Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy w planie wydawniczym CD Projekt

43 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2007 o 19:55, Długi18 napisał:

co do tego romansu z Ellany,to słyszałem własnie, ze jest możliwy....ale nie była w moim guście
;)
wolałbym z Neeshką albo Quarą.....


Z nimi się nie da. A Ellany było bardzo w moim typie bo ja też nestem elfem. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 13:04, Długi18 napisał:

Neverwinter Nights 2 jest super grą...jeszcze jej całej nie przeszłem ale napewno kupie
dodatek bo narazie nie moge sie od podstawki oderwać..a wie ktos czy w koncu będą mozliwe
romanse
??????????????????

Tak będą dla kobiet hagspawn Gannayev klasa Spirit Shaman a dla mężczyzn Safiya klasa Red Wizard of Thay podobno obie postacie mają neutralny charakter. Po więcej info zajrzyj na forum MotB na stronie www.bioware.com
Tutaj masz screeny z MotB http://www.gamespot.com/pc/rpg/neverwinternights2maskofthebetrayer/screenindex.html
Trzeci screen z 23 sierpnia to Safiya ( bezwłosy mag w czerwonej szacie) a ostatni z 23 lipca to prawdopodobnie Gann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak romansik niby był... ale jakiś taki dziwny...
chodzi mi o to że po całym tym wyznaniu postacie zachowywały się normalnie, żadnych nowych dialogów ani nic w rozmowie z Elanee zachowanie dalej takie jak przed.

Co do tego romansu z paladynem to nie wiem czy taki jest, nie grałem kobietą.

wiem, wiem... to nie Sims czy coś :D i nie żebym chciał tu czegoś a''la Romeo i Julia, no ale jak coś takiego zrobili to powinno to jakoś wyglądać, a nie raz i koniec, tak po prostu jakby urwany wątek...

I jeszcze pytanie odnośnie dodatku.
Czy wiadomo jest coś na temat towarzyszy? chodzi mi o to czy pojawią się w dodatku jacyś towarzysze z podstawki?
Ucieszyłbym się gdyby był Ammon Jerro, fajna postać :) no i jeszcze Elanee.

A jeśli chodzi o to pod względem fabuły to wydaje mi się że Ammon i Zhjave ( czy jak to się pisze ) może będą, w końcu mieli duży udział w fabule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować