Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2006 o 14:55, spider88 napisał:

Nie ma jak to degrad hurtowy , ja nauczyłem się omijać takie tematy szerokim łukiem .

Mnie czasami korci żeby soię dopisać, ale nie chcę zrobicz czegoś głupiego za co by mi się oberwało, a wtedy nie było mi do śmiechu... :)

paweusz a raczej Harmegidon Przykra sprawa, ale nie lubię tego mówić ale należa ło mu się, bo przesadzał czasami, oczywiście nie mam nic do niego choć jeździliśmy po sobie w "Opiszie poprzednika". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:02, paweusz napisał:

No i Harmegidon się doigrał http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6037&pid=774
Wiele ryzykował swoimi wypowiedziami, aż w końcu ktoś nie wytrzmał. Faktycznie czasem przesadzał.


Po tym, co zobaczyłem w linkach podanych przez TYHE śmiem twierdzić, że jest to w pełni zasłużony degrad i nie podlega to dyskusji. I moim zdaniem Harmegidon powinien się cieszyć, że tylko o jeden stopień w dół, ponieważ według mnie jego zachowanie zasługuje na wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lecieć może najwyżej na Ciebie degrad, szczególnie z takimi odzywkami. Był to nie kulturalny, że tak powiem żart. Niech zgadnę, ten temat jest dla Ciebie bardzo bliski. Ja miałem raz degrada, w forumowej zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:31, Wasizi napisał:

Lecieć może najwyżej na Ciebie degrad, szczególnie z takimi odzywkami. Był to nie kulturalny,
że tak powiem żart. Niech zgadnę, ten temat jest dla Ciebie bardzo bliski. Ja miałem raz degrada,
w forumowej zabawie.

Masz racje....nie wiem co we mnie wstąpiło, pójde teraz o swojego pokoju i przemyśle swoje postępowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:55, spider88 napisał:

Nie ma jak to degrad hurtowy , ja nauczyłem się omijać takie tematy szerokim łukiem .

Powiem ci że czasami aż korci żeby się dopisać i komuś dowalić kilka cieplutkich słówek, ale w ostatniej chwili przed dodaniem dobry duszek podpowiada żeby tego nie robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 16:49, rolek85 napisał:

Powiem ci że czasami aż korci żeby się dopisać i komuś dowalić kilka cieplutkich słówek, ale
w ostatniej chwili przed dodaniem dobry duszek podpowiada żeby tego nie robić :)

W końcu degrady i tak się sypią a oni mają zdziwione miny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 16:50, spider88 napisał:

W końcu degrady i tak się sypią a oni mają zdziwione miny ;)

Ale znają takie świetne powiedzonko.... "Uszy... " Ekhm sam zresztą wiesz jak ono się kończy :) Ale dzięki temu że ktoś dostanie degrada mamy o czym pisać w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 16:52, rolek85 napisał:

> W końcu degrady i tak się sypią a oni mają zdziwione miny ;)
Ale znają takie świetne powiedzonko.... "Uszy... " Ekhm sam zresztą wiesz jak ono się kończy
:) Ale dzięki temu że ktoś dostanie degrada mamy o czym pisać w tym temacie :)

........ przemilcze tą waszą krótką rozmówke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 16:52, rolek85 napisał:

:) Ale dzięki temu że ktoś dostanie degrada mamy o czym pisać w tym temacie :)

Właśnie ja jestem świerzo degradowany i będziesz miał o czym pisać :D. Nawet mnie to rajcuje :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować