Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 12:26, olki77 napisał:

Ja też moźe zagłosuje , ale kiełbasnikna na sucho hmmm .... Dorzuć coś jeszcze :)

To TYHE kiełbaską częstuje :P

Dnia 16.08.2006 o 12:26, olki77 napisał:

Ale wiecie co zauważyłem że teraz ludzie coraz mniej są degradowani a więcej awansują :)

Nasi kochani Mogeratorzy chcą pozostawić po sobie miłe wspomnienia o ile jest prawdą, że będzie wymiana Kadry Modków... tak przynajmniej mi się wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:32, rolek85 napisał:

Nasi kochani Mogeratorzy chcą pozostawić po sobie miłe wspomnienia o ile jest prawdą, że będzie
wymiana Kadry Modków... tak przynajmniej mi się wydaje :P

Może nie wymiana tylko raczej świeża krew dojdzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasi kochani Mogeratorzy chcą pozostawić po sobie miłe wspomnienia o ile jest prawdą, że będzie

Dnia 16.08.2006 o 12:32, rolek85 napisał:

wymiana Kadry Modków... tak przynajmniej mi się wydaje :P


Że niby TYHE and RoBeN go ołej , znaczy sie papa , że niby odchodzą , no nie .
A Mnie się to niepodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:45, Martimat napisał:

nie - niekt nie odchodzi. Będzie raczej "poszerzenie kadry"

Oo.. a któż niby miałby dostąpić tego zaszczytu?

Wybiorą kogoś z forumowiczów,czy kogoś z zewnątrz?(Znaczy sie,zupełnie nowy użytkownik,być może znajomy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:58, rolek85 napisał:

Ciekawe czy jest już jakaś nieoficjalna list kandyatów na nowych, żywszych, lepszych.... Moków??

Ciekawe, czy oni CDP ma jakichś kandydatów ? Czy oni są z forum, czy może całkiem nowe osoby ? Ciekawe.
A co rolek ? Chcesz kandydować ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:47, Darkstar181 napisał:

Wybiorą kogoś z forumowiczów,czy kogoś z zewnątrz?(Znaczy sie,zupełnie nowy użytkownik,być
może znajomy)

Będą to forumowicze , są pewne dociekania które już po cichu padły ale to wszystko co na razie wiadomo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 13:07, spider88 napisał:

> Wybiorą kogoś z forumowiczów,czy kogoś z zewnątrz?(Znaczy sie,zupełnie nowy użytkownik,być

> może znajomy)
Będą to forumowicze , są pewne dociekania które już po cichu padły ale to wszystko co na razie
wiadomo .

Ach,skoro forumowicze, to wybiorą raczej tych,co spedzają tutaj dużo czasu,i nigdy nie byli degradowani... już nawet wiem kogo wybrałby CDP(nie,wcale nie myślę o sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 13:10, Darkstar181 napisał:

Ach,skoro forumowicze, to wybiorą raczej tych,co spedzają tutaj dużo czasu,i nigdy nie byli
degradowani... już nawet wiem kogo wybrałby CDP(nie,wcale nie myślę o sobie)

Też mi się nasuwają na myśl 2 nicki... Też o sobie nie myślę, poza tym ja miałem 1 degrada. W kartotece jestem już notowany, więc nic z tego :p A może będzie jakaś niespodzianka ?! Może nowym modkiem będzie np. Olki77 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej przecież spełniam wszystkie te wymagania! Spędzam tu mnóstwo czasu i nigdy nie byłem degradowany :D. Mógłbym to samo powiedzieć o każdym kto nie był degradowany, lecz nie wiem kto ile tu spędza czasu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 13:10, Darkstar181 napisał:

Ach,skoro forumowicze, to wybiorą raczej tych,co spedzają tutaj dużo czasu,i nigdy nie byli
degradowani... już nawet wiem kogo wybrałby CDP(nie,wcale nie myślę o sobie)

Ogólnie na pewniaka jest typowany jeden który już się bardzo przysłużył i małe co nieco stworzył dla forum ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 13:11, paweusz napisał:

Może
nowym modkiem będzie np. Olki77 ;)

Heh,może i porządek nie byłby większy,ale na pewno byloby na forum weselej:) Olki moderatorem:) Normalnie z krzesła spadłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2006 o 13:13, spider88 napisał:

Ogólnie na pewniaka jest typowany jeden który już się bardzo przysłużył i małe co nieco stworzył
dla forum ;p

Hmmm... ja go tutaj jednak za często nie widuje...ale statystyki fajne,nie ma co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli Vilmar''a! To on się przysłużył i stworzył statystyki! Hm... jeśli będą wybory to będę na niego głosował :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 13:14, Darkstar181 napisał:

> nowym modkiem będzie np. Olki77 ;)
Heh,może i porządek nie byłby większy,ale na pewno byloby na forum weselej:) Olki moderatorem:)
Normalnie z krzesła spadłem:)

A co ?! Młoda krew :) Zawsze to jakieś odświerzenie by było. Poza tym Olki77 zminił się ostatnio na dobre i jest w końcu brygadzistą. Mam bardziej "pewnych" kandydatów, ale nie chcę nic mówić. Wszak to tylko przypuszczenia.
Co to by było, gdyby kNOT "wrócił z martwych" :D Ale by były jaja <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 13:15, mikim napisał:

Masz na myśli Vilmar''a! To on się przysłużył i stworzył statystyki! Hm... jeśli będą wybory
to będę na niego głosował :).

My raczej wpływu na wybór nie będziemy mieli żadnego, to zależy od CDP i obecnych moderatorów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 13:06, paweusz napisał:

Ciekawe, czy oni CDP ma jakichś kandydatów ? Czy oni są z forum, czy może całkiem nowe osoby
? Ciekawe.

Najpewniej będą to Starzy forumowi wyjadacze :)

Dnia 16.08.2006 o 13:06, paweusz napisał:

A co rolek ? Chcesz kandydować ? :)

Jakiś Program Wyborczy zawsze można byłoby ułożyć, ale za młody i za głupi na pilitykę jestem :P i do tego brak czasu...:)

spider88 A moze ty zlożysz swoją kandydatórę na nowego Modka?? Nadawał byś się jesteś taki groźny i gryziesz, zdegradujesz.... a jak trzeba będzie pocieszysz go mówiąc mu "uszy do góry" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 13:26, rolek85 napisał:

spider88 A moze ty zlożysz swoją kandydatórę na nowego Modka?? Nadawał byś się jesteś
taki groźny i gryziesz, zdegradujesz.... a jak trzeba będzie pocieszysz go mówiąc mu "uszy
do góry" :P

He he widzisz bycie moderatorem to dużo obowiązków a bycie forumowiczem to sam fun ;D
Z tym jednak że jednak zdobycie statusu moderatora jest pewnym wyróżnieniem i docenieniem ze strony CDP i jest na pewno miłe nawet sama propozycja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować