Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DonnyBrook - tysiące graczy naraz!

23 postów w tym temacie

fajna sprawa :) nie powiem, że nie czekam z niecierpliwością bo to doskonała opcja dla mojego komputera, łącza i co ważniejsze dla moich (często szarpanych przez lagi :P) nerwów :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysl bardzo ciekawy, ale jak znam zycie zaraz ktos sie przyczepi. No bo jak tu sie nie przyczepic kiedy to Microsoft. ;)

Ja im zycze jak najlepiej... przynajmniej w tej sprawie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emulowanie ruchu postaci w tle? I jak to bedzie wygladalo? Zalozmy (setting jak z newsa) biegne sobie z dwu recznym mieczem bronic pozycji naszych lucznikow bo widze, ze w oddali formuje sie na nich szarza... a kiedy dobiegne na miejsce okaze sie ze nikogo tam nie ma i *tylko* algorytm emulacji ruchu zalozyl, ze gracze w tle tak zrobia a tymczasem oni sa kompletnie gdzie indziej... to jak gra krotkowidzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 12:37, Ertai napisał:

Emulowanie ruchu postaci w tle? I jak to bedzie wygladalo? Zalozmy (setting jak z newsa) biegne
sobie z dwu recznym mieczem bronic pozycji naszych lucznikow bo widze, ze w oddali formuje
sie na nich szarza... a kiedy dobiegne na miejsce okaze sie ze nikogo tam nie ma i *tylko*
algorytm emulacji ruchu zalozyl, ze gracze w tle tak zrobia a tymczasem oni sa kompletnie gdzie
indziej... to jak gra krotkowidzem :)

Przecież jest napisane, że emulowane będą ruchy tylko przez moment, a nie powiedzmy minutę. Powiedzmy co 2-3 sekundy będzie update postaci w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie...
Podczas eventów w GW coś takiego się przyda, ponieważ zawsze są mega lagi, kiedy jest mnóstwo graczy na raz...
A w WoW''ie to już wogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie... płacić hmm... po coś to w końcu robią nie ;D, może będzie tak jak z DX`em nie? Brzmi ciekawie, a co z tego będzie zobaczymy lub nie będzie czego wogóle oglądać. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, panienki - narzekajcie sobie dalej na MS. Szczegół, że nie znacie się na rynku i po prostu chcecie być trendi - ale co wam tam. ;) MS wypuścił sporo dobrego, mam wymieniać? Windowsy to porządny system dla graczy, znajdźcie mi lepszy. Linuxy? Powiedziałem "dla graczy". Mac OS? To samo. X360. Przyzwoita konsola z fajnymi opcjami i grami. Gry? Halo, Blue Dragon, Forza, Flight Symulator, Age of Empires, Dungeon Siege... Po prostu fajnie być trendi i nabluzgać na MS, prawda?

Co do newsa - nastawiony jestem sceptycznie, jakoś nie wyobrażam sobie jak ruchy mogą być emulowane. Ale kiedyś nie wierzyłem, jak fizyka może być realistyczna - Havok pokazał mi jak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować