Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2006 o 10:26, rolek85 napisał:

no może
oprócz.... ;P


jednego lub nawet dwóch ;D dobra, pożyjemy, zobaczymy, nie przeżyjemy. i tak nikt pewnie nie przeczytałtego posta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 10:40, Evil Khan napisał:

nie kojarzę niestety....

Widać nie udzielacie się w tych samych tematach. Ja akurat dwójke panów kojarze doskonale. Walgierza idzie najszybciej skojarzyć z FM, a Piotrka K. z plebiscytem wizytówek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 10:59, Kukowsky napisał:

> nie kojarzę niestety....
Widać nie udzielacie się w tych samych tematach. Ja akurat dwójke panów kojarze doskonale.
Walgierza idzie najszybciej skojarzyć z FM, a Piotrka K. z plebiscytem wizytówek. :)

OK. THX za info. Teraz trzeba będzie się modlić by nie odpisali na posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:10, Delis napisał:

aa! przyjdzie po ciebie śmierć! albo jeszcze gorzej - moderator ;D

Tak bardzo się boisz moderatorów?? Chyba ci coś zrobili że czujesz przed nimi taki respekt.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2006 o 11:33, rolek85 napisał:

Tak bardzo się boisz moderatorów?? Chyba ci coś zrobili że czujesz przed nimi taki respekt..

Mi to się knot śnił po nocach, gdyby nie jego zbrodnicza działalność dawno byłbym delegatem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Heh, Piotrka K to akurat typowałem na nowego moda i to nie jest zaskoczenie w przeciwieństwie do walgierza.
Życze przyjemnej pracy obu panom ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:58, Budo napisał:


Heh, Piotrka K to akurat typowałem na nowego moda i to nie jest zaskoczenie w przeciwieństwie
do walgierza.

A mnie zaskoczyli oboje ale nie myślę aby był to zły wybór .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 12:03, spider88 napisał:

A mnie zaskoczyli oboje ale nie myślę aby był to zły wybór .

I to jest bardzo dobra odpowiedź ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 12:12, walgierz napisał:

> A mnie zaskoczyli oboje ale nie myślę aby był to zły wybór .
I to jest bardzo dobra odpowiedź ;))

A sróbował by spider powiedzieć inaczej to byuś z nim juz po swojemu porozmawiał :P
A tak na marginesie to gratki choć się nie znamy, życzę miłej i ciężkiej pracy jako Moderator niech Degradziki się sypią jak najrzadziej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem sensu piractwa. Z tego musisz się wyleczyć Jay''uC. Kiedy CDP i Cenega tak się starają, polonizują i różne gadżety dodają, to powinieneś się cieszyc i kupić oryginała. A nie " eee, mogę mieć za darmo, złodzieje z tych dystrybutorów". W czechach np. gry sa porównywalnie droższe do tego jeszcze nie w ich języku. W Niemczech mają Herosów V za 50 euro, do tego bez żadnych gadżetów. Mopże zarabiają więcej, ale w przeliczeniu cena 2x większa. Dlatego cieszmy się z inicjatywy , miast jeszcze smęcić i kraść. Może ty masz inną motywację, może to było tylko raz, ale naprawdę- nie warto. [ rozumiem, że jest wątek o piractwie ,ale rozumiecie...?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tą akurat grę kopiowałem, jak byłem trochę młodszy (w końcu chodzi o NfS: U2, a to nie najnowsza gra), teraz już zrozumiałem i od około roku nie kopiuję płyt, staram się kupować oryginały, czy to z gazetami, czy w EMPiKu (bo tam kupuję gry). Doceniam to, co robią dla nas dystrybutorzy. Naprawdę, wiele jest gier, które wzbudzają moje "pożądanie" (te dodatki, pudełko, no i sama gra, w dodatku po polsku...), a kiedyś miałem tylko jeden sposób na to: pytanie "Kto ma...?" i "Czy możesz przegrać?". A pisałem o tym na forum, bo miałem problem z crackiem i myślałem, że ktoś pomoże i nie wiedziałem, że już takie pytanie jest karalne, jeśli chodzi o pirata.

Żałuję za grzechy i proszę o rozgrzeszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować