Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Mi doszła tylko kasa :-/ nie lubię dostawać pieniędzy, bo moim zdaniem to pójście na łatwiznę no i pieniądze szczęścia nie dają. Ale dziadkom się to wybaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem nowe glany od HD, komplet "Gwarancja udanego prezentu, albo zwrot pieniędzy" z Adidasa, odtwarzacz przenośny PENTAGRAM Vanquish R Touch 4GB z panelem dotykowym + karta SD na 4 gb, wodę toaletową Puma Jamaica i kurtkę z Reportera.
Jak widzicie dość hojnie w tym roku :) Jestem naprawdę zszokowany :D
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dużo różnych rzeczy, ale rozwalił mnie prezent od siostry, a mianowicie napój "wyskokowy", bezalkoholowy, o wdzięcznej nazwie Piccolo. :) Warto wspomnieć, że w lutym kończę 20 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien dostane płaski monitor(elektrostatyczny znaczy sie),a tak to dostałem ubrania,ciekawa bielizne(slipy w mikołaje),słodkości,nową klawiature i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm...
- wełniany swetr
- kubek z napisem: "ta herbata jest moja nie twoja ręce precz" :)
- antyramę do plakatu z filmu Tomb Raider
- antyramę z obrazkiem
- książkę "Sługa Boży"
- wino CarloRossi
- koniak Napoleon :)
- słodyczy trochę

i.. jutro jeszcze jedna paczka na mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę słodyczy, film "Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata" na dvd, Test Drive Unlimited z Topsellera oraz książkę "Wieszać każdy może" - Pilipiuka - skromnie patrząc tu na prezenty innych ale mi tam prezenciki jak najbardziej odpowiadają, liczy się gest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dwa sweterki, trochę słodyczy i ... bokserki :) Oprócz tego pada :P Od gry na nim już mnie palce bolą...
Widząc po paczkach to odzież pewnie od rodziców, a pad od brata (sam się mnie pytał co mi kupić). Braciszkowi kupiłem Empire Earth 2 - Złota Edycja, więc ja też będę grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się nazbierało. ^ ^

Jeszcze przed świętami nowego kompa, teraz perfumy, piłkę do nogi, pieniądze oraz słodycze. A po świętach jeszcze przyjdzie książeczka do poczytania na ferie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat dla chwalipiętów :P

Ja dostałem w tym roku Medievala 2 Królestwa, Hearts of Iron 2 z KK, czapeczkę w kolorach flagi Syrii oraz nóż islamski (khindżar się nazywa, też z Syrii, podobno ma rękojeść z kości słoniowej i ostrze ze stali damasceńskiej, fajowy gadżet), dodatkowo trochę kasy i mam anulowała mi dług za Office 2007 oraz być może jeszcze nie będę musiał oddawać jej wszystkich pieniędzy ze stypendium erasmusa (stypendium wypłacają dopiero po przyjeździe, a więc najpierw trzeba ze swoich wyłożyć, w moim przypadku - z rodziców :) A tak w ogóle to najlepszym prezentem jest dla mnie to, że wczoraj po 4 miesiącach wróciłem wreszcie do domu do moich bliskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry :
Władca Pierścieni : Powrót Króla
Conflict : Desert Storm
Spellforce 2 : Władca Smoków

Kasa :
350 zł żywej gotówki :D

Słodycze :
Duuuże pudło :D

Ubiór :
Koszula z golfem
Spodnie moro

Ogólnie dobrze jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 20:34, DreaN napisał:

a ja dostałem (...) , kask na deske

Ja również kask na deske/narty.
>, myszke logitecha ( ma mozliwosc na 1800 dpi !! z 300 stówy kosztowala) ,
Czyli jakieś 30.000 zł?;]

Ja dostałem kask, żelki, czekoladę, piżamę, skarpetki, żel po prysznic, dezodorant, kasę. W tym roku jakoś nie zależało mi na prezentach jak rok temu. W końcu tylko prezenty nie są najważniejsze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak:
- kilka par skarpetek
- majtki
- bluza
- czekolada
- żel pod prysznic
- dezodorant
- i kilka dni temu bo nie chciałem czekać do świąt - Guild Wars: Nightfall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 21:14, Wojtas94 napisał:

> a ja dostałem (...) , kask na deske
Ja również kask na deske/narty.
>, myszke logitecha ( ma mozliwosc na 1800 dpi !! z 300 stówy kosztowala) ,
Czyli jakieś 30.000 zł?;]

Ja dostałem kask, żelki, czekoladę, piżamę, skarpetki, żel po prysznic, dezodorant, kasę. W
tym roku jakoś nie zależało mi na prezentach jak rok temu. W końcu tylko prezenty nie są najważniejsze.
:P

POmylka :] 3 stówy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku otrzymałem: 120zł, fantastyczny skórzany portfel, łod groma słodyczy i ...hmm, komputer, ale to już miesiąc temu (wcześniejszy prezent świąteczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować