Zaloguj się, aby obserwować  
Pizduszek

Dead Island - gra komputerowa od firmy Techland

478 postów w tym temacie

Techland robi fajną grę. Będzie to stzrekanka z zombiakami. Będziemy na wyspie gdzie każdy zamieni się w zombi i będziemy każdego zabijać. Poniżej zdjęcie z gry i zombie. Bardzo ładnie są graficznie stworzone to potwory. Ciekawe jakie bronie będą i kiedy gra wyjdzie. Fajnie by było jak byłby miotacz ognia.

20070909035612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma prawie wogule niebyć broni palnej, a jeśli będzie to trudno znaleść amunicje. bronią ma być głównie wszystko nawet patyki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie, proszę piszcie składniej i ze słownikiem :)

gra zapowiada się dosyć ciekawie, według zapowiedzi za broń może posłużyć wszystko, od kamienia do oderwanej ręki zombie. Na miotacze ognia raczej nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 21:25, jaki of blade napisał:

No, no, no, Polska się rozwija, niezłe two world i call of juarez,świetny Wiedźmin, Chrome
2 i Dead Island, brawo, tak trzymać

Nie zgodzę się tylko do dosyć cienkiego Chroma, który był po prostu kopią jedynki.
Co do Dead Island, myślę, że będzie to kolejny sztampowy FPS, W którego grać wystarczy piłka zamiast głowy. Będziemy latać po planszy i kosić wylewające się trupy. Polsce FPSy nie wychodzą, pomijając Chrome I i Juareza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 21:30, JaqbD napisał:

Nie zgodzę się tylko do dosyć cienkiego Chroma, który był po prostu kopią jedynki.
Co do Dead Island, myślę, że będzie to kolejny sztampowy FPS, W którego grać wystarczy piłka
zamiast głowy. Będziemy latać po planszy i kosić wylewające się trupy. Polsce FPSy nie wychodzą,
pomijając Chrome I i Juareza.

Zaraz, zaraz to chrome 2 już wyszedł? A co do fpsów to się nie zgodze, teraz pocinam we wspaniałego jak dla mnie Painkillera, niedawno grałem w fajnego chrome''a, dochodzi jeszcze nienajgorszy mortyr, no i po części Gears of War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za fabuła, czegoś takiego jeszcze nie było:D ludzie zamieniają sie w zombie. No ale techland zrobił już kilka dobrych gier więc jest na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOże czas odziświeżyc ten temat ;) aa można by w temacie dodac że to gra też na x360 bo zara ktoś zrobi ten sam temat tylko że na x360 ;]A puki co wrzucam kilka 2 filmiki 1 pokazuje wyspe i krotka walkę ;) a drugi animacje obrażeń :D Gra yistanie wzdana bieoncego roku ale nie wiem jaki kwarta itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co jest grane? Od kilku dni nie można się dostać na stronę gry, tak jakby zniknęła z serwera, strony techlandu też niet :/ Myślałem, że może serwer padł, ale to już ponad tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra moim zdaniem będzie bardzo dobra choć by ze względu że mało jest gier z tego gatunku ale też zapowiada się bardzo dobry Left 4 Dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 18:24, kitek0101 napisał:

Z tego co czytałem gra ma zostać wydana w grudniu 2008. Macie jakieś nowe informacje
na ten temat?


Z tego co wiem (chociaż z prawie pewnym przekonaniem mogę tu napisać "wiemy" za wszystkich) to.... nic nie wiadomo ;)
Kochany Techland wciąż zbywa nasze pytania dotyczące premiery lub chociażby nowego filmiku z gameplaya tymi samymi powtarzającymi się odpowiedziami: soon, to tajemnica, wkrótce, niedługo....
Możliwe, że sami nie wiedzą jeszcze... ^_^. Wydaje mi się, że trochę czasu jeszcze upłynie, gdyż nie sądzę by gra ukazała się tak nagle, hop, i jest. Wpierw będzie jak zwykle parę filmików, reklamy, zapowiedzi itd. Niestety nic z tego jeszcze nie ma, więc będziemy jeszcze trochę czekać... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mineło już troche czasu a żadnych informacji na temat gry jeszcze nie ma.
Chciałbym wreście zagrać w Polskie zombiaki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co się orientuje to w tym roku gra napewno nie wyjdzie, ale w ciągu następne 12 miesięcy według Techlandu gra może wyjść ale narazie nie mogą podać nawet przybliżonej daty bo polityka firmy która zajeła się dystrybucją gry nie pozwala narazie o tym mówić. Nie wiem czy informacje są prawdziwe ale na kilku stronach pisało podobnie wiec chyba troch prawdy w tym jest, a póki co nie zostaje nam nic innego jak czekać na kolejne informacje od Techlandu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 20:04, Rooivalk napisał:


Ten trailer jest... jest... jest... ech,no dobra ON JEST WSPANIAŁY. Naprawdę,zbrzydły mi już te hektolitry flaków z trailerów innych gier o zombiakach,a tu normalnie jakiś... dreszczowiec?...czarna komedia?...sam nei wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie irytujący ten nowy trailer - zwolnienia czasu i zaczynanie od tyłu? Po cholerę? Słabe.
Ale cieszy że coś się dzieje z tą grą, może doczekamy się czegoś grywalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować