Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapis czata z ekipą Wiedźmina po prezentacji gry na targach GC 2007!

48 postów w tym temacie

gram.pl

Wczoraj, punkt godzina 15 rozpoczął się moderowany chat z członkami ekipy odpowiedzialnej za przygotowanie prezentacji Wiedźmina na ubiegłotygodniowych targach Games Convention 2007. Teraz nadszedł czas na podsumowanie tego wydarzenia, w którym uczestniczyć mogli Gramowicze oraz forumowicze thewitcher.com.

Przeczytaj cały tekst "Zapis czata z ekipą Wiedźmina po prezentacji gry na targach GC 2007!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:50, mlaskus napisał:

"Zapis czata"? A nie powinno być: Zapis(kogo? czego?) czatu?


Portfela - portfelu, krawata - krawatu, Innsbrucka - Innsbrucku. Obie formy fleksyjne są poprawne, dopuszczalne przez zasady odmiany polskiej. W przypadku chata (czy chatu :]) jest dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł... Ale najlepszy nasz polski Wiedźmin... Ach czemu ja nie znalazłem czasu na przeczytanie tego na żywo na IRC''u???

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ja jeszcze co do zdjęć... a bardziej co do ostatniego zdjęcia. Czyli jednak będzie można pograć Geraltem kobietą, elfką, łucznikiem? :PPP Koniecznie w stylu mangowym :PPP

Belmundo - ale przecież praktycznie ciągle szły pytania i odpowiedzi, na więcej pytań mogliby odpowiedzieć tylko jeśli rozmowa trwałaby dłużej. Zresztą mam nadzieję, że następnym razem nie zamknie się to znowu na jednej tylko godzince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować