wątki pytasz? Chodzi ci o freestyle (?), jak dla mnie tam wiekszośc wątków to jedna wielka wytwórnia spamu, dlatego mam tą kategorię odpiętą i nie musze na to wszystko patrzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:53, SD4HJ napisał:

i kto to mowi.. jaki nick... wogle nie podobny do JayZ


No co "i kto to mówi?" ? Dostałem degrada za piractwo. A podobieństwo do JayZ nie zamierzone, samo wyszło. Tak naprawdę to o JayZ dowiedziałem się dopiero po powstaniu mojej ksywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak , moźe podasz nazwy , żeby tak unikać je , moźe jakiś modek to zobaczy .
Ja moge powiedziec że Drowia Historia jest strasznie podobna to Historyki.
Ale pamiętam jak jeszcze byłem początkujący , codzinie było z 2 degrady , teraz się uspokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 15:59, olki77 napisał:

No tak , moźe podasz nazwy , żeby tak unikać je , moźe jakiś modek to zobaczy .
Ja moge powiedziec że Drowia Historia jest strasznie podobna to Historyki.
Ale pamiętam jak jeszcze byłem początkujący , codzinie było z 2 degrady , teraz się uspokoiło.

Któregoś razu tak zrobiłem, była to częsc większej awantury o gry forumowe, wynikiem tego było zgrupowanie wszelkich gier do kategorii freestyle, by każdy niezaiteresowany nie musiał oglądac tych wątków. Od tego zasu jestem znacznie spokojniejszy., niedługo nie będe juz potrzebował wizyt u psychoanalityka :D Nie każ mi ponownie szarpac me nerwy. Teraz tematy takie jak wszelkiej maści Historyjki i słowne zabawy dla mnie nie istnieja i niech tak pozostanie. :) A zwalczanie spamu to zadanie dla moderatorów nie mam zamiaru im wchodzic w paradę. Dla każdej sby definicja spamu jest nieco inna, więc to modkom pozostawiam deyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wyłączone pokazywanie Freestyle''u i dziękuję Bogu za to, że pokierował moją ręką z myszką właśnie po to, żeby odznaczyć te tematy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapisałęs sie do histori gram.pl , dzięki tobie utorzony , nową kategorie - dobrze zrozumiałem.
Ja już od ponad 3 miechów nie pisze w takich tematach historyjka i słowna zabawa.
Tylko nagorsze że znjduje się w moich statyskach jako TOP3.
Chcoć raz dostałem degrada , za to że kłóciłem sie z userem , że załozył pewną zabawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 16:08, olki77 napisał:

Czyli zapisałęs sie do histori gram.pl , dzięki tobie utorzony , nową kategorie - dobrze zrozumiałem.


Nie ta kategoria istniała tylkonie była wykorzystywana w ten sposób, poza tym nie tylko ja się awanturowałem w sprawie gier forumowych, było nas znacznie więcej. w końcu moderatorzy wysłuchali naszych lamentów i błagań. Zebrali słowne gierki do jednegowora.

Dnia 03.09.2006 o 16:08, olki77 napisał:

Ja już od ponad 3 miechów nie pisze w takich tematach historyjka i słowna zabawa.
Tylko nagorsze że znjduje się w moich statyskach jako TOP3.


Twoja ewolucja ze spamera w wartościowego użytkownika forum to juz legenda :D Pamietam dobrze twoje początki :P

Dnia 03.09.2006 o 16:08, olki77 napisał:

Chcoć raz dostałem degrada , za to że kłóciłem sie z userem , że załozył pewną zabawe.


Cóż mi się w takim razie upieklo, bo tez wyrażalem głośno swe niezadowolenie z powodu coraz to głupszych zabaw słownych, widac miałem fart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ad do 2 odp.
Teraz się ciesze , pisząc w tym temacie , jako osoba neuturalna a nie jakos ktoś zdegradowany.
Choć dawno ten temat ,nie odpwiedzałem.
Ale slyszales żę czasmi legedny nie zanikają , ale i tak userzy są dobrzy i nie wspominją o moim początkach .
W sensie spamer byłes , jestes i bedziesz. tylko wspominają żę się zmieniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 16:20, olki77 napisał:

ad do 2 odp.
Teraz się ciesze , pisząc w tym temacie , jako osoba neuturalna a nie jakos ktoś zdegradowany.
Choć dawno ten temat ,nie odpwiedzałem.
Ale slyszales żę czasmi legedny nie zanikają , ale i tak userzy są dobrzy i nie wspominją o
moim początkach .
W sensie spamer byłes , jestes i bedziesz. tylko wspominają żę się zmieniłem.

Xhyba nic na to nie poradzisz, bardzo trudno jest zatrzec złe wrażenie, sprawic by ludzie zapomnieli o tym że istniał kieduś olki-spamer. jednak predzej czy później do tego dojdzie. Coz życie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E ja się już nie przejumjue tym , niech mówią co chcą , przecież nie kłamią a jak powiedzą jedno słowo za dużo , do się modek tym zajmie. Moźe jak by był wtedy różowy temat , bylo by inaczej.
Ale co , moźna ze spamera zmienić sie dobrego forumowicza .

SD4HJ - nie ma czego gratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować