Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lair - poradnik recenzenta

67 postów w tym temacie

Hahahahaha... !!! Nie, no nie mogę. Ten news poprawił mi humor na resztę dnia. Więcej takich perełek o Factor 5. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciągłe tłumaczenie się, wydawanie poradników i skarżenie się na pecha jest żałosne. Ludzie zdecydujcie się, czy jesteście poważnym studiem, które przyzna, że zrobiło nie tak dobrą grę, jak zapowiadało , czy bandą dzieciaków, które uważają, że ich gra jest dobra i basta, a ten, kto się nie zgadza jest be i w ogóle z układu.

A z tym poradnikiem to już totalne przegięcie. Jak można wydać poradnik wg, którego ktoś ma recenzować konkretną rzecz?! Toż to jest zwyczajna próba wpływania na recenzenta, który ma być niezależny i jedynie opisać swoje wrażenia dotyczące danej książki/gry/filmu, czy czego tam recenzuje.

Jeden wielki ŻAL dla panów z Factor 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby jeszcze dorzucić poradnik do poradnika recenzenta, aby nikt nie uznał tego za coś śmiesznego. Ten poradnik to naprawdę wspaniała rzecz, dzięki niemu recenzenci otrzymają +50 do doświadczenia <joke> A tak na serio to śmiech na sali i gra jak dla mnie odpada w przedbiegach, zresztą podobnie jak studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, a więc jednak panowie od Lair wymyslili coś rewolucyjnego, next-genowego i zapierającego dech... Poradnik, jak recenzować ich grę, by dostała dobre noty... Na uszy Asurów, toż to najbardziej absurdalna rzecz o jakiej w życiu słyszałem... Widać do niektórych nie trafia smutna prawda, że schrzanili, tylko usiłują zwalić winę na cały świat. Tylko patrzeć, jak do któregoś z sądów wpłynie pozew przeciwko którejś z "krzywdzących" redakcji o naruszenie dóbr osobistych, trwałe pozbawienie zdrowia czy, o zgrozo, życia jednego z członków ekipy Factor 5 z powodu tak strasznie niskiej oceny ich "superprodukcji"... Ale - może to też jest sposób? Jakością gry sławy nie zdobędą, to może by spróbować w ten sposób...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żałosne piętnowanie jednej średniej? (zagram to wyrażę opinię) gry. Jakoś nie piętnujecie crapów z X360? A było kilka, które wycofano nawet z Marketplace, bo sie nie nadawały jako demo do publikacji. Druga sprawą jest przemilczanie pozytywnych newsów odnośnie PS3. Nadal błędna polityka. Tak jestem fanboyem - PRAWDY i RÓWNOWAGI. (PiR) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"praktycznie nie piszecie nic o sukcesach PS3, a wszystkie słowa krytyki przemilczacie..."

logika tego zdania powala... To znaczy ze nic nie piszą o PS3? Ciekawe... ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować