Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bohater Gitary nie potrzebuje ekranu dotykowego

18 postów w tym temacie

heh, napewno specjalna przystawka zwiększy doznania podczas zabawy, ale zapewne również te przy sklepowej ladzie (zwłaszcza z otwartym portfelem w dłoni)... ^^

Strzal w dziesiatke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zwykłą gitarę kupić? Tak to się nauczę i będę grał przed dziewczynami a to to co ma być? Co mi to da? Że będzie jakiś rekord zapisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 14:50, Tomek1120 napisał:

Nie lepiej zwykłą gitarę kupić? Tak to się nauczę i będę grał przed dziewczynami a to to co
ma być? Co mi to da? Że będzie jakiś rekord zapisany.


Da Ci mniej więcej tyle samo, co każda inna gra komputerowa czy konsolowa. ;) Gdyby giercowaniem można było szpanować przed dziewczynami, to świat byłby zbyt piękny. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 14:50, Tomek1120 napisał:

Nie lepiej zwykłą gitarę kupić? Tak to się nauczę i będę grał przed dziewczynami a to to co
ma być? Co mi to da? Że będzie jakiś rekord zapisany.

Bo niektórzy są upośledzeni słuchowo (np. ja) i nie potrafią wyczuć rytmu chyba, że się im go przedstaw właśniei tak jak w GH, RB, EBA czy Ouendanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kapuję... Chodzi o to, żeby grać na gitarze? Głupota, zgadzam się z Tomkiem1120.

Domek: tylko, że takim np. magiem czy inną postacią raczej nie zostaniesz, a nauczyć się gry na gitarze jak najbardziej można, nie trzeba do tego wykorzystywać kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 16:00, Domek napisał:

Gdyby giercowaniem
można było szpanować przed dziewczynami, to świat byłby zbyt piękny. ;P

leć do Japonii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2007 o 16:00, Domek napisał:

Da Ci mniej więcej tyle samo, co każda inna gra komputerowa czy konsolowa. ;) Gdyby giercowaniem
można było szpanować przed dziewczynami, to świat byłby zbyt piękny. ;P


Racja:) to by było coś pięknego, może kiedyś, warto pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 17:27, D1M napisał:

Domek: tylko, że takim np. magiem czy inną postacią raczej nie zostaniesz, a nauczyć się gry
na gitarze jak najbardziej można, nie trzeba do tego wykorzystywać kompa.


Ale nie każdy ma ochotę, czas, predyspozycje, czy możliwości, potrzebne do porządnego nauczenia się gry na prawdziwej gitarze. A gra to gra - natychmiastowa radocha, "instant gratification". Argument "przecież można się nauczyć grać na prawdziwej gitarze" ma tu mniej więcej taki sam sens jak:

- Po co FIFA? Nie lepiej wyjść na boisko pograć w piłkę?
- Po co NFS? Nie lepiej wyjechać bryką na miasto i pościgać się z kolegami?
- Po co Virtua Tennis? Nie lepiej wziąć rakietę w dłoń i na kort?
itp.

Racja, jeżeli chodzi o RPG-i i w ogóle wszelakie gry fantasy, to oferują one coś, czego w normalnym życiu przeżyć nie można. Ale jest też olbrzymia grupa gier, które oferują coś, co w prawdziwym życiu owszem przeżyć i można, tyle że w grze jest łatwiej, szybciej i mniej czasochłonnie, chociaż - rzecz jasna - zapewne nieporównywalnie mniej przyjemnie.

Ale nie oszukujmy się - jaką masz szansę zostać w prawdziwym życiu gwiazdą rocka, mistrzem wimbledonu, czy królem strzelców w lidze mistrzów? Zapewne niewiele większe niż na przeżycie niesamowitej przygody w świecie pełnym krasnoludów i elfów... Jasne, że gry dają tylko namiastkę prawdziwych przeżyć, ale to chyba właśnie dla niej gramy.

EDIT: I tak, będę bronił GH na tym forum do ostatniej kropli krwi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 18:31, Domek napisał:

EDIT: I tak, będę bronił GH na tym forum do ostatniej kropli krwi. ;)


jak to powiedział Aragorn w Władcy Pierścieni, tak teraz mówię to ja: "you have my sword" ^^

Tak, jak Domek zamierzam bronić GH. Sam mam 2 część na X360 od kilku dni i jestem zachwycony. W Realu bym się nie nauczył grać (choć zawsze było to moim marzeniem), bo po prostu za leniwy jestem... A tak takie Guitar Hero 2 pozwala mi zagrać świetne kawałki, no choć brakuje mi tam muzy Queenu, ale to da się wybaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:18, Tomek1120 napisał:

Dobrze że PeCetowcy nie dają wyciągać od siebie kasy na takie coś.


A kto to są PeCetowcy? Rozumiem, że żeby zachować to wspaniałe miano nie wolno absolutnie poza PeCetem mieć jakiejkolwiek konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować