Zaloguj się, aby obserwować  
Ellrof

Windows XP

492 postów w tym temacie

Ja mam kumpla który cały czas jedzie na przegrywanym i on ma wszystko to, co ma oryginalny, albo prawie wszytko. Prawdę mówią jak ktoś chce to wszystko można obejść. Zwłaszcza że Polak potrafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:06, Necromancer napisał:

Ja mam kumpla który cały czas jedzie na przegrywanym i on ma wszystko to, co ma oryginalny,
albo prawie wszytko. Prawdę mówią jak ktoś chce to wszystko można obejść. Zwłaszcza że Polak
potrafi :D


może i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem sporo czasu przegrywany i muszę przyznać, że gdyby nie brak kilku małych plików nigdy bym się nie przesiadł na oryginałkę. Dzięki tej wspaniałości wszystkie ściągane dema gier są uszkodzone, nie mogę odpalić Age of Empires. Ogroomne dobrodziejstwo normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows XP teraz nie jest już taki drogi więc lepiej zaopatrzyć się w jego Oruginalną kopie niż się potem bawić i marnować cenniejszy czas na obchodzenie wszystkich zabezpieczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:10, Necromancer napisał:

> tylko nie wiem dlaczego mi teraz net wolniej chodzi ?

Może chwilowe problemy z łączem?? :P


chyba nie bo już mi od jakiegoś czasu tak sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:11, DonZ napisał:

Windows XP teraz nie jest już taki drogi więc lepiej zaopatrzyć się w jego Oruginalną kopie
niż się potem bawić i marnować cenniejszy czas na obchodzenie wszystkich zabezpieczeń :)

ja zapłaciłem za mojego windowsa 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:11, Ellrof napisał:

chyba nie bo już mi od jakiegoś czasu tak sie robi


Zrób jakiś test szybkości i sprawdź wykorzystanie sieci.

Co do ceny Windy to ja kupiłem ją daawno, kiedy jeszcze droga była. Było to wtedy, gdy zaczynały się fale niby nalotów na mieszkania :P Lekko spanikowałem z ojcem i kupiliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:15, Necromancer napisał:

> chyba nie bo już mi od jakiegoś czasu tak sie robi

Zrób jakiś test szybkości i sprawdź wykorzystanie sieci.

Co do ceny Windy to ja kupiłem ją daawno, kiedy jeszcze droga była. Było to wtedy, gdy zaczynały
się fale niby nalotów na mieszkania :P Lekko spanikowałem z ojcem i kupiliśmy :D

ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez długi czas leciałem na nielegalnej kopii windy XP z powodu błędów, wirusów, bałaganu itd. itp. musiałem robić formata co jakiś czas (~2 miechy). Odkąd mam oryginalny system XP HE nie robiłem formatu ani razu, komp się nie wiesza, nie muli a muszę przyznać że posiadam go już co najmniej 2 lata :) a więc sądzę że różnica między oryginalnym systemem a nielegalną kopia jest duża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:17, 88Bonzo napisał:

Przez długi czas leciałem na nielegalnej kopii windy XP z powodu błędów, wirusów, bałaganu
itd. itp. musiałem robić formata co jakiś czas (~2 miechy). Odkąd mam oryginalny system XP
HE nie robiłem formatu ani razu, komp się nie wiesza, nie muli a muszę przyznać że posiadam
go już co najmniej 2 lata :) a więc sądzę że różnica między oryginalnym systemem a nielegalną
kopia jest duża różnica.

ja nie robiłem formata już 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:18, Ellrof napisał:

ja nie robiłem formata już 4 miesiące


Z kontekstu Twojej wypowiedzi wnioskuję że to Twój rekord? :D Albo chociaż bardzo dobry czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:18, Ellrof napisał:

ja nie robiłem formata już 4 miesiące

To sam się mieszasz w swoich wypowiedziach. Zobacz na pierwszego posta w tym temacie - " (...) kupiłem nie dawno oryginalnego windowsa xp (...)". To dla ciebie 4 miech to nie dawno ? By zmienić wersję Windows, musiałeś zrobić fomat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:17, 88Bonzo napisał:

Przez długi czas leciałem na nielegalnej kopii windy XP z powodu błędów, wirusów, bałaganu
itd. itp. musiałem robić formata co jakiś czas (~2 miechy). Odkąd mam oryginalny system XP
HE nie robiłem formatu ani razu, komp się nie wiesza, nie muli a muszę przyznać że posiadam
go już co najmniej 2 lata :) a więc sądzę że różnica między oryginalnym systemem a nielegalną
kopia jest duża różnica.

A jak miałem kiedys pirata XP to nie formatowałem przez rok czasu - później zrobiłem formata bo chciałem wrócić do mojego Win 98SE który to był wersją oryginalną, to jak często trzeba robić format raczej zależy od tego jak się kto z nim obchodzi.
A jeśli chodzi o problemy z Windowsem to jest to jedna z tych rzeczy o których sie filozofom nie śniło... np. nie wiem czemu jeszcze nigdy nie widziałem, aby u osoby z piratem windows wykrył iż jest to piracka kopia, natomiast kilka razy widziałem jak system windows stwierdzał na oryginalnych kopiach, że z legalnością systemu może być coś nie tak :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:46, kordzio1 napisał:

> Przez długi czas leciałem na nielegalnej kopii windy XP z powodu błędów, wirusów, bałaganu

> itd. itp. musiałem robić formata co jakiś czas (~2 miechy). Odkąd mam oryginalny system
XP
> HE nie robiłem formatu ani razu, komp się nie wiesza, nie muli a muszę przyznać że posiadam

> go już co najmniej 2 lata :) a więc sądzę że różnica między oryginalnym systemem a nielegalną

> kopia jest duża różnica.
A jak miałem kiedys pirata XP to nie formatowałem przez rok czasu - później zrobiłem formata
bo chciałem wrócić do mojego Win 98SE który to był wersją oryginalną, to jak często trzeba
robić format raczej zależy od tego jak się kto z nim obchodzi.
A jeśli chodzi o problemy z Windowsem to jest to jedna z tych rzeczy o których sie filozofom
nie śniło... np. nie wiem czemu jeszcze nigdy nie widziałem, aby u osoby z piratem windows
wykrył iż jest to piracka kopia, natomiast kilka razy widziałem jak system windows stwierdzał
na oryginalnych kopiach, że z legalnością systemu może być coś nie tak :).

to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 13:39, Ellrof napisał:

czy windows wista jest lepszy do xp ??


No eraczej nie. Vista to jest gó..o :) Dużo ma błędów i mniej gier działa a jak już działa to potrzbuję dwa raz więcej ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować