Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamów Lokiego w sklepie gram.pl już dziś!

39 postów w tym temacie

gram.pl

Wczoraj zapoczątkowaliśmy Tydzień z grą Loki, nowym hack'n'slashem mieszającym klimaty znane z czterech wielkich mitologii – azteckiej, egipskiej, greckiej i nordyckiej. Przedpremierowe zamówienia na ten tytuł, zarówno w wydaniu podstawowym, jak i kolekcjonerskim w sklepie gram.pl możecie składać już teraz!

Przeczytaj cały tekst "Zamów Lokiego w sklepie gram.pl już dziś!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej mam pytanie czy rzeczywiście ten bestiariusz jest też w zwykłej edycji , po jak patrzealem gdzie indziej to był tylko w kolekcjonerskiej edycji ...wiec nie wiem a tylko dla niego mógłbym kupić tą droższą edycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, liczyłem na więcej.
Po demie mam raczej negatywne odczucia, więc póki co się wstrzymam.
Zobaczę jak gra wyjdzie "w praniu" i dopiero pomyślę nad kupnem bo teraz czekam na Wiedźmina i Crysisa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:04, Galileo napisał:

Niestety muszę rozczarować autora tego newsa - NIE jedyny :) ale nie będę robił kryptoreklami
XD


Tu nie chodzi o rozczarowanie, tylko o podawanie nieprawdziwych informacji. W oficjalnym newsie wydawcy gry LOKI, czyli Techlandu, który cztałam na GOLu, jest wyraźnie podana strona internetowa sklepu, w którym można kupić obydwie wersje, dodatkowo ze smyczą i koszulką.
http://www.loki-game.pl/ - kliknijcie sobie, są tam odnośniki do zamówień, dziwnym trafem jednak nie na gram. Informacja o tygodniu z LOKI na gram.pl tuż poniżej dodaje tylko smaczku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuję na gram.pl ale grę napewno kupie choćby ze względu na multiplayer bo mam nadzieję że multi będzie taki jak w diablo2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekjonerska dosyć dobrze się prezentuje, za taką cene muzyka z gry książka opowiadanie bestiariusz. Może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować